Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dzięki Nosulus Rift poczujecie wszystkie bąki w South Parku

19 postów w tym temacie

Najlepsze doświadczenie w moim życiu - przekonuje jeden z graczy, który dostąpił "zaszczytu" przetestowania Nosulus Rift

To ma z czego być dumny no ja cie .... . Normalnie nie ma co komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Najlepsze doświadczenie w moim życiu"

...

No to wiele to on raczej nie doświadczył gdy wąchanie czyiś bąków jest dla niego takim przeżyciem...
Powinni z tym urządzeniem wyjść na premierę Journey, i poczuć zapach tych wszystkich kwiatków które się zapyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że nikt nie traktuje tego poważnie. No ja Was błagam. To już southparkowa tradycja, żeby wszelkie trendy przeistaczać w żarty. Może ten nie tryska kreatywnością, ale nadal... Zresztą czego się spodziewać, skoro sama nazwa nowej gry nawiązuje do odwłoku. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko dostosowanie reklam do poziomu żartów w komiksie?
W jakim komiksie? South Park to przecież serial animowany.

W South Park: The Fractured But Whole wcielamy się w zupełnie nowego bohatera, którego moc specjalna ukryta jest w jego tyłku.
Jesteście pewni, że będzie to zupełnie nowy bohater? Bo mi się zdaje, że chłopaki zaczynają nową grę i The New Kid został ponownie zdegradowany do rangi Douchebag.

----

Co do zgromadzonej tutaj ławy oburzonych - South Park swoimi pierdami "zniesmacza" od prawie dwudziestu lat i to nierozłączny element tego uniwersum, więc nie wiem skąd te nagłe poruszenie i zaskoczenie (reklama poniżej poziomu humoru SP? Tutaj chyba ktoś nie widział żadnego odcinka). Co gorsza widzę, że niektórzy biorą to na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy to tylko dostosowanie reklam do poziomu żartów w komiksie?
> W jakim komiksie? South Park to przecież serial animowany.
>
> W South Park: The Fractured But Whole wcielamy się w zupełnie nowego bohatera, którego
> moc specjalna ukryta jest w jego tyłku.

> Jesteście pewni, że będzie to zupełnie nowy bohater? Bo mi się zdaje, że chłopaki zaczynają
> nową grę i The New Kid został ponownie zdegradowany do rangi Douchebag.
>
> ----
>
> Co do zgromadzonej tutaj ławy oburzonych - South Park swoimi pierdami "zniesmacza" od
> prawie dwudziestu lat i to nierozłączny element tego uniwersum, więc nie wiem skąd te
> nagłe poruszenie i zaskoczenie (reklama poniżej poziomu humoru SP? Tutaj chyba
> ktoś nie widział żadnego odcinka). Co gorsza widzę, że niektórzy biorą to na serio.

Tez zauważyłem , ze wiekszosc pod tym newsem ma straszny nieżyt odbytu . Ten gadzet w porownaniu do tego co mozna zobaczyc w odcinkach jak i w samej grze jest jak bryloczek do wiedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko Polacy mogą tak narzekać na żart.

Zwyczajnie mamy tutaj do czynienia z niezbyt ogarniętym typem ludzi, którzy jeżeli nie zaznaczy się, że coś jest żartem, lub filmik nie pojawił się 1 kwietnia, to ciężko przetłumaczyć, że tego wszystkiego nie należy brać na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować