Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: nadchodzi Starcraft HD

23 postów w tym temacie

> Ja bym jeszcze prosił o Diablo HD :)
O, to to! Z Hellfire w pakiecie!

A co do SC, to mam pierwszą część z dodatkiem, ale jako że jeszcze jej nie odpaliłem, to takie HD w nie za wysokiej cenie bym przytulił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2016 o 23:16, saborcat-14 napisał:

Ja bym chciał D2 Hd ale na to raczej nie ma co liczyć. Blizzard wie ze wydanie D2 w HD
to ostatni gwóźdź do trumny D3.


Podpisuje sie pod tym obiema łapami.
Co ja bym dał zeby popykac w dwójke z lepsza grafika.
Swoja droga nie orientuje sie ktos, czy moze mozna odpalic D2 z wieksza rozdzielczoscia niz standardowe 800x600 (bo chyba taka byla rozdziałka z LoD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2016 o 23:33, TigerXP napisał:

Swoja droga nie orientuje sie ktos, czy moze mozna odpalic D2 z wieksza rozdzielczoscia
niz standardowe 800x600 (bo chyba taka byla rozdziałka z LoD)



od któregoś patcha można na lajcie w wyższych rozdzielczościach grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie bylby wielkim wydarzeniem, bez wzgledu na to co chca zmieniac niech trzymaja lapy z dala od tej swietosci, dosc juz w SC2 zrobili. Wydanie ScHD to tylko tylne drzwi aby ostatecznie pogrzebac tego feniksa wylaniajacego sie ponownie z popiolow w jakie go sami wepchneli niszczac esport w Korei! Ich cudo sc2 idzie coraz gorzej wiec chca sie nachapac ponownie na sc:bw, ktorego z reszta wiekszosc z nich nie tworzyla. Prawdziwi gracze sc:bw chca tylko aby zostawili te gre w spokoju "Boze chron mnie od przyjaciol z wrogami sobie sam poradze..." Oto co mysla gracze o maczaniu lapsk Blizza w starym sc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard mógł by się ogarnąć bo jak dla mnie ma coraz gorsze pomyślny albo raczej nie ma już pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 00:07, CDRV napisał:

Nie! Nie bylby wielkim wydarzeniem, bez wzgledu na to co chca zmieniac niech trzymaja
lapy z dala od tej swietosci, dosc juz w SC2 zrobili. Wydanie ScHD to tylko tylne drzwi
aby ostatecznie pogrzebac tego feniksa wylaniajacego sie ponownie z popiolow w jakie
go sami wepchneli niszczac esport w Korei! Ich cudo sc2 idzie coraz gorzej wiec chca
sie nachapac ponownie na sc:bw, ktorego z reszta wiekszosc z nich nie tworzyla. Prawdziwi
gracze sc:bw chca tylko aby zostawili te gre w spokoju "Boze chron mnie od przyjaciol
z wrogami sobie sam poradze..." Oto co mysla gracze o maczaniu lapsk Blizza w starym
sc....

Co patch dodający możliwość ustawienia wyższej rozdzielczości, takie by zniszczył? XD A jak będzie to oddzielna gra to przecież nikt nikogo nie będzie zmuszał do grania w nią, zawsze będzie można pozostać przy klasyku. Zresztą jako ESPORT na świecie i w korei to SC2 jest już martwy, BW w korei utrzymuje jeszcze jakieś resztki popularności z sentymentu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 00:07, CDRV napisał:

Nie! Nie bylby wielkim wydarzeniem, bez wzgledu na to co chca zmieniac niech trzymaja
lapy z dala od tej swietosci, dosc juz w SC2 zrobili. Wydanie ScHD to tylko tylne drzwi
aby ostatecznie pogrzebac tego feniksa wylaniajacego sie ponownie z popiolow w jakie
go sami wepchneli niszczac esport w Korei! Ich cudo sc2 idzie coraz gorzej wiec chca
sie nachapac ponownie na sc:bw, ktorego z reszta wiekszosc z nich nie tworzyla. Prawdziwi
gracze sc:bw chca tylko aby zostawili te gre w spokoju "Boze chron mnie od przyjaciol
z wrogami sobie sam poradze..." Oto co mysla gracze o maczaniu lapsk Blizza w starym
sc....

Co patch dodający możliwość ustawienia wyższej rozdzielczości, takie by zniszczył? XD A jak będzie to oddzielna gra to przecież nikt nikogo nie będzie zmuszał do grania w nią, zawsze będzie można pozostać przy klasyku. Zresztą jako ESPORT na świecie i w korei to SC2 jest już martwy, BW w korei utrzymuje jeszcze jakieś resztki popularności z sentymentu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 00:07, CDRV napisał:

Nie! Nie bylby wielkim wydarzeniem, bez wzgledu na to co chca zmieniac niech trzymaja
lapy z dala od tej swietosci, dosc juz w SC2 zrobili. Wydanie ScHD to tylko tylne drzwi
aby ostatecznie pogrzebac tego feniksa wylaniajacego sie ponownie z popiolow w jakie
go sami wepchneli niszczac esport w Korei! Ich cudo sc2 idzie coraz gorzej wiec chca
sie nachapac ponownie na sc:bw, ktorego z reszta wiekszosc z nich nie tworzyla. Prawdziwi
gracze sc:bw chca tylko aby zostawili te gre w spokoju "Boze chron mnie od przyjaciol
z wrogami sobie sam poradze..." Oto co mysla gracze o maczaniu lapsk Blizza w starym
sc....

Co patch dodający możliwość ustawienia wyższej rozdzielczości, takie by zniszczył? XD A jak będzie to oddzielna gra to przecież nikt nikogo nie będzie zmuszał do grania w nią, zawsze będzie można pozostać przy klasyku. Zresztą jako ESPORT na świecie i w korei to SC2 jest już martwy, BW w korei utrzymuje jeszcze jakieś resztki popularności z sentymentu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie! Nie bylby wielkim wydarzeniem, bez wzgledu na to co chca zmieniac niech trzymaja
>
> > lapy z dala od tej swietosci, dosc juz w SC2 zrobili. Wydanie ScHD to tylko tylne
> drzwi
> > aby ostatecznie pogrzebac tego feniksa wylaniajacego sie ponownie z popiolow w jakie
>
> > go sami wepchneli niszczac esport w Korei! Ich cudo sc2 idzie coraz gorzej wiec
> chca
> > sie nachapac ponownie na sc:bw, ktorego z reszta wiekszosc z nich nie tworzyla.
> Prawdziwi
> > gracze sc:bw chca tylko aby zostawili te gre w spokoju "Boze chron mnie od przyjaciol
>
> > z wrogami sobie sam poradze..." Oto co mysla gracze o maczaniu lapsk Blizza w starym
>
> > sc....
> Co patch dodający możliwość ustawienia wyższej rozdzielczości, takie by zniszczył? XD
> A jak będzie to oddzielna gra to przecież nikt nikogo nie będzie zmuszał do grania w
> nią, zawsze będzie można pozostać przy klasyku. Zresztą jako ESPORT na świecie i w
> korei to SC2 jest już martwy, BW w korei utrzymuje jeszcze jakieś resztki popularności
> z sentymentu graczy.
Wiele osob moze sie pokusisc o kupno ponadto zmiany maja nastapic w interfejsie badz na battlenecie tak? jest szansa i to duza ze te zmiany zostana w starym sc:bw tez wprowadzone co dalej moze podminowac sytuacje. Przemysl to bo to oczywiste ze chca uzaleznic prawdziwych graczy od siebie. Zniszczenie sc przez nalozenie drakonskich haraczy na Kespe im nie wystarczylo. Tyle lat ich nie obchodzilo ze organizowane sa turnieje za pieniadze a teraz nagle zaczelo ich to interesowac. Starcraft zaczal sie odbudowywac przez sentyment starych graczy i nawet na tym sentymencie chca chciwe lapska polozyc. Dodam na koniec ze to nie stary blizzard, ktory stworzyl SC, Diablo i Warcrafta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 12:47, CDRV napisał:

Wiele osob moze sie pokusisc o kupno ponadto zmiany maja nastapic w interfejsie badz
na battlenecie tak? jest szansa i to duza ze te zmiany zostana w starym sc:bw tez wprowadzone
co dalej moze podminowac sytuacje. Przemysl to bo to oczywiste ze chca uzaleznic prawdziwych
graczy od siebie. Zniszczenie sc przez nalozenie drakonskich haraczy na Kespe im nie
wystarczylo. Tyle lat ich nie obchodzilo ze organizowane sa turnieje za pieniadze a
teraz nagle zaczelo ich to interesowac. Starcraft zaczal sie odbudowywac przez sentyment
starych graczy i nawet na tym sentymencie chca chciwe lapska polozyc. Dodam na koniec
ze to nie stary blizzard, ktory stworzyl SC, Diablo i Warcrafta....

Z tym interfejsem chodzi pewnie jednie odświeżenie wyglądu, grafiki w wyższej rozdzielczości wątpię by chciało im się w coś więcej inwestować, szczególnie że nad rozwojem gier z starego battelnetu pracuję z 5 osób. W sumie obstawiam że to i tak będzie zwykły patch, a nawet jeśli zamierzają to sprzedawać po 20-30 dolarów to też dużych zmian nie będzie bo produkt jest kierowany jednie do starych graczy z sentymentem a im tak jak tobie zmiany będą jedynie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2016 o 23:16, saborcat-14 napisał:

Ja bym chciał D2 Hd ale na to raczej nie ma co liczyć. Blizzard wie ze wydanie D2 w HD
to ostatni gwóźdź do trumny D3.

Kto miał kupić to już dawno kupił D3 ta gra jest martwa, a nowy niezapowiedziany projekt nad którym pracuje zespół diablo na pewno nie jest dodatkiem. Właściwie im mniej osób będzie grało w diablo 3 to lepiej dla nich bo będą mogli redukować koszty serwerów, a na D2 HD sporo by zarobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować