Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 11:53, popcorn napisał:

> Dlaczego w 3 rozdziale nie mogę wejść w SO do kwatery magnatów?
Spróbuj może przed strażnikami wyciągnąć broń. Wtedy powiedzą "schowaj broń",a Ty wejdziesz
do środka. Nie wiem tylko, czy czasem wtedy magnaci Cie nie zaatakują, jeśli sporo narozrabiałeś.

Już tak robiłem ale jak rozmawiam z jakimś magnatem to jest tylko KONIEC a jak podchodze do gomeza i coś z nim gadam to mnie bije ale nie zabija tylko okrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:57, Xardas 14 napisał:

> > Dlaczego w 3 rozdziale nie mogę wejść w SO do kwatery magnatów?
> Spróbuj może przed strażnikami wyciągnąć broń. Wtedy powiedzą "schowaj broń",a Ty wejdziesz

> do środka. Nie wiem tylko, czy czasem wtedy magnaci Cie nie zaatakują, jeśli sporo narozrabiałeś.

Już tak robiłem ale jak rozmawiam z jakimś magnatem to jest tylko KONIEC a jak podchodze do
gomeza i coś z nim gadam to mnie bije ale nie zabija tylko okrada.

W takim razie masz buga wd. mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:59, popcorn napisał:

W takim razie masz buga wd. mnie.

Nieeeeeeeeeee!
A czy coś ważnego jest tam oprócz gomeza i kilku panienek :) które są rzadkością w GD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:01, Xardas 14 napisał:

> W takim razie masz buga wd. mnie.
Nieeeeeeeeeee!
A czy coś ważnego jest tam oprócz gomeza i kilku panienek :) które są rzadkością w GD?

Hmm Gomez jak dla mnie jest średnio ważny:) A z panienkami nawet sobie nie gadasz nie mówiąc już o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 12:06, popcorn napisał:

Hmm Gomez jak dla mnie jest średnio ważny:) A z panienkami nawet sobie nie gadasz nie mówiąc
już o...

O? :D Można z nimi pogadać, tylko, że ta rozmowa ogranicza się do jednego zdania w stylu "odejdź stąd". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:21, Luke Shadow napisał:

O? :D Można z nimi pogadać, tylko, że ta rozmowa ogranicza się do jednego zdania w stylu "odejdź
stąd". :P

Domnie powiedział odejdż stąd a jak odszedłem zaczoł mnie bić to niech się zastanowi w końcu co chce :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 12:23, Xardas 14 napisał:

Domnie powiedział odejdż stąd a jak odszedłem zaczoł mnie bić to niech się zastanowi w końcu
co chce :) .

Powiedziała. Pisałem o tych niewolnicach Gomeza. Szkoda, że są tak mało użyteczne, mogliby rozwinąć pomysł z nimi. :P Największa rola kobiet w świecie Gohica jest w Gothicu II (+ Noc Kruka). Nawet jest burdel...

Michael24

Dnia 13.05.2007 o 12:23, Xardas 14 napisał:

kto ma problemy z gothicem niech pisze

Od tego jest cały ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:27, Luke Shadow napisał:


> Domnie powiedział odejdż stąd a jak odszedłem zaczoł mnie bić to niech się zastanowi w
końcu
> co chce :) .
Powiedziała. Pisałem o tych niewolnicach Gomeza. Szkoda, że są tak mało użyteczne, mogliby
rozwinąć pomysł z nimi. :P Największa rola kobiet w świecie Gohica jest w Gothicu II (+ Noc
Kruka). Nawet jest burdel...

Michael24
> kto ma problemy z gothicem niech pisze
Od tego jest cały ten temat.

wiem ale ja pisze ze moge tez komus pomuc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:28, Michael24 napisał:

wiem ale ja pisze ze mogę tez komuś pomóc :-)


Tutaj wszyscy sobie pomagamy nie musisz tego mówić wystarczy, że jak ktoś zada pytanie to odpowiesz na nie ;)

A co do Kobiet w Gothic''u to fakt nie grają żadnej roli tylko w części drugiej jest taki przybytek zwany Czerwoną latarnią ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 13:49, wdowiakm napisał:

> wiem ale ja pisze ze mogę tez komuś pomóc :-)

Tutaj wszyscy sobie pomagamy nie musisz tego mówić wystarczy, że jak ktoś zada pytanie to odpowiesz
na nie ;)

A co do Kobiet w Gothic''u to fakt nie grają żadnej roli tylko w części drugiej jest taki przybytek
zwany Czerwoną latarnią ;))

tam jest najda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:44, Michael24 napisał:

tam jest najda


To tak dla ścisłości- Nadja się nazywała (chyba). I jest przydatna tylko do questa z bagiennym zielem. No i z Wiadomo Czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, o której wy części rozmawiacie ? oO
Dla przypomnienia to jest wątek o jedynce ! W tej części nie było kobiety imieniem Nadja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 13:49, wdowiakm napisał:

A co do Kobiet w Gothic''u to fakt nie grają żadnej roli tylko w części drugiej jest taki przybytek
zwany Czerwoną latarnią ;))


W modzie Mroczne Tajemnice kobiety jakąś rolę już odgrywają, przynajmniej jedna (tak naprawdę dwie, choć jedna nie jest homosapiens :P)... po wykonaniu odpowiednich czynności (zadań) można się załapać na "szybki numerek" :P

To koniec offtopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej części też jest od czasu do czasu wspomniane o jednej kobiecie - tej, która w intro (intrze? :P) zjeżdża na dół jako towar dla Gomeza za rudę. Potem Bezimienny kilka razy o nią pyta gdy już ma wstęp do zamku. Poza tym, później można ją spotkać w komnacie Gomeza, leży na łóżku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic poza tym ;>
NPC jest obojętny i wie do kogo "należy". Kto wie może twórcy chcieli coś jeszcze zaaplikować do gry lecz czasu brakło przed premierą ? ;>
Rozmowa z Orry`m i Arto świadczą, że mogło tak być.

Poza tym są dwie kobity koło Gomez`a w jego sali. Są też dwie w świątyni na bagnie i troszczą się Y`Berionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:15, szerszeń45 napisał:

Niestety nic poza tym ;>
NPC jest obojętny i wie do kogo "należy". Kto wie może twórcy chcieli coś jeszcze zaaplikować
do gry lecz czasu brakło przed premierą ? ;>

Albo chcieli wstawić coś niemoralnego, ale później się rozmyślili ze względu na znaczek PEGI. :P

Dnia 13.05.2007 o 16:15, szerszeń45 napisał:

Rozmowa z Orry`m i Arto świadczą, że mogło tak być.

Hmm... A co dokładnie mówią, bo nie pamiętam? :D

Dnia 13.05.2007 o 16:15, szerszeń45 napisał:

Poza tym są dwie kobity koło Gomez`a w jego sali. Są też dwie w świątyni na bagnie i troszczą
się Y`Berionem.

Tak. Niestety zajmują się tylko sprzątaniem i wachlowaniem nad głowami Y''beriona i Gomeza takimi liśćmi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:15, szerszeń45 napisał:

Kto wie może twórcy chcieli coś jeszcze zaaplikować do gry lecz czasu brakło przed premierą ? ;>

W Kotorze 2 ucięli dużo wątków, ale fan przywracają je w modzie :) Może i do Gothica coś takiego kiedyś powstanie, chociaż ja czekam na moda, który opowiadałby o początkach Kolonii.

Dnia 13.05.2007 o 16:15, szerszeń45 napisał:

Poza tym są dwie kobity koło Gomez`a w jego sali. Są też dwie w świątyni na bagnie i troszczą
się Y`Berionem.


Że też Y`Berion dopiero po wizji padł, w końcu troszkę wiekowy i przy takich panienkach to chyba choć jeden zawał miał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:19, Luke Shadow napisał:

Albo chcieli wstawić coś niemoralnego, ale później się rozmyślili ze względu na znaczek PEGI.
:P

Też możliwe. ;>

Dnia 13.05.2007 o 16:19, Luke Shadow napisał:

> Rozmowa z Orry`m i Arto świadczą, że mogło tak być.
Hmm... A co dokładnie mówią, bo nie pamiętam? :D

Dokładnych cytatów nie pamiętam ale Orry mówi, że "Magnaci dostają wszystko czego zapragną". Wyraźnie wskazuje, gdzie można tą kobietę znaleźć, a Arto mówi żebyśmy sobie wybili z głowy znajomość z nią, co wskazuje byśmy zrobili coś zgoła innego. ;>

Dnia 13.05.2007 o 16:19, Luke Shadow napisał:

Tak. Niestety zajmują się tylko sprzątaniem i wachlowaniem nad głowami Y''beriona i Gomeza
takimi liśćmi. :P

No niestety, ale tekturki na nie nałożone są dość ciekawe, można przynajmniej poobserwować to "wachlowanie". :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować