Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Śmieszna sytuacja zdarzyła mi się po zostaniu cieniem . Myślałem, że dam już radę Kirgo i temu najemnikowi na arenie, więc poszedłem z nimi walczyć . No więc wyzwałem Kirgo na pojedynek, zaczynamy sie bić a tu.... podbiega Scatty i mnie zabija z kuszy . Korupcja ! No dobra wczytuję save''a, znów go wyzywam na pojedynek, a tu przychodzi szakal i mnie z kuszy zabija : - D Takie drobne niedopatrzenie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:49, walgierz napisał:

> Ja mam Gothica z publikacji w Play''u i w CD-Action, ale jeszcze nie mam orginalnego ;]
Zaskoczę Cię. Te dwie edycje są oryginalne i w pełni legalne :]

Oczywiście ja wiem, że obie te gry z publikacji w pismach są legalnymi wersjami, ale ja pod nazwą "oryginalna" rozumiem grę kupioną w sklepie :) Ale fakt bardziej liczy się dla mnie by grać na legalu (rówiniez gry z publikacji w pismach) :] Po prostu chyba mnie źle zrozumiałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ukończyłem grę po raz pierwszy i napewno nie ostatni :) Świetna gra. I pomyśleć, że za pierwszym podejściem jakieś dwa miesiące temu chciałem rozwalić płytkę o ścianę :D Denerwowało mnie sterowanie a okazało się, że jest naprawdę świetne. Zamawiam Gothica II i gram dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 14:38, bombel1981 napisał:

No nareszcie ukończyłem grę po raz pierwszy i napewno nie ostatni :) Świetna gra. I pomyśleć,
że za pierwszym podejściem jakieś dwa miesiące temu chciałem rozwalić płytkę o ścianę :D Denerwowało
mnie sterowanie a okazało się, że jest naprawdę świetne. Zamawiam Gothica II i gram dalej :)

Moje pierwsze podejście do Gothica nie było aż tak sceptyczne , ale też wydziwiałem nad sterowaniem , a teraz uważam je za najlepsze.Widocznie do dobrego też się trzeba przyzwyczajać.W GII na szczęście jest opcja ustawienia sterowania jak w jedynce , jeżeli jeszcze będzie tak w GIII to nie martwię się o wrażenia z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zacząłem grać w Gothica 1. I mam takie pytanie. Czy można wykonywać zadania dla wszystkich obozów i później np. podjąć decyzje o tym, że dołączam się do Nowego Obozu.
Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 17:22, Tomislav napisał:

Przed chwilą zacząłem grać w Gothica 1. I mam takie pytanie. Czy można wykonywać zadania dla
wszystkich obozów i później np. podjąć decyzje o tym, że dołączam się do Nowego Obozu.
Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

Wykonaj zadania o przyjecie z kazdego obozu dzięki temu zdobędziesz doświadczenie i lepiej poznasz świat :D
Dołączając do jakiegokolwiek obozu nie możesz wykonywać zadań dla innych. ( tych o przyłaczenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 17:22, Tomislav napisał:

Przed chwilą zacząłem grać w Gothica 1. I mam takie pytanie. Czy można wykonywać zadania dla
wszystkich obozów i później np. podjąć decyzje o tym, że dołączam się do Nowego Obozu.
Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

Można wykonać wszystkie WSTĘPNE zadania dla wszystkich trzech obozow,zanim do jakiegoś dołączysz. Oczywistą rzeczą jest że poźniejsze zadania w grze bedą dostepne dopiero wtedy kiedy będziesz przynależał do jednego z tych obozow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliscie w obozie bandziorów? Jest tam jakiś koleś który ma imię i jak z nim rozmawiam to bezimienny się zacina i nie da sie już nic zrobić. O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Pytam się o takie rzeczy bo w Starym Obozie jest koleś z Nowego i nie mam opcji w której ten koleś mógłby mnie zaprowadzić do Nowego Obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 17:29, capral napisał:

Byliscie w obozie bandziorów? Jest tam jakiś koleś który ma imię i jak z nim rozmawiam to bezimienny
się zacina i nie da sie już nic zrobić. O co w tym chodzi?

no właśnie, ja ukończyłem grę ale ten obóz zostawiałem w spokoju poza daniem lekcji strażnikom :-) myślałem że jest z nim zwiazany jakiś quest a tu..nic....czy jest to więc lokacja tylko do rozwałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Przeszedł ktos z Was pierwszego Gothica, nie zabijajac Wrzuta? Bo kazdy z moich kumpli i ja nie wytrzymaliśmy i go rozwaliliśmy, ale mysle, że on w koncu jest przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 22:30, dyrdup napisał:

Mam pytanko. Przeszedł ktos z Was pierwszego Gothica, nie zabijajac Wrzuta? Bo kazdy z moich
kumpli i ja nie wytrzymaliśmy i go rozwaliliśmy, ale mysle, że on w koncu jest przydatny.

Ja go nie zabiłem. Śmieszny był. A jak wkurzył to raz mu się dało w zęby i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2006 o 22:35, Darkstar181 napisał:

Ja go nie zabiłem. Śmieszny był. A jak wkurzył to raz mu się dało w zęby i tyle:)


A on do konca gry był taki wkurzający? Jeśli tak to podziwiam twoją, cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2006 o 22:37, dyrdup napisał:

A on do konca gry był taki wkurzający? Jeśli tak to podziwiam twoją, cierpliwość :)

W końcu kiedyś się odczepił. Sam nie wiem jakim cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 22:41, Darkstar181 napisał:


> A on do konca gry był taki wkurzający? Jeśli tak to podziwiam twoją, cierpliwość :)
W końcu kiedyś się odczepił. Sam nie wiem jakim cudem.

Trzeba było jedynie użyć odpowiednich "argumentów", zostawiał nas w spokoju i nie sprawiał więcej kłopotów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2006 o 23:37, windows00 napisał:

Trzeba było jedynie użyć odpowiednich "argumentów", zostawiał nas w spokoju i nie sprawiał
więcej kłopotów. ;]


hehe "argument" miałem pod ręką zawsze nawet we śnie :)
hmm a pozatym ktoś tu mówił już że jeżeli nic Wrzodowi nie zrobimy to wyjaśni nam za co siedzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie Gothica z Cd Action i mam problem. Co pewien czas wywala mnie do windowsa i pokazuje jakiś błąd z takim plikiem mss32.dll może wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież chyba są dwie wersje CDA - DVD i CD o ile się nie mylę . Po za tym ,tak ciężko zapłacić 20 zł w Extra Klasyce? I pudełko masz ładniejsze, i w ogóle fajniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łukasz.G => poszukaj Komputer Świata, tam też jest Gothic, ale nie wiem czy oni mają CD czy DVD
WorldWar3PL => w wersji CD nie ma Gothica, jest tylko CS i GG, a wydanie z eXtra klasyki można już tylko na aukcjach dorwać w żadnym sklepie już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować