Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

No Man`s Sky to największa tegoroczna premiera na Steam, ale niestety z problemami

8 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2016 o 12:10, fenr1r napisał:

Ciekawe ile zwrotów będzie, ale takich danych pewnie nie podadzą.

Jeżeli wierzyć steamspy to musiała być całkiem niezła liczba gdyż na tą chwilę jedynie nieco ponad 110 tys. i ilość graczy spadła o 50%. Inna sprawa 10 fps na 980 Ti i na nowszych kartach nvidia jak i amd podobne jaja. Gra ma 2 tytuły obecnie na steam "No man's LAG" i "Steam Refund Simulator 2016" i z tego co piszą jest to jeszcze większa siermięga niż AK w dniu premiery. XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedało jak ciepłe bułeczki i od razu wróciło do piekarni.

Dobrze, ze Valve dało opcje refundowania, by pomóc niezbyt inteligentnym osobnikom, bo nie moga kurna poczekac 1 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTX 980 i żadnego problemu po pobraniu i zainstalowaniu gry.

12 godzin przegrane do tej pory i nic żadnego błędu nic a nic, ale najpewniej ja po prostu miałem szczęście.

Gra jest naprawdę super i idealna do odstresowania się i pogrania z 2-3 godzinki dziennie.
Co do tak zwanych recenzji na steam to większość z nich jest od ludzi którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem... Spotkałem się z ludźmi którzy na ekranie startowym nie potrafili wyczuć czy samemu zobaczyć że trzeba nacisnąć guzik żeby przejść dalej... Rekordzista to 20 min!!! Więc nie wymagajmy od dzisiejszej młodzieży zbyt dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować