Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 21:34, Gumisiek2 napisał:

A Ty jakim sposobem ją zdobywasz? ;-) Polowania, kowalstwo czy może coś bardziej zaawansowanego?
;]

Sprzedaj fiskowi co się da i wykup rudę (najtańsza i najwięcej jej) poczekaj aż zapadnie noc i wejdź mu do domu, kiedy śpi zacznij lać w łeb (to kolonia karna a nie piknik!) jak dobrze pójdzie to nawet broni nie wyciągnie... kiedy będzie nieprzytomny ograb do cna :) operację powtarzaj aż nie będzie goły (za 2 razem będzie łatwiej bo brak mu będzie broni). <- przepis na zdobycie rudy do powtórzenia na każdym kupcu.. a jeszcze xp zgarniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rudy raczej nie wydaje to jej nie zdobywam ;) Na początku wszystko idzie na sell, później sama wchodzi. Ja to raczej biegam zestaw typu Topór Laresa + jakaś tam zbroja, co jak wiadomo nie jest bardzo kosztownym ekwipunkiem zważywszy na to że topór jest za darmo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku gry najprościej zdobyć rudę okradając kuźnie (w SO i obozie na bagnie), a ze zdobytych metalowych prętów wykuć miecze - parę tysięcy bryłek wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku jest zawsze mało rudy;p Isć z biegiem fabuły i nie martwić się o nic... a jak naprawde bardzo pottrzeba ci kasy to są od tego poboczne questy za które czasem ktoś sypnie ci grosza;)

Idź z biegiem fabuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zaspokajanie podstawowych potrzeb finansowych na początku rozgrywki ograniczało się do polowania i sprzedawania (wcześniej usmażonego) mięsa zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 19:39, Kardithron napisał:

W moim przypadku zaspokajanie podstawowych potrzeb finansowych na początku rozgrywki
ograniczało się do polowania i sprzedawania (wcześniej usmażonego) mięsa zwierząt.

Ja tam po prostu zbierałem wszystkie rzeczy użytkowe. I do tego wykorzystałem bug z lewusem i ot cała filozofia ;p na początku można dużo zarobić na skrzydłach krwiopijców albo na robieniu mieczy. Wystarczy okraść kuźnię w obozie na bagnach ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się szybko wzbogacić? Pobij Cavalorna i go okradnij, do końca gry nie będzie brakowało tobie strzał do łuku i innych dupoereli :D

Dnia 10.01.2010 o 11:07, Bezi_113 napisał:

A co to za bug z Lewusem, bo nie słyszałem .


Podpinam się do tego pytania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 11:07, Bezi_113 napisał:

A co to za bug z Lewusem, bo nie słyszałem .

Sorki pomyłka nie bug z lewusem tylko z Ryżowym Księciem i wodą ;d po prostu ciągle go proszę o wodę i jak nazbieram ze 100 butli + to idę je sprzedać ;p bo jedna warta jest 3 bryłki rudy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:46, mlynar911 napisał:

Sorki pomyłka nie bug z lewusem tylko z Ryżowym Księciem i wodą ;d /.../


Nie wiedziałem o takiej sztuczce, ale mam dużo lepszą metodę zarobku. Mój sposób czyni mnie bardzo bogatym do samego zakończenia gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak, że biję w SO każdego strażnika na blankach, potem Szakala, potem tych na niższym poziomie, aż zostaje tylko biedak koło Fiska.
Jak mnie Thorus atakuje to uciekam.
Jak już wszyscy się boją, zajmuję się handlarzami na placu targowym, a w NO biję każdego Szkodnika, dzięki czemu mam ponad 400 porcji ryżu, bardzo dużo mikstur leczniczych, długie łuki, strzały i broń obuchową na wymianę ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 23:14, Isildur napisał:

Nie wiedziałem o takiej sztuczce, ale mam dużo lepszą metodę zarobku. Mój sposób czyni
mnie bardzo bogatym do samego zakończenia gry ;)

No to jak już wspomniałeś o zarobku to podziel się sposobem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 23:53, mlynar911 napisał:

No to jak już wspomniałeś o zarobku to podziel się sposobem ;d


Pisałem o tym już, ale powtórzę: Pobij Cavalorna i go okradnij, do końca gry nie będzie brakowało tobie strzał do łuku i innych dupoereli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 00:19, Isildur napisał:

> No to jak już wspomniałeś o zarobku to podziel się sposobem ;d

Pisałem o tym już, ale powtórzę: Pobij Cavalorna i go okradnij, do końca gry nie będzie
brakowało tobie strzał do łuku i innych dupoereli :D

Aaaaa takiś cwany ;d no widzisz Ty musisz krzywdę ludziom robić a ja po prostu wykorzystuję ich naiwność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 09:11, mlynar911 napisał:

Aaaaa takiś cwany ;d no widzisz Ty musisz krzywdę ludziom robić a ja po prostu wykorzystuję
ich naiwność :D

To kolonia karna - za niewinność tam nie trafiłeś :P A "robienie ludziom krzywdy" to najbardziej intratny interes w G1 :) W dodatku pobicie każdego daje ci xp... a jeśli odczekasz jeden dzień to zabicie wcześniej pobitego przy pomocy łuku/kuszy da ci xp po raz drugi (już wiadomo dlaczego przed wizytą w świątyni śniacego nie żyło 90% kolonii :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 09:11, mlynar911 napisał:

Aaaaa takiś cwany ;d no widzisz Ty musisz krzywdę ludziom robić a ja po prostu wykorzystuję
ich naiwność :D


Jaka tam krzywda, przecież Cavalorn nam to wybacza, tyle że nie ma czym handlować do następnego rozdziału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 09:28, Tuldor1 napisał:

To kolonia karna - za niewinność tam nie trafiłeś :P A "robienie ludziom krzywdy" to
najbardziej intratny interes w G1 :) W dodatku pobicie każdego daje ci xp... a jeśli
odczekasz jeden dzień to zabicie wcześniej pobitego przy pomocy łuku/kuszy da ci xp po
raz drugi (już wiadomo dlaczego przed wizytą w świątyni śniacego nie żyło 90% kolonii
:D)

Wcale nie trzeba czekać dnia. Od razu go można ubić po tym jak wstanie.
Można albo zachowywać się jak zwierze i wpaść w wir który narzuca nam kolonia albo można sobie po prostu mniej w bestialski sposób tam przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować