Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Eternal Crusade doczekało się premierowego zwiastuna

5 postów w tym temacie

Słowo "Ork" można odmienić na "Orkami", tak jak "Orki" na "Orkami", wiem że budzi to zamęt u czytelników ale polszczyzna to dozwala Pani Małgorzato. Dowód: http://aztekium.pl/przypadki.py?tekst=orkowie&lang=pl
Równie dobrze jeśli zaczęła pani od nazw angielskojęzycznych jak np. "Eldar" oraz "Space Marines" to mogła pani nie spolszczać słowa "Orcs".

Można usunąć ten komentarz jeśli uraził panią redaktor. Miałem na celu tylko zachowanie najwyższych standardów umieszczanych na stronie newsów.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Słowo "Ork" można odmienić na "Orkami", tak jak "Orki" na "Orkami", wiem że budzi to
> zamęt u czytelników ale polszczyzna to dozwala Pani Małgorzato. Dowód: http://aztekium.pl/przypadki.py?tekst=orkowie&lang=pl
> Równie dobrze jeśli zaczęła pani od nazw angielskojęzycznych jak np. "Eldar" oraz "Space
> Marines" to mogła pani nie spolszczać słowa "Orcs".
>
> Można usunąć ten komentarz jeśli uraził panią redaktor. Miałem na celu tylko zachowanie
> najwyższych standardów umieszczanych na stronie newsów.
> Pozdrawiam.
Jeśli mnie pamięć nie myli to akurat angielską nazwę orków w świecie WH40K też piszemy przez K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Słowo "Ork" można odmienić na "Orkami", tak jak "Orki" na "Orkami", wiem że budzi
> to
> > zamęt u czytelników ale polszczyzna to dozwala Pani Małgorzato. Dowód: http://aztekium.pl/przypadki.py?tekst=orkowie&lang=pl
>
> > Równie dobrze jeśli zaczęła pani od nazw angielskojęzycznych jak np. "Eldar" oraz
> "Space
> > Marines" to mogła pani nie spolszczać słowa "Orcs".
> >
> > Można usunąć ten komentarz jeśli uraził panią redaktor. Miałem na celu tylko zachowanie
>
> > najwyższych standardów umieszczanych na stronie newsów.
> > Pozdrawiam.
> Jeśli mnie pamięć nie myli to akurat angielską nazwę orków w świecie WH40K też piszemy
> przez K
Zgadza się, w WH40K nie pisze się Orcs tylko Orks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orks, Orks, Orks, Orks!

Poza tym spolszczając Space Marine na... no właśnie co... Kosmicznych Marynarzy? Przepraszam, ale język polski do Warhammera 40k w ogóle nie pasuje, to wręcz... herezja.

A co do gry... Wczoraj się pomyliłem i myślałem, że to ma wyjść 23 sierpnia. Złapałem się za głowę myśląc kto u licha taki głupi pomysł wymyślił, bo tej grze jest bardzo daleko do bycia complete. Ale uff... mają jeszcze miesiąc. Ale to i tak nie za wiele...

W grze jest masa placeholderów, mapa planety w ogóle nie działa, a customizacja broni jeszcze nie istnieje (tzn, istnieje, ale nie na serwerze ogólnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować