Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 11:24, Xardas 14 napisał:

Bo jak chce wejść to strażnik mówi " takich łachódrów jak ty nie wpuszczamy" a jak wejde "
oguchłeś " i leci namnie cała straż. Jak by co jestem najemnikiem.

Jeśli uważnie śledzisz fabułę, to powinieneś wiedzieć, że Stary i Nowy Obóz bardzo się nie lubią (właściwie są to wrogie sobie frakcje, zresztą trudno się dziwić - w jednej misji nawet okradasz z najemnikami transport rudy do SO), więc przychodzenie do zamku w SO nie jest chyba dobrym pomysłem. Nie jest to, co sugerują ci niektórzy, żaden bug, tylko zamierzona reakcja członków SO na wizytę najemnika z NO (w końcu do zamku wstęp mają tylko strażnicy i magowie; nawet zwykli ludzie z SO nie mogą tam wejść, a ty jesteś jednym z wrogów). Zresztą i tak nie masz tam przecież nic do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, własnie korci mnie by zagrać drgi raz i przejść grę w bractwie bądź nowym obozie. który najbardziej polecacie?

Co do wspomnianej kobiety, znalzłem ja w pokoju Gomeza ale nie lezała na łózku tylko się kąpała w Balii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 19:19, Atanael napisał:

Hm, własnie korci mnie by zagrać drgi raz i przejść grę w bractwie bądź nowym obozie. który
najbardziej polecacie?

Czekaj.Jeśli chcesz zagrać drugi raz musiałeś kuż grać a skoro chcesz przejśc grę w SO albo Bractwie musiałeś ją przejśc w NO.A to wskazuje na to że powinieneś przyłączyć się do NO (bo tym jak giną magowie ognia można się przyłączyć do NO) więc nie grałeś tylko w Bractwie i Ci je polecam ;D jedyną wadą jest to że nie można być Balem :/ Tylko nie wiadomo dlaczego.

Dnia 13.05.2007 o 19:19, Atanael napisał:

Co do wspomnianej kobiety, znalzłem ja w pokoju Gomeza ale nie lezała na łózku tylko się kąpała
w Balii ;)

A powiedz mi czy ładnie zrobiłeś? Wolno tak podglądać? Mogłeś najpierw zapukać a dopiero potem wejść ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:38, Raylin napisał:

Jeśli uważnie śledzisz fabułę, to powinieneś wiedzieć, że Stary i Nowy Obóz bardzo się nie
lubią (właściwie są to wrogie sobie frakcje, zresztą trudno się dziwić - w jednej misji nawet
okradasz z najemnikami transport rudy do SO), więc przychodzenie do zamku w SO nie jest chyba
dobrym pomysłem. Nie jest to, co sugerują ci niektórzy, żaden bug, tylko zamierzona reakcja
członków SO na wizytę najemnika z NO (w końcu do zamku wstęp mają tylko strażnicy i magowie;
nawet zwykli ludzie z SO nie mogą tam wejść, a ty jesteś jednym z wrogów). Zresztą i tak nie
masz tam przecież nic do roboty.


masz całkowitą rację ja po prostu nie doczytałem, że kolega jest członkiem nowego obozu bo gdyby tak było to na 100% już dawno by się to wyjaśniło ;)

Xardas 14 --->

Przepraszam za wprowadzenie w błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Nowy Obóz i dołączenie do Najemników a później do Magów Wody. Mnie się tam najlepiej grało Magiem Wody.
Jeśli lubisz magię, możesz od razu spróbować sił jako Mag Ognia. Zostaje się nim szybciej i możesz od razu szkolić umiejętności, które mogą się przydać jak zostaniesz Magiem Wody lub Nekromantą.
Wybór zależy do Ciebie, ja tam jestem za profesjami magicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znowóz wolę walkę w zwarciu niż hokus pokus ;) W sumie powiedzcie mi, czy jest mośliwość otrzymania najcięższej zbroi strażnika? Z tego co grałem w starym obozie posadzono mnie o zdradę i tyle :( A z lepszego pancerza pamiętam były Nici. dopiero przyszedł ten z Pełzaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:33, Atanael napisał:

Ja znowóz wolę walkę w zwarciu niż hokus pokus ;) W sumie powiedzcie mi, czy jest mośliwość
otrzymania najcięższej zbroi strażnika? Z tego co grałem w starym obozie posadzono mnie o zdradę
i tyle :( A z lepszego pancerza pamiętam były Nici. dopiero przyszedł ten z Pełzaczy.


Nie ma możliwości zdobycia tej zbroi gdyż właśnie obóz zostaje zamknięty i nie masz dostępu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, idąc wedle fabuły i nie używając cheatów/bugów. Zresztą po wylocie ze Starego Obozu, dołączasz do najemników i dostajesz ciężką zbroje najemnika i po sprawie. A potem są jeszcze lepsze pancerze. Marna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:39, szerszeń45 napisał:

Nie da się, idąc wedle fabuły i nie używając cheatów/bugów. Zresztą po wylocie ze Starego Obozu,
dołączasz do najemników i dostajesz ciężką zbroje najemnika i po sprawie. A potem są jeszcze
lepsze pancerze. Marna strata.

mozliwe ze o byl bug nie wiem ale wiem ze mialem taka zbroje ale potem i tak jest runiczna zbroja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:33, Atanael napisał:

Ja znowóz wolę walkę w zwarciu niż hokus pokus ;) W sumie powiedzcie mi, czy jest mośliwość
otrzymania najcięższej zbroi strażnika? Z tego co grałem w starym obozie posadzono mnie o zdradę
i tyle :( A z lepszego pancerza pamiętam były Nici. dopiero przyszedł ten z Pełzaczy.

jesli wypelnisz kilka zadan dla noweg obozu to po kilku wiekszych zadaniach dla niego saturas sie spyta czy chcesz zostac magiem wody i tylko dostaniesz pancerz i morzesz dalej grac wojem albo sie uczyc uzywania runek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:45, lancuch napisał:

> Ja znowóz wolę walkę w zwarciu niż hokus pokus ;) W sumie powiedzcie mi, czy jest mośliwość

> otrzymania najcięższej zbroi strażnika? Z tego co grałem w starym obozie posadzono mnie
o zdradę
> i tyle :( A z lepszego pancerza pamiętam były Nici. dopiero przyszedł ten z Pełzaczy.

jesli wypelnisz kilka zadan dla noweg obozu to po kilku wiekszych zadaniach dla niego saturas
sie spyta czy chcesz zostac magiem wody i tylko dostaniesz pancerz i morzesz dalej grac wojem
albo sie uczyc uzywania runek


O tym też wiem. Poprostu szkoda że niektórych zbroi nie ma się żadnego dostępu. A zwolennikiem Kodów nie jestem :P

Mam pytanie czy u was też poawiło się coś dziwnego? Tzn: Walczę sobie z przeciwnikiem, obojętnie jakim. Uderzam go mieczem, on ani nie paruje ani nie odskakuje, jest odgłos uderzenia... a raczej trafienia. Ale życie mu nie spada. Czesto mi się to zdarzalo, przez co kazdy przeciwnik był nielada wyzwaniem. Z poczatku myslałem że okej może to tak ma być, ale jeśli przeciwnik na mnie biegnie (np. Orkowy pies), a ja atakuję go mieczem dwuręcznym prostu między hm... pysk, trafiam potwór odskakuje ale nie otrzymuje obrażeń. Czyżby bład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:23, Darkstar181 napisał:

Pytanie do Gothic 2: Gram pierwszy raz grę kupiłem miesiąc temu gram paladynem i chciałbym
się dowiedzieć kogo najlepiej wziąść na statek w podryż na tą wyspę w rozdziale 6.Chodzi mi
o osoby które mogłyby mnie czegoś nauczyć.Na pewno wezmę Diega i Miltena,Lester to chyba niczego
nie może mnie nauczyć(w jedynce chyba też niczego nie mógł o ile dobzre pamiętam)Nie wiem czy
wziąśc Gorna,jeżeli ktoś grał wiele razy,bardzo prosiłbym o radę i jeszcze coś:czy wybór kapitana
statku ma w ogóle jakiś wpływ na grę? Wziąłem tego gościa z latarni morskiej.

weż lee i tego gostka co jest kowalem u najemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 12:06, paweusz napisał:

Mam pytanie względem modu go Gothica - Diccurica. Czy w tym modzie jest jakaś mapa terenu,
gdyż kraina jest dość obszerna ? Jeżeli tak, to gdzie można ją kupić lub w jaki sposób ją nabyć
?!

kup ją w starym obozie u grahama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 14:14, Mat.W napisał:

Diego powiedział mi,że mam powiadomić Lestera i Groha(czy jakoś tak)żeby spotkali się w tajemnym
miejscu,a oto moje pytania 2:
-Gdzie moge znaleźć Lestera
-Gdzie znajde Xrdasa

lestera znajdziesz w kamiennej wieży a xardasa znajdziesz na terenach orków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 12:19, macior22 napisał:

kup ją w starym obozie u grahama


Nie wiem , czy zauważyłeś , ale pytanie dotyczy modu do Gothic 1 , a nie samej gry.W Diccuricu nie ma Starego Obozu.Akcja dotyczy innego bohatera i dzieje się w innej krainie.I tnij posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 12:16, macior22 napisał:

weż lee i tego gostka co jest kowalem u najemników

Człowieku, odpowiadasz na mojego posta który został przeze mnie napisany PÓŁTORA roku temu!?
Patrz na daty pisanych wypowiedzi. Nie bój się, do tej pory już zdążyłem ukończyć Gothica, i to nie jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować