Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Przepraszam ze psuje wam temat ale pilnie potrzebuje pomocy a na innych postach nikt mi nie odpowiadaja . Wie ktos jak naprawic ten blad zeby gra dzialala poprawnie a nie co chwila sie wylaczala?

error message
B:VFILE:ERR: -2 CAN''T FIND FILE_WORK/DATA/SOUND/FIRESTREE_LAMP.ZENcode 255

Czy ktoś wie o co chodzi? ten bład mi wyskakuje np jak chce sie przespac w gothicu2 NK biore odpoczywaj do jutra i wychodzi ten blad a gra oczywiscie sama sie wylacza moze ktos mi objasnic jak to naprawic by dobrze dzialalo?

PS takie cos wyskakuje swiezo po formacie kompa wczesniej tego nie mialem. komp jak co amd dual core 4.2 karta ge force 8600GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, bez wprawy to nawet dorosły Ścierwojad nas zabije :P.

G2 Zombie nie są już takim wyzwaniem co w G1. Tam, żeby ubić jednego trzeba było być cholernie silnym wojownikiem. A w G2 bez problemu(no, prawie) pokonałem grupkę zobmie pilnujących kompasu(?)...

Ech, gdzie się podziały Zombie tamtych lat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to dobrze zrobili twórcy, ponieważ w G I zombi byli dopiero pod koniec 5 rozdziału, a w Jarkendarze też można uratować ten kompas w 5 rozdziale, ale za to jak ktoś by chciał to zrobić choćby w 2 rozdziale ? W G I w 5 rozdziale jesteś bardzo silnym wojakiem, a czy dużo osiągnąłeś przechodząc tylko 1 rozdział ? No więc tu nie ma się czemu dziwić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem.Gra Gothic nie chce mi sie uruchomic, ale wcześniej było dobrze.Próbowałem ze wszystkiego z ikony paska zadań mojego komputera, i nic.Pomożcie bo chce sobie pograć, a nie moge uruchomic.Gra jest oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz sprzęt i system? Ew. spróbuj włączyć z trybem zgodności(chociaż nie jestem pewien, czy to pomoże).
Poszukaj jeszcze pomocy na stronie gram.pl, zwykle piszą, jeśli znają jakiś problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:06, Yaquza napisał:

Słuchajcie mam problem.Gra Gothic nie chce mi sie uruchomic, ale wcześniej było dobrze.Próbowałem
ze wszystkiego z ikony paska zadań mojego komputera, i nic.Pomożcie bo chce sobie pograć,
a nie moge uruchomic.Gra jest oryginalna.

Wiem, ze nie chce się włączyć, jeśli w kompie są problemy z dźwiękiem. Masz takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o jakie problemy ci chodzi??

Znowu cos z tym głupim Gothiciem.Gdy sie wylogowywuje z konta uzytkowanika, piko spróbowaniu wlączenia Gothica, wyskakuje mi Monitor Schowka kończenie pracy.i potem mi sie wlacza gothic.O co z tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A w G2 bez problemu(no, prawie) pokonałem grupkę zobmie pilnujących kompasu(?)...
Chyba chodzi Ci o sekstans,te zombiaki są słabsze niż te z jedynki,dlatego żeby wszystkie zadania w Jarkendarze dało się wykonać w drugim rozdziale.Tam na plażach niedaleko obozu bandytów jedynym problem są smocze jaszczury i ten cieniostwór,ale po kilku próbach jego też da się pokonać

Dnia 28.04.2008 o 14:50, Akeno napisał:

Ech, gdzie się podziały Zombie tamtych lat ;).

Najprawdopodobniej wyemigrowały w poszukiwaniu lepszego zajęcia niż dostawanie batów od bohaterów ratujących świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz mam probl;em w grze.Nie wiem jak dołączyc do Starego Obozu.Co musze zrobic i do kogo sie zwrócić??
Pogadaj z diego :) On ci powie ,że musisz wykonać test zaufania i wyśle do thorusa :) abo na odwrót :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:24, Yaquza napisał:

A gdzie mozna kupić wytrych???

Wytrychy można kupić u większości kupców w świecie gry.W starym obozie chyba Fisk na targowisku ma wytrychy nie wiem czy Rączka też nie handluję(na pewno uczy otwierania zamków,a bez tej umiejętności ciężko Ci będzie otwierać skrzynię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:27, raven91 napisał:

targowisku ma wytrychy nie wiem czy Rączka też nie handluję(na pewno uczy otwierania
zamków,a bez tej umiejętności ciężko Ci będzie otwierać skrzynię)

Ja nigdy sie nie uczylem otwierania, odrobina wprawy i da sie bez szkolenia.
Normalnie podchodzisz :i w prawo i w lewo........itd.
Przy trodniejszych kartka i olowek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:27, TICOCHONDRIUSS napisał:

Przy trodniejszych kartka i olowek...


Znam to,czasami jak przez nieuwagę zostawał mi już tylko jeden wytrycha, w koło było jeszcze trochę skrzyń do otwierania,to karteczka ołówek i mozolne zapisywanie strzałek,a w razie złamania wytrycha wczytywanie.
Po nauczeniu się otwierania zamków wytrychy rzadziej się łamią,więc wydajemy na nie mniej bryłek rudy,a na początku gry te są całkiem potrzebne.W późniejszych etapach gry nie ma to już wielkiego znaczenia,bo bryłek bezi ma pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyemigrowały?? Gdzie? Na jakiś cmentarz, czy co? ;)

Ja też na ogół zapisywałem przed skrzynią i kombinowałem. Da się tak wszystkie(możliwe) skrzynie otworzyć. Ale trzeba mieć nie lada cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:03, Akeno napisał:

Ja też na ogół zapisywałem przed skrzynią i kombinowałem. Da się tak wszystkie(możliwe)
skrzynie otworzyć. Ale trzeba mieć nie lada cierpliwość...

A po co tak? Wystarczy jak masz dużo wytrychów i jest git. Bo od II rozdziału nie potrzebne są bryłki na nic praktycznie. Więc wszystko na wymianę może iść za co tylko zechcesz. I dochodzi do tego chociaż 50% umiejętności rozbrajania zamków i wuala ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę jednak, że kartka i ołówek to najlepsze rozwiązanie. Gdy przechodziłem po raz pierwszy G1 wsztkie szyfry notowałem w brudnopisie wraz z lokacjami skrzyń do których należą. Gdy przechodzę Gothica po raz wtóry nie potrzebuję ładować ani w otwieranie zamków , ani wydawać majątek na wytrychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 15:59, Pawciu45 napisał:

Sądzę jednak, że kartka i ołówek to najlepsze rozwiązanie. Gdy przechodziłem po raz pierwszy
G1 wsztkie szyfry notowałem w brudnopisie wraz z lokacjami skrzyń do których należą.
Gdy przechodzę Gothica po raz wtóry nie potrzebuję ładować ani w otwieranie zamków ,
ani wydawać majątek na wytrychy.

A to juz zabawa jest. Mi tam nigdy nie brakło wytrychów. Jedyną skrzynie której szyfr mam zapisany to skrzynia w gildii złodziei w G2 ;] A tak to większość to na ślepo albo z tego co pamiętam. Tyle razy grałem w G1 ,że orientacyjnie znam większość szyfrów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować