Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moc PlayStation 4 Neo mogłaby sprawić, że No Man`s Sky byłoby inną grą

8 postów w tym temacie

"Nasuwa mi się jednak jedno pytanie - jeżeli ulepszone PlayStation 4 umożliwiłoby Hello Games wykonanie lepszego No Man''s Sky, to dlaczego PC jako mocniejsza z platform nie otrzymała gry w wydaniu dostosowanym do swoich możliwości? Ale chyba wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie."
Nie ja nie znam odpowiedzi na to pytanie. Zatem dlaczego na PC gra nie wygląda lepiej? Pytam autora tego tekstu skoro posiada taka wiedzę ( tym bardziej, że wersja PC nawet nie miała swojej premiery i nie wiadomo jak będzie wyglądać ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie ja nie znam odpowiedzi na to pytanie. Zatem dlaczego na PC gra nie wygląda lepiej
- pytam autora tego tekstu skoro posiada taka wiedzę? "

Bo właściciele konsol by im takiego zagrania nie wybaczyli. Produkt na trzy różne platformy musi mieć prawie identyczną jakość. Na pewno mają to zawarte w umowach, które podpisują z Sony i Microsoftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Bo właściciele konsol by im takiego zagrania nie wybaczyli. Produkt na trzy różne platformy
> musi mieć prawie identyczną jakość. Na pewno mają to zawarte w umowach, które podpisują
> z Sony i Microsoftem.
>
To dlaczego taki Wiedzmin3 wygląda wyraźnie lepiej na PC, czy chociażby najnowszy Doom, Fallout4 i wiele, wiele innych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Sony zapłaciło za marketing i nakręciło hype i głupio by było gdyby PC otrzymało lepszą wersję gry, nieprawdaż? I nie chodzi tutaj tylko o grafikę, bo nikogo nie dziwi, że na mocnym kompie uruchomisz grę w wyższej rozdzielczości i z lepszym AA. Mowa jest o nowych rodzajach światów, ich większym zagęszczeniu a to wpływa na jakość rozgrywki nie tylko pod względem wizualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2016 o 12:23, EylembertTigg napisał:

To dlaczego taki Wiedzmin3 wygląda wyraźnie lepiej na PC, czy chociażby najnowszy Doom,
Fallout4 i wiele, wiele innych tytułów.


Bo żaden z producentów konsol nie jest ich wydawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To dlaczego taki Wiedzmin3 wygląda wyraźnie lepiej na PC, czy chociażby najnowszy
> Doom,
> > Fallout4 i wiele, wiele innych tytułów.
>
> Bo żaden z producentów konsol nie jest ich wydawcą.

Niestety trzeba się z tym zgodzić, Sony bardzo usilnie swego czasu starało się promować multiplatformowość jednak właśnie za cenę tej samej jakości na kilku platformach. Redzi dla przykładu mają taką zagrywkę za nic i zrobili na PC po prostu grę ładniejsza co widać wyraźnie choćby w o wiele szybszym doczytywaniu elementów otoczenia oraz w samej szczegółowości otoczenia. Jak zobaczyłem doczytywanie drzew kilka metrów od galopującej płotki na PS4 bądź brak jakichkolwiek drzew na pagórki w oddali to mi nie było zbyt wesoło.

ALE ja jestem graczem starej daty, grafika to nie wszystko. Chciałbym kupić PS4 dla exów, bo interesuje mnie tam kilka dobrych tytułów. Kto nie chciałby pograć w nowego Ratcheta & Clanka ? Hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować