Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

ja sobie zostawilem taki smaczek, ze gry nigdy nie przeszedlem bedac w obozie sniacego :P Prawie zawsze wspolpracowalem z nowym/starym obozem :D Oboz "wariatow" zostal na czarna godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 13:20, lechion napisał:

No , ale to już miałem ograne , więc przyszedł czas na Wielki zmiany . Początek trudny
, ale potem co raz lepiej


Zawsze sobie możesz wybrać poziom trudności na lepszy. Zawsze to jakaś nowość i nauczysz się machać mieczem jak należy. Na normalnym poziomie jest za łatwo :) Chociaż, jak cię dorwą orki to już ci nic nie pomoże w grupie te bestię sa niebezpieczne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 21:17, Dargonek napisał:

Witam.Mam dość ogólne pytanie.Jestem fanem serii.Opłaca się kupić Arcanie?


Dla mnie Arcania to wieeelki sredniak - nie odnajdziesz tego klimatu co w starych gothicach, nie ma nawet tego z Gothica 3... quest sa nudne, ciagle musisz robic jedno i to samo. Sprobowac zagrac jednak mozesz, polecam demko - jesli spodoba ci sie system to bierz, w tej grze calkiem milo sie zabija ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 21:17, Dargonek napisał:

Witam.Mam dość ogólne pytanie.Jestem fanem serii.Opłaca się kupić Arcanie?


Też jestem fanem serii, moim zdaniem jako gra Arcania nie jest zła, na prawdę fajnie się w nią gra i warto, ale jako Gothic to wypada bardzo słabo i jeśli oczekujesz klasycznego Gothic''a z typowym jak dla tej serii klimatem (G1, G2+NK) to nie znajdziesz tego, ja tego nie znalazłem. ale zakupu nie żałuje.
A tak już poza tematem, po cichu liczę no to że pojawi się nowy Gothic 4 (kontynuujący G3) a seria Acrania (już bez nawzy Gothic, w pod tytule) stworzy nową własną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozbądź się porównań i uprzedzeń . Podejdź do niej jak do zwykłej gry w tedy będziesz w stanie odnaleźć choć trochę uroku w tej grze . Pobojowisko Paladynów w deszczu to prawdziwa rewelacja graficzna. Jeżeli podejdziesz do niej na chłodno , to śmiało graj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 20:24, Gumisiek2 napisał:

Przecież w Gothicu nie da się zmienić poziomu trudności o_O


No jak to nie ? A Gothic III ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 22:04, castlerock napisał:

> > Przecież w Gothicu nie da się zmienić poziomu trudności o_O
>
> No jak to nie ? A Gothic III ? :)

ale to chyba topik o jedynce?


Ale zauważyłem, że i tak wszyscy rozmawiają o GII i GI. Nie zaszkodzi powiedzieć o ciekawostce z GIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 22:10, vegost napisał:

> > > Przecież w Gothicu nie da się zmienić poziomu trudności o_O
> >
> > No jak to nie ? A Gothic III ? :)
>
> ale to chyba topik o jedynce?

Ale zauważyłem, że i tak wszyscy rozmawiają o GII i GI. Nie zaszkodzi powiedzieć o ciekawostce
z GIII.


Ano, Gothic to Gothic :p Trzy częsci łączą sie w calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z jedynką. Otóż, po kilkunastu miesiącach wróciłem sobie do pierwszej części, ale jednak coś mi nie do końca trybi... Gra się włącza, pogram z 20minut i... komputer sam sie resetuje i tyle po grze. Mam tak za każdym razem, z tym że czasami wyłączy się po 1 minucie. Miał ktoś kiedyś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób jakie lubią bawić się instalując najróżniejsze mody do pierwszej części gothica. Czy orientuje sie ktoś z was jak wygląda kompatybilność poniższych? :
- MT (Mroczne Tajemnice) i
-Golden Mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 20:34, Tuldor1 napisał:

Pytanie do osób jakie lubią bawić się instalując najróżniejsze mody do pierwszej części
gothica. Czy orientuje sie ktoś z was jak wygląda kompatybilność poniższych? :
- MT (Mroczne Tajemnice) i

-Golden Mod


Znaczy się Mroczne Tajemnice (pomimo niektórych bugów) jest modem stabilnym, Golden Mod również choć w niego nie zagrałem ani razu. Odradzam instalacje obydwu modów naraz - MT miesza w niektórych plikach i innych modów już sie nie da uruchomić na nim, nawet podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 13:45, Kerethzimierz napisał:

Znaczy się Mroczne Tajemnice (pomimo niektórych bugów) jest modem stabilnym, Golden Mod
również choć w niego nie zagrałem ani razu. Odradzam instalacje obydwu modów naraz -
MT miesza w niektórych plikach i innych modów już sie nie da uruchomić na nim, nawet
podstawki.

Właśnie o owe ''mieszanie'' aka równoczesną instalację mi chodziło ;) No nic, szkoda ze razem nie działają - w takim wypadku samym ''złotym'' gothiciem się zadowolę, dzięki za informację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należałoby odkopać temat ... Wie ktoś, co może oznaczać taki błąd i jak sobie z nim poradzić ? Gra oczywiście oryginalna, win7. Zdarza mi się to za każdym razem, gdy zbliżę się do jednego z pięciu ożywieńców w świątyni śniącego, przez co nie mogę ukończyć gry nawet z użyciem kodów.

20120125163938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 16:40, Varo napisał:

Należałoby odkopać temat ... Wie ktoś, co może oznaczać taki błąd i jak sobie z nim poradzić
? Gra oczywiście oryginalna, win7. Zdarza mi się to za każdym razem, gdy zbliżę się do
jednego z pięciu ożywieńców w świątyni śniącego, przez co nie mogę ukończyć gry nawet
z użyciem kodów.


Błąd wskazuje na brak jednego pliku a mianowicie chodzi tu o broń jednego z szamanów orków. J

Spoiler

ak zapewne tobie wiadomo, żeby zabić śniącego trzeba przebić serca specjalnymi broniami, które mają szamani orków.

Miecze masz, ale gra nie widzi tego pliku więc wywala błąd jak podchodzisz do ołtarza. Ogólnie Gothic 1 i 2 cierpią na bugi w stylu "zagubione pliki". Ogólnie mi zawsze pomagał restart gry. A jeśli tobie nie pomaga to radzę przeinstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować