Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2016: 17 minut rozgrywki w Sniper Ghost Warrior 3 z komentarzem

7 postów w tym temacie

Myślę że fragment rozgrywki ze Sniper Ghost Warrior 3 zasługuje na uwagę. Na pewno fajnie popatrzeć na samą możliwość wykonania misji na 3 różne sposoby i to tak na prawdę my jako gracze dokonujemy wyboru jakim stylem walki chcemy w danej misji się posługiwać. Co do samego drona będzie on ciekawym gadżetem ale raczej używanym w sytuacjach bez wyjścia aby było trochę łatwiej. Na tą chwilę gierka zapowiada się ciekawie i mam nadzieję że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w poprzednie części - wydaje się że teraz będzie można pomachać kałachem trochę więcej niż w poprzednich częściach, co mi absolutnie nie przeszkadza :-) SGW3 poszedł chyba troche bardziej w CODa, zobaczymy co z tego wyjdzie - w każdym razie pre order już zlozyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że jeśli Sniper: Ghost Warrior 3 ma być podobny do CoD to nie do jego ostatnich części bo tam były dramatycznie krótkie kampanie :D Ciekawa perspektywa z tym preorderem ale ja się jeszcze wstrzymam, nie mówię nie ale chcę wiedzieć coś więcej na temat samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyzwoicie zrobiony trailer, który odpowiada na kilka nurtujący graczy pytań. Jednym z nich było to, jak się mają trzy klasy do całej gry. Okazuje się, że będą to trzy sposoby przechodzie danej misji. Pomysł dobry, gdyż zawsze daje możliwość graczowi wykazania się w "terenie":) Na filmiku widać jak spokojny potrafi być scenariusz rozwijany przez snajpera, a jak pogmatwany gdy idzie o ducha. Wojownik to bierze wszystko na klatę i leci z kałaszem. Całe to środowisko bardzo ładnie wypadło i mam nadzieję, że uda się CI Games dotrzymać terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"trzy klasy do całej gry. " Mi się wydaje że to jest bardzo dobry pomysł, dlaczego? Bo możemy przejść grę raz w trybie mieszany, albo trzy razy jako Snajper, dych i wojownik, co daje nam 3 razy więcej h/grania i trzy różne sposoby, no bo za każdym razem inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam nadzieję że jeśli Sniper: Ghost Warrior 3 ma być podobny do CoD to nie do jego
> ostatnich części bo tam były dramatycznie krótkie kampanie :D Ciekawa perspektywa z tym
> preorderem ale ja się jeszcze wstrzymam, nie mówię nie ale chcę wiedzieć coś więcej na
> temat samej gry.

Ja już zakupiłem pre-order. Pamiętaj, że dzięki temu dostajesz DLC z dodatkowymi misjami jako jakaś kobieta-snajper. Gdyby chodziło o jakieś skórki na broń czy inne pierdoły nie byłbym zainteresowany. Natomiast jeżeli chodzi o dodatkową część fabuły - ojj już tego bym sobie nie podarował! Jak na pół roku przed premierą, to muszę przyznać, że wiadomo już dość dużo odnośnie SGW 3, ale rozumiem, że chcesz z tą decyzją poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować