Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2008 o 19:10, ktoś napisał:

Jak jesteś taki cwaniak to zagraj bez MT z modem ja też potrafię nabić 37 lvl.


Nie ma sprawy... jakos w 3dzile wykonujesz mody do Mt lol. to tak samo jak w zwyklym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:13, Pan Cienia1993 napisał:

> Jak jesteś taki cwaniak to zagraj bez MT z modem ja też potrafię nabić 37 lvl.
a co do tego 37... śnisz:D


To forum nie IRC, posty się edytuje. Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:13, Pan Cienia1993 napisał:

> Jak jesteś taki cwaniak to zagraj bez MT z modem ja też potrafię nabić 37 lvl.
a co do tego 37... śnisz:D

masz screen moich statów jak ostatnio przechodziłem grę BEZ MT. To z podstawki. I co??

20080504212013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś trochę dokładniej sprecyzować z czym konkretnie masz problem?
Powiedz w którym momencie jesteś i z czym nie możesz sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

Stoje przed Starą Kopalnia i decyduje się czy wchodzić czy nie i czy mnie nie zabiją za pierwszym uderzeniem (pełzacze).Mój level to level 10, a siła około 30, zręcznosć to 20.Punkty zycia: 138.Broń: Miecz Bojowy
Zbroja: Ciężka zbroja cienia (taka jak ma diego czy scatty).I teraz nie wiem co mam robić.Czy z tym co mam pokonam chociaz jednego pełzacza???I cyz uda mi sie zabić królową???Czy musze nad soba jeszcze popracować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 21:32, Yaquza napisał:

Mam prośbę.Czy moglibyście mi poradzić jak mam zrobic zadanie z pełzaczami, i ich królową??

No...trza ich znaleźć:)
A konkretnie to trzeba siepopytać ludzi w kopalni, gdzie podejrzewają, że jest to gniazdo. Najkompetentniejszy okaże się Ian(wiadomo, szef wie wszystko), który w zamian za umożliwienie dostania się do gniazda, każe nam zdobyć koło zębate do kruszarki(w jednej z kpmór opanowanych przez pełzacze, tam gdzie jest rozbita wersja tej maszyny). Ostatecznie kończymy przy wielkiej bramie na końcu dolnego poziomu kopalni (z przynajmniej 2 Gor''ami) i wtedy strażnik bramy(jakkolwiem mu było) otworzy nam dojście do siedziby pełzaczy...czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 21:38, Yaquza napisał:

No to tak:

Stoje przed Starą Kopalnia i decyduje się czy wchodzić czy nie i czy mnie nie zabiją
za pierwszym uderzeniem (pełzacze).Mój level to level 10, a siła około 30, zręcznosć
to 20.Punkty zycia: 138.Broń: Miecz Bojowy
Zbroja: Ciężka zbroja cienia (taka jak ma diego czy scatty).I teraz nie wiem co mam robić.Czy
z tym co mam pokonam chociaz jednego pełzacza???I cyz uda mi sie zabić królową???Czy
musze nad soba jeszcze popracować??

nie no, siły masz dość, aczkolwiek dłuższy miecz by ci się przydał, najlepiej jakiś dwuręczniak, bo stara ostro bije. Oczywiście jeśli żwawo machasz orężem to nie powinieneś oberwać, ale to wymaga wprawy i koncentracji. Pełzaczami sienei przejmuj bo ja ten kawałek wykonałem na tym samy poziomie i z lekką zbroją szkodnika więc nie w tym rzecz. Przy bramie po prostu daj załatwić sprawę Gor''om a dalej w jaskini nie walcz z więcej niż 2 sztukami naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak jesteś taki cwaniak to zagraj bez MT z modem ja też potrafię nabić 37 lvl.
>> a co do tego 37... śnisz:D
> masz screen moich statów jak ostatnio przechodziłem grę BEZ MT. To z podstawki. I co??
hehe, założę się, że wykorzystałeś ten bug z nielimitowanym spawnowaniem demonów w pewnej komnacie w Świątyni Śniącego-tam to można sobie nabijać nawet do 100 poziomu (o ile straczy cierpliwości:)

20080504214941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się postarasz to ci się uda :P

Załóż biżuterie chroniącą przed bronią, jakąś porządną broń (w skrzyni koło kowala Stone''a w SO są fajne mieczyki z wymaganą silą 30 :D)

Powodzenia w kopalni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdołasz pokonać jednego pełzacza. Problemy mogą się pojawić podczas walki z całą grupą, na szczęście przy tej najcięższej walce będziesz miał po swojej stronie nieśmiertelnego Strażnika i 2-3 Strażników Świątynnych, jedyne co wtedy sprawia problemy to zabicie pełzacza zanim któryś z Twoich towarzyszy nie zdzieli go od niechcenia przez łeb:)
Po tej walce musisz wejść wgłąb gniazda gdzie będziesz miał do czynienia z mniejszymi (po 3-4 sztuki) grupkami pełzaczy. Jeśli musisz możesz się cofnąć do tych gości którzy Ci pomagali wcześniej a wtedy oni zabiją cokolwiek co się za Tobą przywlecze, jednak nie rób tego jeśli nie musisz bo stracisz cennego expa.
Sama Królowa jest bardzo łatwa bo się nie rusza - należy ją wykończyć bronią dystansową, wtedy nie jest w stanie nic Ci zrobić. Jeśli mas za małą zręczność i/lub za słaby łuk aby ją zranić zawsze możesz spróbować po prostu ukraść jaja które obok niej leżą i oddać je Cor Kalomowi, pamiętaj tylko aby później wrócić i dokończyć sprawę bo za Królową dostaje się masę doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Teraz cos innego z Gothica, może tam nie jestem ale wiem że to mnie czeka:

Ten wariat Gomez wywali mnie ze Starego Obozu.I nie wiem do kogo moge sie przyłączyć.Powiecie mi bo nie chce zostać bez gilidi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHyba nie automatycznie???Bo raczej Lee mnie nie przyjmie bo dziwnym trafem nie żyje ( ja go nie zabiłem bo jestem cienki).Gdy weszłem do jego siedziby stoi tam Orik a pod nim lezy Lee, zabity, no i jeszcze go okradłem.Musze sie tym przejmować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 21:57, Yaquza napisał:

Dzięki.

Teraz cos innego z Gothica, może tam nie jestem ale wiem że to mnie czeka:

Ten wariat Gomez wywali mnie ze Starego Obozu.I nie wiem do kogo moge sie przyłączyć.Powiecie
mi bo nie chce zostać bez gilidi.

Możesz zostać albo najemnikiem/magiem wody co polecam. Albo przyłączyć się do sekty jako strażnik świątynny nie polecam ;] do tych 2 obozów możesz dołączyć. Wybór zostawiam Tobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować