Zaloguj się, aby obserwować  
szymonek-20

Spellforce - Oddech Zimy (problem z misją)

9 postów w tym temacie

Mam pytanie. Czy istnieje gdziekolwiek poradnik do Oddechu Zimy? Kiedy zainstalowałem Złotą Edycje, w pliku z grą znalazłem poradnik do Zakonu Świtu, w którym napisano, że solucje do dodatków mozna znaleźć na stronie www.gram.pl. Postanowiłem poszukać, ale nic nie znalazłem. Moze ktoś z was wie gdzie znajduje się poradnik, bo nie wiem gdzie w Górach Burzowych znajduje sie skrzynka, w której schowany jest jakis posążek potrzebny do ukończenia pobocznego questu (tę skrzynke otwiera sie trzema kamieniami otrzymanymi od trzech magów)? Albo jak nie ma tej solucji to, czy mógłby ktoś mi pomóc? BARDZO PROSZĘ!(wiem, ze to nie główna misja, ale chciałbym wykonac to zadanie, ponieważ jest bardzo ciekawe, a kraine przeszukałem całą) Z GÓRY DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś mu chociaż powiedzieć, gdzie szukać poradnika. www.gram.pl/!xkn_bonus.asp - powinny tu być po wybraniu Spellforce''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale zapomniałem dopisać, że aby mieć dostęp do tych poradników, trzeba mieć tego Spellforce''a zarejestrowanego elektornicznie(Złotą edycję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest tylko poradnik do podstawki.
Skrzynka znajduje się na górce poniżej jaskini w której był ten wielki płaz, od którego masz jęzor, a przed bramą do mokradeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jestesmy przy spellforsie... mam problem! mam ZE spellforca. instaluje sie normalnie. gdy wlaczam gre wyskakuje reklama cdp w macromedia flash player pozniej reklama znika i......nic
widze normalnie pulpit gra sie nie wlacza nawet po 10min ale ale, w menadzerze urzadzen wprocesach pisze ze uruchomiony jest spellforce.exe a cpu jest na 99%% (procesor pracuje na 99%) czym to jest spowodowane i jest na to jakas rada??
(pislaem do dzialu cdp pomoc techniczna. ich porada nie przyniosla skutku"uruchomineie komputera w trybie czystego bootowania oraz wylaczenie wszelkich zabezpieczen antywirusowych" nic to nie dalo) prosze pomozcie!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować