Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15% Liska

65 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 13:15, zpawelz napisał:

Chyba nie mieliście styczności z Operą...:)

Ja miałem, jest wg.mnie mało ergonomiczna, pozatym ma trochę nieprzydatnych opcji. W Lisku wszytko intuicyjnie po pół godzinie uzywania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 13:15, zpawelz napisał:

Chyba nie mieliście styczności z Operą...:)


Dokladnie :) Popieram, popieram. Opera jest jeszcze bardziej users friendly (przynajmniej dla mnie). Ma wiele mozliwosci, mozna ja dowolnie skonfigurowc a przy tym manager hasel tez zostal swietnie przemyslany :D

Zreszta kazdy wybierze co lubi - byle nie IE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re Tomi_323 weź nie kracz, to była by katastrofa (zrobił by sie z niego kolejny ie). na nas userów najlepiej będzie jeśli rynek podzieli miedzy siebie mniej więcej po równo kilka zgodnych ze standardami przeglądarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nawet ciesze sam mam Firefoxa i nie narzekam , jest stabilny blaba... dla mnie jest najlepsza.
Miałem styczność z Operą i jakoś mi nie przypadła do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 13:11, Fagno napisał:

Lisek jest zdecydowanie jedną z najlepszych przeglądarek internetowych, polecam wszystkim,
krórzy do tej pory kożystaja z IE



ja tak samo niedawno dopiero sie przeżuciłem na fire foxa z IE i jakoś tak mi wygodniej ale gorzej ściąga sie jak dla mnie filmiki ze stron itp. ale ogólnie polecam niech każdy sobie sprawdzi FF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fire Fox to najlepsza przeglądarka jaka jest na ziemi, sam kożystam, i choć wolniejsza od IE to i tak wymiata, IE to badziewie nie nadaje się do niczego aż strach go używać, zero zabezpieczeć, lisek natomias ma i blokade okienek i jakimś dziwnym trafem wirków nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze, ze coraz wiecej internautow ma Firefox''a :). 15% jak na caly swiat, to naprawde wiele! Heh, polska strona Firefox''a! :D Moze tutaj maja najwiecej zwolennikow i dlatego ja stworzyli?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś uzywałem IE to co miesiąc musiałem system przeinstalowywać.
Odkąd mam firefoxa, przeinstalowuje raz na 5 miechów.
FireFox Rox!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 13:29, Aramil napisał:

FF > OPERA > IE... Mój ranking :)


W moim rankingu nie ma miejsca na IE ;)
1. Firefox
-. Safari
3. Opera

Wciaz nie moge sie zdecydowac na samodzielny numer jeden. Lubie i uzywam obu przegladarek, choc czesciej z FF, bo jest dostepny na wieksza ilosc platform. Jak juz musze cos zrobic na Windowsie (praca albo uczelnia), to zawsze mam ze soba pendrive''a z Portable Firefox''em. W domu na stacjonarnym komputerze IE mam zblokowane przez Kerio, zeby nikt z domownikow przypadkiem go nie odpalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem jeszcze dodac, ze 2 lata temu bylem goracym zwolennikiem Opery. To dzieki niej przegladanie stron www w ogole stalo sie mozliwe na moim laczu domowym (wowczas 64kbps). Na Linuxie uzywalem wtedy zwyklego Mozilla Suite. Do Firefox''a natomiast przekonal mnie (i wielu innych studentow) wykladowca podczas mojego rocznego pobytu na studiach we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkad mam zainstalowanego FireFoxa inne przegladarki nie obchodza mnie wcale :) tak patrze czasami na IE "jak ja mogłem na tym internet przegladac" :D. Jak tylko bedzie sprawny FF. 2.0 instaluje od razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować