Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda nie chce filmów na postawie ich gier. Chyba że reżyserem będzie Peter Jackson

6 postów w tym temacie

"Czy będziemy twardo stać przy swoim i pozwolimy tylko naszym deweloperom mówić: To tak ma wyglądać Fallout, Elder Scrolls, Wolfenstein czy cokolwiek innego"

"So we want our developers to decide what our franchises are about and not a movie director, or producer or studio"

Trochę zabawnie to brzmi biorąc pod uwagę, że to nie Bethesda stworzyła markę Fallout czy Wolfenstein. Oczywiście prawa autorskie i tak dalej, ale nadal wydaje mi się to zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2016 o 14:50, One_of_the_Many napisał:


Trochę zabawnie to brzmi biorąc pod uwagę, że to nie Bethesda stworzyła markę Fallout
czy Wolfenstein. Oczywiście prawa autorskie i tak dalej, ale nadal wydaje mi się to zabawne


Biorąc pod uwagę, jak biednie wygląda bethsoftowa interpretacja falloutowych klimatów, to jest to nawet bardzo zabawne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nawet Peter Jackson nie jest w stanie wyciągnąć z ich słabych fabularnie gier czegokolwiek sensownego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę że nawet Peter Jackson nie jest w stanie wyciągnąć z ich słabych fabularnie gier
> czegokolwiek sensownego...

Zobacz ile z Hobbita wyciagnął. Wbrew pozorom sama Wojna domowa w Skyrim była by potężną bazą pod budowę scenariusza, zobacz ile jest książek, legend czy opowieści spisanych w TESie. Nie mów, że się nie da. To jest potężna baza pod świetne produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować