Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwsza ocena Deus Ex: Rozłamu Ludzkości - i są powody do ekscytacji

8 postów w tym temacie

Pre-order jest, ale z odpaleniem poczekam trochę, bo i tak mam napięty grafik w kwestii gier (w tym takich, gdzie ktoś na coś czeka). W tym czasie może sobie Praxisy pofarmię w Deus Ex GO, a Eidos wypuści patcha czy dwa, które mi poprawią później wrażenia z gry :)

To przykre, że prawie nie opłaca się grać w dzień premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pre-order jest, ale z odpaleniem poczekam trochę, bo i tak mam napięty grafik w kwestii
> gier (w tym takich, gdzie ktoś na coś czeka). W tym czasie może sobie Praxisy pofarmię
> w Deus Ex GO, a Eidos wypuści patcha czy dwa, które mi poprawią później wrażenia z gry
> :)
>
> To przykre, że prawie nie opłaca się grać w dzień premiery...

To po co kupować już teraz skoro i tak nie będziesz grał? Nie dosyć że stanieje to jeszcze naprawiony będzie...

A co do oceny: "Jeszcze więcej tego samego co w HR 10/10"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pre-order jest, ale z odpaleniem poczekam trochę, bo i tak mam napięty grafik w kwestii
> gier (w tym takich, gdzie ktoś na coś czeka). W tym czasie może sobie Praxisy pofarmię
> w Deus Ex GO, a Eidos wypuści patcha czy dwa, które mi poprawią później wrażenia z gry
> :)
>
> To przykre, że prawie nie opłaca się grać w dzień premiery...

To po co kupować już teraz skoro i tak nie będziesz grał? Nie dosyć że stanieje to jeszcze naprawiony będzie...

A co do oceny: "Jeszcze więcej tego samego co w HR 10/10"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pre-order jest, ale z odpaleniem poczekam trochę, bo i tak mam napięty grafik w
> kwestii
> > gier (w tym takich, gdzie ktoś na coś czeka). W tym czasie może sobie Praxisy pofarmię
>
> > w Deus Ex GO, a Eidos wypuści patcha czy dwa, które mi poprawią później wrażenia
> z gry
> > :)
> >
> > To przykre, że prawie nie opłaca się grać w dzień premiery...
>
> To po co kupować już teraz skoro i tak nie będziesz grał? Nie dosyć że stanieje to jeszcze
> naprawiony będzie...

To samo pomyślałem no chyba że kolekcjonerkę zakupił to ma to sens. Jeżeli to jednak zwykła wersja to chyba lekki strzał w kolano jak ma tylko się walać :D Nie mniej nam guzik do tego co kto ze swoją forsą robi i czy na tym straci czy zyska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować