Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battleborn nie spełniło oczekiwań - przyznaje Take-Two

9 postów w tym temacie

> Nic dziwnego, mnie ta gra odpychala juz samym wygladem. Poza tym wyszla razem z Overwatch...

... z którym nie ma nic wspólnego poza FPP i postaciami z umiejętnościami. W sumie to na upartego można tą drogą porównać Battleborna do inFamous (tylko te TPP tu nie pasuje) czy World of Warcraft (też ten brak FPP).

Niestety skazali się na porażkę dopuszczeniem myśli ludzi, że to rywal Overwatcha. Z Blizzardem się nie da wygrać. Tak jak ze Steamem (MS, EA, Ubi, darujcie sobie na tym polu i róbcie gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiło mnie to, ani trochę. O grze niczego nie słyszałem już po premierze. Wizualnie nie jest stworzona dla większości graczy. Pomimo tego, że lubię klimat Borderlands (przynajmniej jedynki i odrobinę dwójki) to w Battleborn ten styl jest już przerysowany do bólu, więc nic dziwnego, że tłumów nie przyciągnęło. Już prędzej zagrałbym w kolorowe demony z nowego Doom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"2K będzie nadal budowało zaangażowanie i nakłaniało użytkowników do kupowania dodatkowej zawartości i waluty w świecie gry."
Tak to wychodzi jak tworzy się gry tylko i wyłącznie jako maszynkę do robienia pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nic dziwnego, mnie ta gra odpychala juz samym wygladem. Poza tym wyszla razem z Overwatch...

Fakt bohaterowie w tej grze wyglądają paskudnie 1 -2 postacie mi się z wyglądu podobają reszta do kosza :D Dodatkowo Cena gry na starcie :/

W modelu F2P pewnie by wyszli lepiej za sklepik ze skinami sam bym się pewnie pokusił by ich grę pobrać i odpalić, a tak to kasy szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się wydaje fpsa nastawionego na grę online dokładnie w momencie gdy Blizzard wydaje fpsa nastawionego na grę online, i jeszcze na dodatek wygląda on IDENTYCZNIE jak gra od Blizzarda to... No cóż, trzeba być totalnie oderwanym od rzeczywistości (albo mówiąc wprost idiotą) żeby myśleć o sukcesie... Swoją drogą... naprawdę w biznesie gdzie obraca się dziesiątkami milionów na decyzyjnych stanowiskach są tak ciemni ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 16:47, misioo napisał:

Jak się wydaje fpsa nastawionego na grę online dokładnie w momencie gdy Blizzard wydaje
fpsa nastawionego na grę online, i jeszcze na dodatek wygląda on IDENTYCZNIE jak gra
od Blizzarda to... No cóż, trzeba być totalnie oderwanym od rzeczywistości (albo mówiąc
wprost idiotą) żeby myśleć o sukcesie... Swoją drogą... naprawdę w biznesie gdzie obraca
się dziesiątkami milionów na decyzyjnych stanowiskach są tak ciemni ludzie?

A propos tego IDENTYCZNIE...

2016080621094046

20160806211603312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować