Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15% Liska

65 postów w tym temacie

uzywam ff od ponad roku i jestem bardzozadowolony :)z ie korzystam tylko kiedy wchodze na windows update :P i czasami z niektorych bankow bo na innych przegladarkach nie dzialaja :P

ff rulez :)

wystarczy tak niewiele - szybkosc dzialnia i brak reklam a przegladarka staje sie coraz bardziej popularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2006 o 13:46, Klimos napisał:

W domu na stacjonarnym komputerze IE mam zblokowane przez Kerio, zeby nikt z domownikow przypadkiem
go nie odpalil.


Hehe dokładnie ! Ja też mam zablokowanego IE :) Co do rankingu... No cóż IE musiał się w nim znaleźć chociażby po to zeby winde aktualizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Mozilli i FF dobija to, że po zainstalowaniu Flasha w wersji wyższej niż 7 wszelkie strony zrobione we Flashu przestają działać (a zauważyłem, że stopniowo Flash 7 przestaje wystarczać). Przez to coraz bardziej ciągnie mnie do Opery, która z najnowszą wersją Flasha problemów nie ma. Póki co alternatywą jest odinstalowanie Flasha, potem FF i Mozilli, zainstalowanie przeglądarek i zainstalowanie Flasha w wersji < 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogli by jeszcze plugina Quick Time dodać do przeglądarki a nie żebym musiał instalować iTunes (przecież mam Winampa i nie mam iPoda :P) poza tym chwile miałem Opere ale za długo sie otwierała a listek w stosunku do IE i Opery nie dość że szybciej sie otwiera to jeszcze widać różnicę w szybkości otwierania sie stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opera też jest bardzo dobrą przeglądarką. Nie ma sensu sie kłócić która jest lepsza, Najważniejsze żeby ludzie korzystali z przeglądarek które obsługują standardy w3c bo dzięki temu będzie można łatwiej robić dobre i przejrzyste strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto! JA zdecydowanie polecam FF, używałem Opery i niestety nie przypadła mi do gustu, gdyż IMHO jest przekombinowana, a i czasem niepoprawnie strony wyświetla, a FF jest lekki, fajny i ma genialne pluginy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tamm- kwestia konfiguracji!

ale kazdy ma swoje zdanie i gust

ja wybieram (mam) FF - i setki pluginow i skinów; O tez jest ok - ale po wejsciu FF 2.0 nie bedzie to mialo juz znaczenia.

bedzie wtedy "TYLKO JEDYNA SŁUSZNA PRZEGLĄDARKA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 20:46, Martimat napisał:

eee tamm- kwestia konfiguracji!

ale kazdy ma swoje zdanie i gust

ja wybieram (mam) FF - i setki pluginow i skinów; O tez jest ok - ale po wejsciu FF 2.0 nie
bedzie to mialo juz znaczenia.

bedzie wtedy "TYLKO JEDYNA SŁUSZNA PRZEGLĄDARKA"

niestety nie masz racji, bo FF korzysta z własnego interfejsu, a Opera z interfejsu systemu na którym się znajduje (pod win WinApi) ... interfejs Opery zawsze będzie pod tym względem szybszy i mniej zasobożerny

napomnę, że Opera tez ma bardzo wiele skórek
i przyznam rację, że dzięki rozszerzeniom Firefox jest bardzo dobry, bo gdyby nie one byłby naprawdę słaby,
jednakże wszystko czego potrzebuje jest w Operze więc FF mi nie jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF Rulezzzzzzzz!!!!!!!!!!! Oczywiście plus kilka pluginów i jazda. Pluginy dają nam wielką moc, można z tej przegladarki zrobić niezły kombajn do wszystkigo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby racja - ale ja nie mam z tym problemu - dla moich znajomych ani dla mnie nie istnieje IE!

cześć ma FF czesc O

jest ok - reszta musi poprostu usłyszeć że: "internet to nie IE. ze istnieja inne programy". ogólnie jesli mogą oglądać www , to poco im inne programy?

myślę, że taki jest właśnie mechanizm myslenia większości uzytkowników pc

PS: i jak tam te filmiki? łiiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoi znajomi nie, ale może ich rodzice?
Zwykle starsze osoby używają IE, młodsze się przerzucają na alternatywę.
Zawsze się znajdzie ktoś do nawracania :)

A ten PS to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawrac jest kogo - fakt; trzeba wzbudzic potrzę w tych którzy nie kwapią się do zmian na coś innego np. FF

a ps - do wszystkich w sumie - nie widziałem zadnego odzewu na zamieszczone linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować