Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2016: Konami zapowiada multiplayerową skradankę Metal Gear Survive

5 postów w tym temacie

Błagam... Nie.
Choć było to do przewidzenia - Kojima stracił prawa do marki, a kto zna ostatnie dzieje Konami wie, że nie zostawiłoby ono tak dojnej krowy. Jestem jednak niemal pewien, że bez autora i dyrektora kreatywnego serii będzie to nic innego, jak średni produkt, który firma spróbuje wypromować na znanej marce.
Poza tym, po obejrzeniu trailera, mam dziwne wrażenie, że jest to próba zrobienia zombie-gry w świecie MGS, co totalnie mi nie zgrywa się w całość. Do tego te postacie - są totalnie blade, niewyraziste, bez cech charakterystycznych, z generycznymi rysami twarzy - co jest kompletnie nie w stylu Kojimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyduszą z tej serii ile się da. Bez Kojimy będą to pewnie gry warte zainteresowania dopiero jak trafią do CD-Action. Jeszcze jadą bezmyślnie na trendzie czyli zombie i ogólnie survival. Może następne będzie Metal Gear Cards? Karcianki też są popularne ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nisko mierzą w tym Konami. Można było przecież dodać jeszcze Silent Hill do tytułu i wcisnąć gdzieś Pyramid Heada do trailera. Oczywiście wszystko na Pachinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować