Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

jam ma taki problem z gothic III że co jakiś czas gra wywala się do windows, to się zaczęło dziać jak zainstalowałem patch 1.6 Czy ktoś wie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:38, geralt25 napisał:

jam ma taki problem z gothic III że co jakiś czas gra wywala się do windows, to się zaczęło
dziać jak zainstalowałem patch 1.6 Czy ktoś wie jak temu zaradzić?


Przeinstalować grę bez instalowania łatki 1.6. ;-) Po więcej zapraszam do
Gothic 3 - oficjalny temat gry - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=29397 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie przejść Gothica ponownie tylko, że mam taki problem: podczas handlu gdy chcę sprzedać np.17 jagód, a mam 20 nie mogę tyle sprzedać ponieważ przenosi mi się po 10. Proszę o jak najszybszą pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:56, deif33 napisał:

podczas handlu gdy chcę sprzedać np.17 jagód, a mam 20 nie mogę tyle sprzedać ponieważ przenosi mi się
po 10.


Najprawdopodobniej dzieję się tak ponieważ podczas handlu przytrzymujesz przycisk strzałki.Jak już np.chcesz sprzedać tę ostatnie 7 jagód to naciskaj strzałkę pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się dzieje jeśli zmieniłeś ustawienia klawiatury i masz np. pod ctrl przypisane wyciągnięcie broni. Nie wiem z czego to wynika ale już sprawdziłem to kiedyś u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:56, deif33 napisał:

Postanowiłem sobie przejść Gothica ponownie tylko, że mam taki problem: podczas handlu
gdy chcę sprzedać np.17 jagód, a mam 20 nie mogę tyle sprzedać ponieważ przenosi mi się
po 10. Proszę o jak najszybszą pomoc!

tak się dzieje gdy przenosisz towar za pomocą klawisza odpowiedzialnego za ruch w bok (w prawo lub lewo), jeśli użyjesz klawiszy skrętu w prawo/lewo, wtedy będziesz przenosił pojedyncze sztuki.


PS Jak dotąd nikt nie potwierdził jakiegokolwiek związku klawiszy Ctrl i Shift z ilością przenoszonego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:44, zadymek napisał:

tak się dzieje gdy przenosisz towar za pomocą klawisza odpowiedzialnego za ruch w bok
(w prawo lub lewo), jeśli użyjesz klawiszy skrętu w prawo/lewo, wtedy będziesz przenosił
pojedyncze sztuki.

PS Jak dotąd nikt nie potwierdził jakiegokolwiek związku klawiszy Ctrl i Shift z ilością
przenoszonego towaru.


Może być i tak. Nie pamiętam już dokładnie co zmieniałem w przypisaniu klawiszy do funkcji ale możliwe że za jednym zamachem zmieniałem też przypisanie strzałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:54, Karharot napisał:

Może być i tak. Nie pamiętam już dokładnie co zmieniałem w przypisaniu klawiszy do funkcji
ale możliwe że za jednym zamachem zmieniałem też przypisanie strzałek.

To akurat najmniej istotne, niezależnie od tego jak ustawisz klawisze, zawsze te przypisane do chodzenia na boki będą przenosić po 10 a te od skręcania po jednej sztuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:33, zadymek napisał:

To akurat najmniej istotne, niezależnie od tego jak ustawisz klawisze, zawsze te przypisane
do chodzenia na boki będą przenosić po 10 a te od skręcania po jednej sztuce.

można sprzedawać całą ilość na raz ;] (nie wiem czy dobrze się wstrzelę w dyskusje ,ale jak nie to nie bijcie ;D) Tylko kombinacji nie pamiętam ... hmm to było chyba albo ctrl+shift albo ctrl+alt. I cały towar który chcieliśmy sprzedać przenosił się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:10, mlynar911 napisał:

można sprzedawać całą ilość na raz ;]


To znacznie ułatwiałoby handel,ede musiał to sprawdzić przy następnej grze w Gothica,bo przenoszenie tych rzeczy pojedynczo za pomocą strzałek czasami(zwłaszcza przy większych ilościach sprzedawanego towaru) trwa strasznie długo.

PS:Gratuluję awansu na Przewodniczącego :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:27, raven91 napisał:

To znacznie ułatwiałoby handel,ede musiał to sprawdzić przy następnej grze w Gothica,bo
przenoszenie tych rzeczy pojedynczo za pomocą strzałek czasami(zwłaszcza przy większych
ilościach sprzedawanego towaru) trwa strasznie długo.

Albo jeszcze inna rada spróbuj trzymać strzałkę nie naciskać tylko przytrzymać. To te itemki też szybciej lacą.

Dnia 06.05.2008 o 09:27, raven91 napisał:

PS:Gratuluję awansu na Przewodniczącego :)

PS: Dziękuję bardzo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!Słuchajcie, właśnie zabijam królową pełzaczy dzięki waszej pomocy.I teraz mam problem:

Dokladnie jszcze jej nie zabijam, ale ide do niej i nie wiem jak do niej dojść.Czy trzeba wchodzić w te "rury" które są zaraz po otwarciu szybu???

2.Czy mogę zostać strażnikiem, a potem magiem ognia???awans w systemie cień---->strażnik----> mag ognia

Chodzi o to że chce zostac strażnikiem, ale nie wiem czy bede mógl potem zostać magiem ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:05, Yaquza napisał:


2.Czy mogę zostać strażnikiem, a potem magiem ognia???awans w systemie cień---->strażnik---->
mag ognia

Chodzi o to że chce zostac strażnikiem, ale nie wiem czy bede mógl potem zostać magiem
ognia.


Nie, po Cieniu wybierasz albo strażnika albo maga ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:05, Yaquza napisał:

Dokladnie jszcze jej nie zabijam, ale ide do niej i nie wiem jak do niej dojść.Czy trzeba
wchodzić w te "rury" które są zaraz po otwarciu szybu???

Nie te rury które są teoretycznie częścią jakiegoś paskudnego zwierza. Nie musisz do nich wchodzić, a nawet nie powinieneś. Gdzieś jest jaskinia i światłem w środku. Tam chyba 4 pełzacze a potem królowa. :)

Dnia 06.05.2008 o 21:05, Yaquza napisał:

2.Czy mogę zostać strażnikiem, a potem magiem ognia???awans w systemie cień---->strażnik---->
mag ognia

Niestety nie. Idziesz albo na maga ognia labo strażnika wybieraj :) Jak zabijesz królową to idziesz do Thorusa, on Ci proponuje awans ale ty mówisz ,że wolisz ścieżkę magii i odsyła do Miltena....

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:07, Yaquza napisał:

A kiedy moge zostac Magiem Ognia???

Możesz zostać nim kiedy jesteś Cieniem i pokonasz Królową Pełzaczy. Wtedy Thorus do Ci wybór. Powie ,że jesteś wartościowym członkiem Obozu i możesz zostać strażnikiem. A druga opcja to taka ,że chcesz podążać drogą magii. I gdy ją wybierzesz to kieruj się do Miltena i zagadaj z nim i wuala jesteś magiem ognia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować