Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

4chan sztucznie zaniża oceny No Man`s Sky

15 postów w tym temacie

Nihil novi. Praktycznie niemal każda duża premiera przez to przechodzi. A już na pewno każda gra z trójcy EA/Acti/Ubi. Sony i Microsoft rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie dziwię. Nie trzeba 4chana, żeby gra otrzymywała 0 lub 10 za byle co. Ba, powiedziałbym, że zacytowane opinie brzmią wiarygodnie i w miarę normalnie, każdy mógłby to napisać. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalka przy każdej premierze. Nienormalne są natomiast ataki DDoS fanbojów gry na strony, na których pojawiły się niepochlebne recenzje, co spotkało Jima Sterlinga po tym jak dał grze solidnie uargumentowaną ocenę 5/10 (Mediocre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A po co cytujecie te opinie, skoro wiadomo, że są skrajnie nieobiektywne?

Ale zdajesz sobie sprawe że opinia sama z siebie jest subiektywna? Opinia nie może być obiektywna, bo wtedy byłaby po prostu faktem a nie opinią.

Możesz powiedzieć że owe opinie są skrajnie niewiarygodne. To by miało więcej sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2016 o 17:09, IMPARTIAL92 napisał:

Gra słaba, do tego nie ma multiplayera- ja tylko po to kupiłem, żeby móc spotykać innych
graczy i grac z kolegami. Straszna szkoda, tyle kasy.



Obwiniaj swoją głupotę. Mechanizm "multi" w tej grze już dawno został przedstawiony przez Murraya, nie wiem gdzie tu niespodzianka :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gra słaba, do tego nie ma multiplayera- ja tylko po to kupiłem, żeby móc spotykać
> innych
> > graczy i grac z kolegami. Straszna szkoda, tyle kasy.
>
>
> Obwiniaj swoją głupotę. Mechanizm "multi" w tej grze już dawno został przedstawiony przez
> Murraya, nie wiem gdzie tu niespodzianka :v

W tym że Murray zapowiadał w wywiadach że będzie można spotkać innych graczy. Dopiero na kilka dni przed premierą wyszło na jaw że nie będzie to możliwe. Dodajmy też drakę z naklejkami na limitowanych edycjach, a wychodzi na to, że Multi miałobyć w grze... ale go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że 4chan wcale nie zaniża sztucznie oceń. Oceniają obiektywnie. A obiektywizm w dzisiejszych czasach jest tak niemodny, że chyba niedługo zostanie zabroniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2016 o 15:54, PokerMorda napisał:

W tym że Murray zapowiadał w wywiadach że będzie można spotkać innych graczy. Dopiero
na kilka dni przed premierą wyszło na jaw że nie będzie to możliwe. Dodajmy też drakę
z naklejkami na limitowanych edycjach, a wychodzi na to, że Multi miałobyć w grze...
ale go nie ma.


Od samego początku było mówione, że nie będzie w grze normalnego, tradycyjnego multiplayera i interakcje pomiędzy graczami nie będą możliwe.
Kto interesował się wystarczająco grą by śledzić jej rozwój, zdawał sobie z tego sprawę.

Niestety trzeba jednak przyznać, że Murray zrobił błąd nie mówiąc o tym o tym bezpośrednio "prosto z mostu", i kluczył gadając coś bez sensu o napotykanej działalności innych graczy.

Komu gra miała się spodobać, to się spodobała tak czy siak, a twórcy zobaczyli dobitnie że nie ma co próbować sprzedawać na siłę gry "normalsom", bo ich gusta i umiejętność zdobywania informacji potrafią być pokrętne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować