Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda pecetowy Tekken 7 w 4K

8 postów w tym temacie

Po co 4k jak jakość samej grafiki nie jest jakoś powalająca w tym tytule? Rozumiem tam gdzie gigantyczny teren, odległe drzewa, wzgórza, budynki i postaci. Ma to sens gdyż wszystko stanie się wyrażniejsze i to też przy odpowiednio dużym wyświetlaczu. Mówimy o wersji Pc więc tutaj 32cale oglądane na wyciągnięcie ręki. Jednak wtedy stracimy wzrok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po co 4k jak jakość samej grafiki nie jest jakoś powalająca w tym tytule? Rozumiem tam
> gdzie gigantyczny teren, odległe drzewa, wzgórza, budynki i postaci. Ma to sens gdyż
> wszystko stanie się wyrażniejsze i to też przy odpowiednio dużym wyświetlaczu. Mówimy
> o wersji Pc więc tutaj 32cale oglądane na wyciągnięcie ręki. Jednak wtedy stracimy wzrok
> :P

Jak się ma monitor 4K to wygląda odpowiednio lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie odpuszczę chyba nowego Tekkena. Po zagraniu w Dead or Alive 5 mam wrażenie, że wszystkie pozostałe fightery w 3D są strasznie powolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alisa słodka jak zawsze, ale czekałem na boską Chloe :< Echhh no i nie mogę znieść aktualnego wyglądu Yoshimitsu. Zrobili z niego aliena z mackami, a on w oryginale był cyborgiem. No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować