Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy XV opóźnione, ale zmieści się w tym roku

8 postów w tym temacie

Starają się dopracować tytuł jak najlepiej, dlatego ja osobiście rozumiem datę przesunięcia premiery, jeśli ma to być dla dobra gry oraz nas graczy i odbiorców, to jest to jak najbardziej zrozumiałe i słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Starają się dopracować tytuł jak najlepiej, dlatego ja osobiście rozumiem datę przesunięcia
> premiery, jeśli ma to być dla dobra gry oraz nas graczy i odbiorców, to jest to jak najbardziej
> zrozumiałe i słuszne.

Czy ja wiem ta gra przez te 9 lat już dawno powinna być dopracowana na maxa, a tylko ciągle daty przesuwają jeszcze się okaże że i w tym roku znowu im się nie uda jej wypuścić i będzie kolejny obsuw co by nawet nie było już zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a miały być takie fajne urodziny :( Pytanie tylko, czy gra będzie taka jak zapowiadają, czy nadmuchany hype? Coś było wspomniane o dłuższym gameplayu w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ja wiem ta gra przez te 9 lat już dawno powinna być dopracowana na maxa, a tylko
> ciągle daty przesuwają jeszcze się okaże że i w tym roku znowu im się nie uda jej wypuścić
> i będzie kolejny obsuw co by nawet nie było już zaskoczeniem.
Przywołam tutaj przykład z produkcji Lexusa LF-A. Zajęło im 9 lat stworzenie go, a tylko dlatego że po 5 latach samochód był gotowy ale... zamiast aluminium chcieli go z włókna węglowego, więc od zera.
W przypadku FF XV, pamiętaj że ta gra zaczynała na PS3 jako Versus XIII, dopiero po paru ładnych latach zmienili na FF XV i do tego na PS4. Innymi słowy... na pewno musieli sporą część pracy skasować ze względu na tą zmianę. I to nie tylko ze względu na zmianę sprzętu, ale fabuła uległa zmianie też. Bodajże informowali że sceny z tych pierwszych trailerów zostały zupełnie skasowane, ale tego nie jestem pewien także brać z garścią soli.

Oczywiście, i tak należy się spodziewać błędów itp. na dzień dobry nawet z przesunięciem. Przesuwają bo więdzą że nie wyrobią się z naprawieniem tych błędów o których wiedzą, a co dopiero o tych o których nie wiedzą i te które się wytworzą przez naprawę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2016 o 12:51, Renchar napisał:

> Starają się dopracować tytuł jak najlepiej, dlatego ja osobiście rozumiem datę przesunięcia

> premiery, jeśli ma to być dla dobra gry oraz nas graczy i odbiorców, to jest to
jak najbardziej
> zrozumiałe i słuszne.

Czy ja wiem ta gra przez te 9 lat już dawno powinna być dopracowana na maxa, a tylko
ciągle daty przesuwają jeszcze się okaże że i w tym roku znowu im się nie uda jej wypuścić
i będzie kolejny obsuw co by nawet nie było już zaskoczeniem.


Miejmy ogromną nadzieję ,że twórcy zdążą z grą w tym roku jednocześnie dopracowując ją jak najlepiej się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować