Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skyrim na PlayStation 4 i Xbox One ukaże się w polskiej wersji językowej

12 postów w tym temacie

Warto dodać, że komputerowe wydanie The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition będzie kompatybilne ze starymi save''ami i zostanie udostępnione posiadaczom wersji pecetowej The Elder Scrolls: Skyrim ze wszystkimi dodatkami (lub edycji Legendary)

I mam nadzieję że nie zastąpi mi oryginalnej wersji na której wbiłem platynę, bo jeśli znowu będę musiał grać i robić 100% to się wkurzę solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I mam nadzieję że nie zastąpi mi oryginalnej wersji na której wbiłem platynę, bo jeśli
> znowu będę musiał grać i robić 100% to się wkurzę solidnie.
Platynę na PC wbiłeś? Cytat, który przytoczyłeś dotyczy wersji PC. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > I mam nadzieję że nie zastąpi mi oryginalnej wersji na której wbiłem platynę, bo
> jeśli
> > znowu będę musiał grać i robić 100% to się wkurzę solidnie.
> Platynę na PC wbiłeś? Cytat, który przytoczyłeś dotyczy wersji PC. ;)

Wiesz ja mówię platyna też na gry PC więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że komputerowe wydanie The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition będzie kompatybilne ze starymi save''ami i zostanie udostępnione posiadaczom wersji pecetowej The Elder Scrolls: Skyrim ze wszystkimi dodatkami (lub edycji Legendary)

Ta tylko, że 90% graczy gra z modami, które w większości przypadków wymagają SKSE. A zrobienie tego zajmie pare tygodni/miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne. Platyny są jedne.. te na PS4. Na PC to można mieć co najwyżej tak zwanego calaka lub po prostu 100%.

Niby szczegół ale istotny ;P

Swoją drogą brak info czy będzie z tą wersją PL także angielska i czy będzie mozliwość np. głosy ang a napisy pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz ja mówię platyna też na gry PC więc...
A to mea culpa - po prostu nie spotkałem się z tym określeniem achików na PC. :) Zresztą achiki są przypisane do konta Steam (bo pewnie taką wersję posiadasz), więc nie ma obaw - nie znikną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz ja mówię platyna też na gry PC więc...
A to mea culpa - po prostu nie spotkałem się z tym określeniem achików na PC. :) Zresztą achiki są przypisane do konta Steam (bo pewnie taką wersję posiadasz), więc nie ma obaw - nie znikną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Wiesz ja mówię platyna też na gry PC więc...

Żeby było jasne. Platyny są jedne.. te na PS4. Na PC to można mieć co najwyżej tak zwanego calaka lub po prostu 100%.

Niby szczegół ale istotny ;P

Swoją drogą brak info czy będzie z tą wersją PL także angielska i czy będzie mozliwość np. głosy ang a napisy pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za kilka postów niestety gram od paru lat nadal wywala błędy przy odpowiedziach i te posty pojawiają się dopiero potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wiesz ja mówię platyna też na gry PC więc...
> A to mea culpa - po prostu nie spotkałem się z tym określeniem achików na PC. :) Zresztą
> achiki są przypisane do konta Steam (bo pewnie taką wersję posiadasz), więc nie ma obaw
> - nie znikną. :D
Jak gra zniknie ci z konta to też acziki zostaną? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować