Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nową, kosmiczną rasę i wygraj grę Stellaris z DLC na PC - wyniki!

6 postów w tym temacie

Historia świetna, łatwo wciąga. Natomiast rysunek potwornie ssie paue. Zniszczył cały hype zbudowany przez historie. No i minus zajebisty za lenistwo, nie dość, że narysowane przez 4 latka to wymyślić rasę owadów i pokazać ich w kombinezonie to każdy może, chciałbym zobaczyć jak wyglądają naprawdę. Również, dlaczego skoro są tacy silnymi i wybitnymi szermierzami to po utracie kombinezonu tak łatwo ich zabić? Świetny szermierz powinien być szybki i posiadać umiejętność unikania ciosów nie dając się trafić.

Na plus: Historia
Na minus: Rysunek (bleee), niespójności, lenistwo w tworzeniu wizerunku postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie wyniki z Homeworld,Rocket League i innych konkursów z przed paru tygodni?
Czuję się z zniesmaczony brać udział w konkursach w które są odwoływane. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2016 o 20:46, Wojownik616 napisał:

A ja się pytam gdzie wyniki z Homeworld,Rocket League i innych konkursów z przed paru
tygodni?
Czuję się z zniesmaczony brać udział w konkursach w które są odwoływane. :/



Wyniki konkursów newsowych zawsze podajemy w komentarzu pod newsem konkursowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A ja się pytam gdzie wyniki z Homeworld,Rocket League i innych konkursów z przed
> paru
> > tygodni?
> > Czuję się z zniesmaczony brać udział w konkursach w które są odwoływane. :/
>
>
> Wyniki konkursów newsowych zawsze podajemy w komentarzu pod newsem konkursowym.
To nawet gdybym wygrał nie miałbym o tym pojęcia bo wasza wyszukiwarka wszystkiego nie szuka,dlatego w nowym newsie powinny być wyniki niż w komentarzu gdzie trzeba szukać.
A na gram.pl zaglądam codziennie u was i czytam newsy ale o wynikach w komentarzach nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2016 o 13:11, Wojownik616 napisał:

To nawet gdybym wygrał nie miałbym o tym pojęcia bo wasza wyszukiwarka wszystkiego nie
szuka,dlatego w nowym newsie powinny być wyniki niż w komentarzu gdzie trzeba szukać.
A na gram.pl zaglądam codziennie u was i czytam newsy ale o wynikach w komentarzach nie
wiedziałem.


Robimy tak od dawna, ale weźmiemy to pod uwagę przy kolejnych konkursach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować