Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

siemanko mam pytanie. czy Uriziel działa tak samo jak szpon ???? to znaczy czy jeżeli będe mistrzem 1 h to urziel będzie jednoręczny ????


Pytanie 2 : Gdy instaluje grę(mam z cd action) to wyskakuje mi błąd i napis że jakiś program "Unnistal Shield" jest używany i proszę go wyłaczyć.Pytanie jest takie : GDZIE TO WYŁĄCZYĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 12:24, Jakubo napisał:

siemanko mam pytanie. czy Uriziel działa tak samo jak szpon ???? to znaczy czy jeżeli będe
mistrzem 1 h to urziel będzie jednoręczny ????

Nie. Uriziel zawsze jest dwuręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 12:24, Jakubo napisał:

siemanko mam pytanie. czy Uriziel działa tak samo jak szpon ???? to znaczy czy jeżeli będe
mistrzem 1 h to urziel będzie jednoręczny ????


O ile dobrze się orientuję to jest tylko 2h:) Dawno nie grałem ale jak dobrze pamiętam.. Tak na pewno jest tylko 2h! Bo jeśli jesteś magiem bo będziesz mógł stworzyć z uriziela runę z najśilniejszym czarem.. A jako Wojownik.. No coż siekać nim aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.04.2006 o 12:24, Jakubo napisał:



Pytanie 2 : Gdy instaluje grę(mam z cd action) to wyskakuje mi błąd i napis że jakiś program
"Unnistal Shield" jest używany i proszę go wyłaczyć.Pytanie jest takie : GDZIE TO WYŁĄCZYĆ
?



Ekhm a czy ktoś Na to pytanie może odpowiedzieć ? Please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 13:00, Jakubo napisał:

>
>
>
> Pytanie 2 : Gdy instaluje grę(mam z cd action) to wyskakuje mi błąd i napis że jakiś program

> "Unnistal Shield" jest używany i proszę go wyłaczyć.Pytanie jest takie : GDZIE TO WYŁĄCZYĆ

> ?


Ekhm a czy ktoś Na to pytanie może odpowiedzieć ? Please



PROSZĘ POMÓŻCIE !!! ~~~~PLEASE~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 16:07, Vidmol napisał:

Gdzie jest miejsce spotkania Diego, Lestera, Miltena i Gorna ?
Wie ktoś ?


Z tego co pamiętam to spotykają się koło starego obozu,albo WOGÓLE.


Ps. A mi ktoś pomoże ?! CHCE POGRAĆ W GOTHICA :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 16:07, Vidmol napisał:

Gdzie jest miejsce spotkania Diego, Lestera, Miltena i Gorna ?
Wie ktoś ?


Ja wiem. Jak się idzie do orków (po lewej od ścieżki która prowadzi do Cawalorna) idż do przodu a potem skręć w lewo. ( nie złość się jeśli się pomyliłem. Dawno w to grałem, ale na pewno jest u orków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2006 o 16:11, Jakubo napisał:

Ps. A mi ktoś pomoże ?! CHCE POGRAĆ W GOTHICA :P :(

a mozesz zacytowac ten blad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2006 o 12:24, Jakubo napisał:

Pytanie 2 : Gdy instaluje grę(mam z cd action) to wyskakuje mi błąd i napis że jakiś program
"Unnistal Shield" jest używany i proszę go wyłaczyć.Pytanie jest takie : GDZIE TO WYŁĄCZYĆ
?



Chciałeś i masz ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 16:14, Jakubo napisał:


> Pytanie 2 : Gdy instaluje grę(mam z cd action) to wyskakuje mi błąd i napis że jakiś program

> "Unnistal Shield" jest używany i proszę go wyłaczyć.Pytanie jest takie : GDZIE TO WYŁĄCZYĆ

> ?


Chciałeś i masz ; )

A masz windows XP czy 98 se? Spróbuj zobaczyć czy w panelu sterowania/dodaj/usuń programy nie masz czasem gdzie Gothic. Jak tak odinstaluj. Teraz spróbuj ponownie zainstalować. Choć nie jestem pewien czy to o to własnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 17:27, szerszeń45 napisał:

>
> > Pytanie 2 : Gdy instaluje grę(mam z cd action) to wyskakuje mi błąd i napis że jakiś
program
>
> > "Unnistal Shield" jest używany i proszę go wyłaczyć.Pytanie jest takie : GDZIE TO
WYŁĄCZYĆ
>
> > ?
>
>
> Chciałeś i masz ; )
A masz windows XP czy 98 se? Spróbuj zobaczyć czy w panelu sterowania/dodaj/usuń programy nie
masz czasem gdzie Gothic. Jak tak odinstaluj. Teraz spróbuj ponownie zainstalować. Choć nie
jestem pewien czy to o to własnie chodzi.



Ok spróbuje ale narazie jestem w kafeji więc nie sprawdzę : )

Ps. Mam Xpka ale czy to jakaś różnica ?
Ps2.Wcześniej mi gothic działał ale teraz mam zapchany komp i niedługo formata robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 17:31, Jakubo napisał:

Ok spróbuje ale narazie jestem w kafeji więc nie sprawdzę : )

Ps. Mam Xpka ale czy to jakaś różnica ?
Ps2.Wcześniej mi gothic działał ale teraz mam zapchany komp i niedługo formata robię :D

Mysle że po formacie wróci wszystko do normy, miałem kiedyś problem z Instaltorem install shield wizard i żadna gra/program z tego instalatora nie chciała go wogle odpalić... Dopiero format dał pożadany efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 21:25, Vidmol napisał:

Czemu screen który sam zrobiłem nie chce się załadować i nie moge go wsadzić na forum ?


a robiłeś tego screena za pomoca frapsa czy wklejałeś do painta? jeśli robiłeś go za pomoca frapsa to sprawdź ile KiloBajtów ten screen ma, bo fraps robiąc screeny zapisuje do formatu mapy bitowej .BMP które niekiedy potrafi mieć ponad 2000KB a to forum trawi tylko obrazki o wielkości nie przekraczającej 2000KB.
jeśli tak jest w Twoim przypadku to screen który chcesz zamieścić na forum otwórz w paincie i zapisz go jako plik z rozszerzeniem .JPG a będzie wtedy znacznie mniej zajmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 21:25, Vidmol napisał:

Czemu screen który sam zrobiłem nie chce się załadować i nie moge go wsadzić na forum ?

Próbowałeś wkleić go do painta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze małe pytanko: zdobyłem runę która pozwala teleportować się do magów ognia, czy opłaca się "grabić" stary obóz już teraz, czy potem dostanę jakiś quest z tym zwiazany... z góry dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 22:40, Qurak napisał:

Mam jeszcze małe pytanko: zdobyłem runę która pozwala teleportować się do magów ognia, czy
opłaca się "grabić" stary obóz już teraz, czy potem dostanę jakiś quest z tym zwiazany... z
góry dzieki za odp.

Co za różnica kiedy coś ukradniesz? O ile pamiętam nie było żadnego qustu z kradzieżą.Sam kradniesz co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 22:40, Qurak napisał:

Mam jeszcze małe pytanko: zdobyłem runę która pozwala teleportować się do magów ognia, czy
opłaca się "grabić" stary obóz już teraz, czy potem dostanę jakiś quest z tym zwiazany... z
góry dzieki za odp.

Opłaca sie chocby po to zeby wlac Gomezowi :) A przy tym mozna uwolnic kowala ktory moze ulepszyc zbroję, bron i cos tam jeszcze. Ogolnie sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować