Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiceprezes Bethesdy: - nie jesteśmy automatem od TES i Fallouta

13 postów w tym temacie

Według mnie tes i fallout zawdzięczają swoją popularność tylko i wyłącznie dzięki gościom, którzy praktycznie bez żadnego wynagrodzenia tworzą mody do tych gier. Bo bez modów ich ostatnie produkcje oceniam dosyć słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Według mnie tes i fallout zawdzięczają swoją popularność tylko i wyłącznie dzięki gościom,
> którzy praktycznie bez żadnego wynagrodzenia tworzą mody do tych gier. Bo bez modów ich
> ostatnie produkcje oceniam dosyć słabo.

Przeszedlem Oblivion i Skyrim bez modów i grało mi się petarda. Przeszedłem też z modami i było jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRowska blablanina.
Szajs jakim jest Fallout 4 dostal tytul gry roku w jednym zestawieniu, pewnie tylko po to, zeby mogli edycje GOTY wygrac i posmarowali za ta nagrode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nigdy nie rozumialem tego fenomenu TES, do morrowinda, obka i skyrima podchodzilem kilka razy, co z tego ze swiat jest wielki, jest masa postaci, jaskin itp skoro gra jest tak nudna ze pała mieknie, postacie razem z glownym bohaterem na czele sa chyba najbardziej bezplciowymi postaciami w swiecie gier komputerowych. Odpaliłem dawno temu fallouta 3 i ten sam schemat, nudny swiat, nudne postacie, nudne q. A teraz czytam tego goscia i mam wrazenie jakby uwazal bethesde za bogów komputerowej rozgrywki, podczas gdy moim zdaniem to zwykli rzemieslnicy tlukący cały czas to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, jeśli oni wolą kierować się własnym widzi mi się, a nie głosem fanów, to daleko nie zajdą... Chyba nie znają tekstu "Klient nasz Pan". Klient chce TES VI, to robicie bardzo dobrze TES VI żeby zadowolić fanów, bo przeciwnym wypadku jedynie ich tracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzenie. Jakby ich pozostałe serie były lepsze (*ekhem* The Evil Within) to nie byliby kojarzeni tylko z TESa i Fallouta. To trochę jakby Rockstar narzekał, że oni to tylko GTA i Red Dead, a jakoś nie widziałem, żeby o to płakali. Albo jakby Rowan Atkinson miał dosyć bycia kojarzonym tylko z Jasiem Fasolą... a nie, on chyba ma tego dosyć. Ale wiecie co mam na myśli. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie chodzi o dobrą fabułę i ciekawe postacie (chociaż i tych kilka się znajdzie), ale o to że możesz to wszystko olać i robić co ci się podoba. Zgodzę, się że Skyrim i Oblivion (szczególnie ten drugi) nie są zbyt interesujące, jeżeli chodzi o konstrukcje świata, ale Morrowind jest dość nietypowy jak na standardy RPG i ma ciekawe lore. Chyba o to chodzi, żeby się w ten klimat wkręcić, bo inaczej tego nie poczujesz. Podobnie jak w Stalkerze.

No i są jeszcze mody, bez których gry TES to zbugowane półprodukty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Niech robią jakie gry im się podoba, w końcu to nie jest koncert życzeń. Gier nie robi się na zamówienie fanów (przynajmniej szanujące się firmy tego nie robią). Oby tylko ich kolejne gry przestały wyglądać jak przestarzałe produkcje już w dniu premiery oraz niech będą bardziej ambitne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować