Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemon Go zbanowane w Iranie

9 postów w tym temacie

Szkoda, a mogliby na tym nieźle zarobić. Jakieś zawody w łapaniu pokemonów na polach minowych transmitowane na żywo. Rozrywka na najwyższym poziomie. Oglądałbym coś takiego z wielką ochotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę stadka nastolatków i nie tylko, pełzających po mieście jak zombie z kablami od powerbanków dyndającymi z telefonów to też sobie myślę że powinni to zbanować :P Raz nawet spotkałem coś w rodzaju wycieczki z przewodnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeden z paru krajów na świecie ma wreszcie z głowy cały ten hype. Mam dość, zwłaszcza jak odpalam YouTube i na głównej tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy inne kraje też zabronią tego? Byłoby ciekawe, jeden z największych hype''ów zniknął szybko i nagle. Osobiście byłbym za, bo już aż nie dobrze się robi od tego spamu wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak widzę stadka nastolatków i nie tylko, pełzających po mieście jak zombie z kablami
> od powerbanków dyndającymi z telefonów to też sobie myślę że powinni to zbanować :P Raz
> nawet spotkałem coś w rodzaju wycieczki z przewodnikiem...
A dlaczego powinni zbanować? Co jest złego w tym, co widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak widzę stadka nastolatków i nie tylko, pełzających po mieście jak zombie z kablami
> od powerbanków dyndającymi z telefonów to też sobie myślę że powinni to zbanować :P Raz
> nawet spotkałem coś w rodzaju wycieczki z przewodnikiem...
Nastolatki wychodzą na ulicę! Wprowadzić godzinę policyjną całodobową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować