Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sporo śniegu w środku lata - zgadnijcie, jaka jest nowa gra w katalogu EA Access?

5 postów w tym temacie

Ostatnio sprawdziłem EA Access, bo 15zł to niewiele, a wybór gier jest całkiem solidny. Jednak nie będę tego kontynuował. Pograłem trochę w BF4 i BFH - szybko się znudziło. Podobnie NFS, który mnie rozczarował. Model jazdy zbyt prosty przez co wyścigi nie są emocjonujące, mało opcji wizualnego tuningu, generalnie w kółko to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podobnie NFS, który mnie rozczarował. Model jazdy zbyt prosty przez co wyścigi nie są
> emocjonujące, mało opcji wizualnego tuningu, generalnie w kółko to samo.

Model jazdy w sumie nie jest zbyt zaawansowany, ale mi przypadło do gustu, że można było go dostosować, by był bardziej przyczepny lub nadający się do driftu - to miłe urozmaicenie, a pomiędzy tymi dwoma skrajnymi opcjami można było znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą nowego NFSa EA nawiązywało do Undegrounda i przez to spodziewałem się podobnego klimatu. Wyścigi w NFS:U to szaleństwo - wymijanie aut przy dużej prędkości, jazda pod prąd, slalom między przeszkodami. Sporo przy tym frustracji było, ale ciągłe ryzyko potęgowało emocje. Czuć klimat wyścigów ulicznych. W nowej odsłonie tego nie ma. Jedzie się po niebieskim sznurku od czasu do czasu zerkając na mapkę, a nawet jak się w coś przywali, to i tak często nie ma to wpływu na wynik zawodów. Twórcy braki próbowali nadrobić przy pomocy przerywników filmowych i nieustających telefonów, ale raczej się to nie udało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w sumie zwisa, bo mam SSX z GwG, ale polecam jak ktoś ma EA Access. :D
A co do dyskusji wyżej to szczerze mówiąc nie narzekałem za bardzo na najnowszego NFSa. Może to nie ten obiecany wielki powrót Undergrounda, ale powrót serii do wyścigów typowo ulicznych całkiem wyszedł. Mimo to jestem pewien, że gdyby Rockstar reaktywował Midnight Club to Need for Speed mógłby się schować w garażu (w Los Angeles gram do dziś).
Jednakże nie odchodząc od tematu: 15 zł miesięcznie za tyle ciekawych tytułów to naprawdę dobry interes. Jeden z niewielu dobrych ruchów EA, więc warto docenić. Tymczasem chyba odśnieżę... ekhem, odświeżę sobie SSXa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować