Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Gothic 2 NK to to samo co Gothic 2,bo NK to tylko dodatek,więc skoro uważasz że Gothic 2 NK to nie to samo co Gothic,no to możesz również powiedzieć,że jeżeli się do jakiejś gry zainstaluje np. mod z nową bronią no to trzeba by stworzyć osobny wątek dla tej gry z modem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:12, Darkstar181 napisał:

grał ktoś w noc kruka? Fajny ten dodatek?


Sam dodatek jest swietny, reszte to praktycznie to samo co w 2! Ale dodatek strasznie mi sie spodobal... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic to przodownik gatunku, owszem morrowind jest jego konkurentem i ma lepsza grafikę, ale brakuje mu tego...... czegoś..... myślę że walke GOTHIC III vs. Elder Scrolls IV wygra Gothic :) Beda mieli ten sam silnik graficzny ale lepiej będzie wykorzystywany, i ten sam interfejs podobno co w Gothic 2 i 1. .... uśmiałem się ostatnio gdy ktoś wsadził na forum screen gothica 2 z dodatkiem, z cheatami zrobił se takie ubranko i mówił że to gothic 3... albo inni mówią , że z ameryki jużgo mają... GOTHIC 2 NOC KRUKA POJAWIŁ SIĘ PÓŹNIEJ W AMERYCE NIŻ W POLSCE !!!! Z Gothiciem 3 też tak ma być, więc co oni sobie !@#^&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 19:18, WorldWar3PL napisał:

Gothic to przodownik gatunku, owszem morrowind jest jego konkurentem i ma lepsza grafikę/.../

Ja tylko w kwestii formalnej. Morrowind ukazał się pierwszy, Gothic sporo później i mimo to nie jest lepszy od Morrowinda we wszystkich aspektach gry. Nie mogą w pełni konkurować ze sobą gry wydane w różnym czasie. Zresztą to głównie kwestia indywidualnej oceny i kolejności grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no tak.... tak samo będzie z Gothiciem 3 i elder scrolls iv.... Elder wyjdzie pierwszy a Gothic pozniej.... aha, APEL DO PANÓW Z CDPROJEKTU, JEŻELI ZROBICIE POLONIZACJĘ KINOWĄ POPEŁNIĘ SAMOBÓJSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 10:24, WorldWar3PL napisał:

Heh no tak.... tak samo będzie z Gothiciem 3 i elder scrolls iv.... Elder wyjdzie pierwszy a Gothic pozniej.... aha, APEL
DO PANÓW Z CDPROJEKTU, JEŻELI ZROBICIE POLONIZACJĘ KINOWĄ POPEŁNIĘ SAMOBÓJSTWO


Ty się zastrzel.
A z czego?
A z łuku.
A dlaczego?
Bo bez huku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi O Gothic vs Elder Scrolls to na pewno elder scrolls III morowind jest lepszy od Gothica 1
porównując morrowinda z Gothiciem 2 no to dla mnie te gry są na równi,tylko,że w morrowindzie przesadzili z rozbudowaniem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 13:26, mathewmw napisał:

Jak chodzi O Gothic vs Elder Scrolls to na pewno elder scrolls III morowind jest lepszy od Gothica 1
porównując morrowinda
z Gothiciem 2 no to dla mnie te gry są na równi,tylko,że w morrowindzie przesadzili z rozbudowaniem świata.


fee...
Dla mnie 10000 razy Gothic 1 jest lepsza od Morrowinda!
A czemu?
A temu ze zadna gra niewciagla mnie tak jak Gothic 1, nawet gothic 2 nie byl tak wciagajacy! Uwazam ze 1 byla najlepsza czescia pod wzgledem klimatu/fabuly ze wsztystkich czesci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 15:44, Milteen napisał:

>
A temu ze zadna gra niewciagla mnie tak jak Gothic
1, nawet gothic 2 nie byl tak wciagajacy! Uwazam ze 1 byla najlepsza czescia pod wzgledem klimatu/fabuly ze wsztystkich
czesci :]

Ciebie nie wciągnęła i to jest Twój pech i Twoja strata. Było grać najpierw w Morrowinda (tym bardziej, że wyszedł wcześniej) a potem w Gothic''a. A tak, wiele straciłeś. W swoim czasie, Morrowind wciągnął by Cię tak samo jak Gothic i miałbyś za sobą dwie bardzo wciągające gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jak chodzi o mnie to moja kolejność grania to Gothic 1,morrowind a dopiero poźniej Gothic 2 NK(w zwykłego nie grałem),a jak chodzi o wypowiedź Milteena to zgadzam się z tym,że Gothic 1 bardziej wciąga niż Gothic II,ale morrowind od Gothica wcale nie jest gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

> >
> A temu ze zadna gra niewciagla mnie tak jak Gothic
> 1, nawet gothic 2 nie byl tak wciagajacy! Uwazam
ze 1 byla najlepsza czescia pod wzgledem klimatu/fabuly ze wsztystkich
> czesci :]
Ciebie nie wciągnęła i to jest Twój
pech i Twoja strata. Było grać najpierw w Morrowinda (tym bardziej, że wyszedł wcześniej) a potem w Gothic''a. A
tak, wiele straciłeś. W swoim czasie, Morrowind wciągnął by Cię tak samo jak Gothic i miałbyś za sobą dwie bardzo
wciągające gry...


Gralem w Gothic 1 i w Morrowinda prawie równocześnie... po graniu 10 godzin w obie gry Morrowind poleciał przez okno z 3 piętra :) a po Gothicu 1 przyszedł Gothic 2 i noc kruka ;p kolega mi pożczył 2 na pare dni :D bo wyjechal i miałem się tym zaopiekować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

> > > > A temu ze zadna gra niewciagla mnie tak jak Gothic
> 1, nawet gothic 2 nie byl tak wciagajacy! Uwazam
ze 1 byla najlepsza czescia pod wzgledem klimatu/fabuly ze wsztystkich
> czesci :]
Ciebie nie wciągnęła i to jest Twój
pech i Twoja strata. Było grać najpierw w Morrowinda (tym bardziej, że wyszedł wcześniej) a potem w Gothic''a. A
tak, wiele straciłeś. W swoim czasie, Morrowind wciągnął by Cię tak samo jak Gothic i miałbyś za sobą dwie bardzo
wciągające gry...


No właśnie... Morrowind może się bardzo podobać tym, którzy nie zaznali Gothica :)
ale o gustach się nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 20:40, Monastor napisał:

> > > >
No właśnie... Morrowind może się bardzo podobać tym, którzy
nie zaznali Gothica :)
ale o gustach się nie dyskutuje

Jak już nagrałem się po dziurki w nosie w oba Gothic''i , zrobiłem krótką przerwę na Divine Divinity (dwa razy, bo przd ukończeniem padł mi dysk) i Morrowind, po roku niewidzenia, odzyskał sporo świeżości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat morrowind sie podoba jako gra rozbudowana i ladna graficznie lecz jej nie ukonczylem ani raz calem! Utknolem kiedys w jakims momencie i fajerant... odinbstalowalem! Z gothiciem tak nie bylo...
W Morrowindzie nie podoba mi sie "rasy (elfy itd...)" Dobrze ze w gothicu tego nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 08:41, Milteen napisał:

Mi akurat morrowind sie podoba jako gra rozbudowana i ladna graficznie lecz jej nie ukonczylem ani raz calem! Utknolem kiedys
w jakims momencie i fajerant... odinbstalowalem! Z gothiciem tak nie bylo...
W Morrowindzie nie podoba mi sie "rasy (elfy
itd...)" Dobrze ze w gothicu tego nie ma :]

Ja Morka przerwałem w jakimś ważnym momencie i powiedziałem sobie, że jak zapomnę o co chodziło, to do niego wrócę. No to chyba wychodzi że już zaraz muszę to zrobić... :) Ale jak na razie bardziej podobają mi się Gothic''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co mi radzicie:kupić Noc Kruka w gram.pl,wydać 18wPLN a następnie zapłacić za przesyłkę 13zł,czy też pojść do EMPIKU i zapłacić 5 zł wiecej,ale zoaoszczędzić18wPLN.Na razie nie rozpatruje kupienia jeszcze innej gry w gram.pl chyba że Wiedzmina w czerwcu więc tu też nie wiem czy jest sens zbierać wPLN.Coż powiedzieć więcej jak widzicie jestem mocno niezdecydowany:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem.podczas gry zanikaja mi napisy w cechach postaci i w ksiazkach ale tylko po lewej stronie. mam najnowsze sterowniki i to nie pomaga. To samo mialem z Gothic1. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować