Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GramTV - #Widżet: test myszki dla graczy SteelSeries Rival 700

4 posty w tym temacie

Lubię firmę Steelseries, ponieważ słynie ona z dobrego sprzętu. Jakość wykonania poszczególnych elementów,czy to w myszach, czy w klawiaturach , bądź czy to nawet w podkładkach pod myszki jest bardzo dobra i starannie dopracowana. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem podkładki pod myszkę firmy Steelseries i jestem bardzo zadwolony z tejże podkładki. Myszka prezentuje się bardzo wspaniale i wybornie i zapewne jest warta swojej ceny, ponieważ robi ogromne wrażenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lubię firmę Steelseries, ponieważ słynie ona z dobrego sprzętu. Jakość wykonania poszczególnych
> elementów,czy to w myszach, czy w klawiaturach , bądź czy to nawet w podkładkach pod
> myszki jest bardzo dobra i starannie dopracowana. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem
> podkładki pod myszkę firmy Steelseries i jestem bardzo zadwolony z tejże podkładki. Myszka
> prezentuje się bardzo wspaniale i wybornie i zapewne jest warta swojej ceny, ponieważ
> robi ogromne wrażenie :).

Oh, ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lubię firmę Steelseries, ponieważ słynie ona z dobrego sprzętu. Jakość wykonania poszczególnych
> elementów,czy to w myszach, czy w klawiaturach , bądź czy to nawet w podkładkach pod
> myszki jest bardzo dobra i starannie dopracowana. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem
> podkładki pod myszkę firmy Steelseries i jestem bardzo zadwolony z tejże podkładki. Myszka
> prezentuje się bardzo wspaniale i wybornie i zapewne jest warta swojej ceny, ponieważ
> robi ogromne wrażenie :).
Ile Ci zapłacili za tą opinię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować