Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Cóż... jeszcze nie wczułem się do końca w fabułe, ale na pierwszy rzut oka mnie drażni:
-kwadratowa grafika (wiek nie ma nic z tym wspólnego bo Thief jest starszy, a grafa nie kłuje w oko)
-głos bezimiennego :)

Poza tym nic tej grze nie można zarzucić. A może są jakieś mody dla poprawienia grafiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 14:12, Orion napisał:

Cóż... jeszcze nie wczułem się do końca w fabułe, ale na pierwszy rzut oka mnie drażni:
-kwadratowa grafika (wiek nie ma nic z tym wspólnego bo Thief jest starszy, a grafa nie
kłuje w oko)
-głos bezimiennego :)

Poza tym nic tej grze nie można zarzucić. A może są jakieś mody dla poprawienia grafiki?

Cóz grafika w Gothicu jest jaka jest , ale uwierz , że jak troche pograsz to będzie ona bez znaczenia w obliczu swietnej fabuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 14:31, Karharot napisał:

Jest G2TexturesPack który podmienia tekstury G1 na te z G2.


Jak kiedyś spróbowałem tego moda, tak teraz nie wyobrażam sobie gry bez. :) Mimo wszystko nieco większa rozdzielczość tekstur sporo daje, szkoda tylko, że autorzy zastąpili bardzo fajne, oryginalne niebo okraszone barierą na zwyczajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 17:40, Karharot napisał:

W tym poście:


wymieniłem pancerze które można zdobyć zależnie od frakcji do której się należy. Lista
ta może zawierać niewielkie spoilery.


Ciekawy spis tylko czy ja gram tak nieuważnie czy naprawdę można zdobyć Szatę Mrocznych Sztuk bez kodów? Co do tego ze w G2 czy Nocy Kruka jej się nie znajdzie jestem prawie pewien a tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:36, SpecShadow napisał:

Ciekawy spis tylko czy ja gram tak nieuważnie czy naprawdę można zdobyć Szatę Mrocznych
Sztuk bez kodów? Co do tego ze w G2 czy Nocy Kruka jej się nie znajdzie jestem prawie
pewien a tu?

Graj magiem to się doczekasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:41, zadymek napisał:

Graj magiem to się doczekasz:)


Właśnie gram magiem, jestem już chyba w przedostatnim akcie (niedługo wyruszam do świątyni Wiadomo-Kogo). Może jakieś szczegóły? Jakby co - jest to moje trzecie podejście wiec nie obraziłbym się za spoilera jak ją otrzymać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:44, SpecShadow napisał:

> Graj magiem to się doczekasz:)

Właśnie gram magiem, jestem już chyba w przedostatnim akcie (niedługo wyruszam do świątyni
Wiadomo-Kogo). Może jakieś szczegóły? Jakby co - jest to moje trzecie podejście wiec
nie obraziłbym się za spoilera jak ją otrzymać :]

Spoiler

Po prostu przejdź na 6 krąg magii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:36, SpecShadow napisał:

Ciekawy spis tylko czy ja gram tak nieuważnie czy naprawdę można zdobyć Szatę Mrocznych
Sztuk bez kodów? Co do tego ze w G2 czy Nocy Kruka jej się nie znajdzie jestem prawie
pewien a tu?

Spoiler

Dostaniesz ją jak nauczysz się 6 kręgu magii u Xardasa.

Ta szata jest drugim co do jakości pancerzem w grze (trzecim jeśli Zbroję Magiczną policzy się podwójnie) więc nawet się przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No aj bym się nie zgodził, bo na koniec gry najważniejsza jest ochrona przed magią, której największy zasób ma właśnie szata mrocznych sztuk, a 10 ochrony przed bronią wte czy wewte nic w takim momencie nie robi, bo w Świątyni tak wielu silnych przeciwników nie spotykamy (no poza szamanami, ale oni właśnie posługują się magią, a na demony potrzebna jest jak już to chyba ochrona przed ogniem, której wystarczający zasób zapewnia nam właśnie szata mrocznych sztuk).
No więc jak dla mnie, to jest NAJlepszy pancerz w grze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie należy wgrać mody G2TexturesPack i G2messhesandTexturesPack.
Tylko do katalogu Gothic czy Do Gothic/Data.
Czy gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 19:17, 1096 napisał:

gdzie należy wgrać mody G2TexturesPack i G2messhesandTexturesPack.
Tylko do katalogu Gothic czy Do Gothic/Data.
Czy gdzie...


Ja wpisalem w instalatorze żeby do "Gothic" (czyli pierwsza opcja) dał, i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Wygnano mnie ze Starego Obozu i nie mam gildii. Saturas powiedział, żebym zagadał z Lee i przeszedł do najemników. Niestety jak na screenie przeze mnie zamieszczonym widać Lee ani widu ani słychu. To jakiś błąd, czy moja wina? Czy bez gildii mogę przejść grę?

20091108105840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 10:58, wioslo95 napisał:

/.../


Dawno w Gothica już nie grałem,ale coś mi się kołata po głowie,że Lee w tym fragmencie gry znajduję się na tamie tam gdzie wcześniej stał Homer. Jeżeli go tam nie znajdziesz spróbuj przespać się gdzieś i wtedy go poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 11:02, raven91 napisał:

Dawno w Gothica już nie grałem,ale coś mi się kołata po głowie,że Lee w tym fragmencie
gry znajduję się na tamie tam gdzie wcześniej stał Homer. Jeżeli go tam nie znajdziesz
spróbuj przespać się gdzieś i wtedy go poszukać.

Dzięki, dobrze Ci się wydaje :). Jestem już najemnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 10:58, wioslo95 napisał:

Pomocy! Wygnano mnie ze Starego Obozu i nie mam gildii.

To normalne jak grałeś Straznikiem ;] innymi słowy tak rozwija sę fabuła tą frakcją ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować