Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

hmmm najbardziej wkurzające czary w Gothic to chyba Kontrola?? bo np żucałem go na bala to on tylko się krzyił i nie mógł się ruszyć..... nawet jak odeszłem to dalej tak się krzywił.... czy może to zaklęcie na Kopacza rzucić i sprawdzić rekację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 09:06, Łukasz.G napisał:

hmmm najbardziej wkurzające czary w Gothic to chyba Kontrola?? bo np żucałem go na bala to
on tylko się krzyił i nie mógł się ruszyć..... nawet jak odeszłem to dalej tak się krzywił....
czy może to zaklęcie na Kopacza rzucić i sprawdzić rekację??


skuteczność tego czaru zależy też od poziomu jaki ma bezimienny, czar raczej nie bedzie działał jeśli postać na którą rzucasz czar jest silniejsza od bezimennego, będzie działał jeśli rzucisz kontrolę na postać słabszą od beziego, także na kopacza powinno zadziałać chyba że Twój bezienny jest jeszcze bardzo słabo rozwinięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

, będzie działał jeśli rzucisz

Dnia 19.03.2006 o 09:25, cinus` napisał:

kontrolę na postać słabszą od beziego, także na kopacza powinno zadziałać chyba że Twój bezienny
jest jeszcze bardzo słabo rozwinięty



no niby tak ale to jest dziwne ... BO miałem 5 poziom kręgu 33 lvl i nie mogłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak działa czar "sen", bo rzucam go i nic sie nie dzieje. Prubowałem go rzucać kilka razy na kilku różnych postaciach i wciaz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 16:58, Igor FCBayern napisał:

A jak działa czar "sen", bo rzucam go i nic sie nie dzieje. Prubowałem go rzucać kilka razy
na kilku różnych postaciach i wciaz to samo

Przytrzymuj trochę, aż osoba na którą rzucasz czar nie połozy się. Nie puszczaj od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 19:21, Marcinek333 napisał:

dla tych ktorzy nie zdazyli wejsc zanim moderator (złośliwa bestia) wykasowal adres
http://************* [M] Zły Link


Jak było obiecane, tak zostało uczynione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 19:45, Darkstar181 napisał:

>
RobeN, link jest jeszcze podany w mojej odpowiedzi:)


Tego typu sprawy lepiej przez GG lub Mailem.
Ale dziękuję serdecznie.

Już prosiłem kilkakrotnie - gdy cytujecie coś "złego" to sami cenzurujcie cytat. To znacznie ułatwia pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie zacząłem grę znów od początku (przecież to świetna gra co z tego że każdą z części przeszedłem 2 razy ;)) i dołączyłem do obozu Bractwa.Nigdy się do niego nie dołączałęm wiec nie znam tam misji.
Cor Kalom kazał mi znaleźć kogoś kto produkuje ziele w Nowym Obozie. Kto to jest? Nie wiem jak to zrobić pytałem już chyba wszystkich w Nowym Obozie i to nie był żaden z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 11:33, Robek 009 napisał:

Mam małe pytanie zacząłem grę znów od początku (przecież to świetna gra co z tego że każdą
z części przeszedłem 2 razy ;)) i dołączyłem do obozu Bractwa.Nigdy się do niego nie dołączałęm
wiec nie znam tam misji.
Cor Kalom kazał mi znaleźć kogoś kto produkuje ziele w Nowym Obozie. Kto to jest? Nie wiem
jak to zrobić pytałem już chyba wszystkich w Nowym Obozie i to nie był żaden z nich.

Na bagnach jest koleś który powie Ci kto może kupić ziele w Nowym Obozie. Niestety nie pamiętam imienia tego kolesia. Jest on z grupką nowcjuszy i zbierają ziele niedaleko obazu Bractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 11:33, Robek 009 napisał:

Cor Kalom kazał mi znaleźć kogoś kto produkuje ziele w Nowym Obozie.

Zielarze ci znajdują się przed wejściem do Nowego Obozu. Tuż przy jeziorku jest jaskinia, a w niej owi ludzie. Tylko przygotuj się do walki, bo może do niej dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 11:35, Tar The Dark napisał:

Na bagnach jest koleś który powie Ci kto może kupić ziele w Nowym Obozie. Niestety nie pamiętam imienia tego kolesia. Jest on z grupką nowcjuszy i zbierają ziele niedaleko obazu Bractwa.

To nie o tego gościa chodzi. On tylko daje namiar na Ciphera, bywalca karczmy z Nowego Obozu. Dzięki temu można mu sprzedawać duże ilości ziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować