Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - ponad godzinny gameplay z ustawieniami ultra na PC

21 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2016 o 10:42, TTTr96 napisał:

Dobra, a teraz pytanie za 100 punktów.
Co ma obsługa DX12 do jakości grafiki gry?

Poprawnie wykorzystane DX12 ma większe możliwości niż DX11? Wbrew pozorom, DX12 to nie tylko "niskopoziomowe API stworzone w celu zmniejszenia narzutu na procesor".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2016 o 10:53, Henrar napisał:

> Dobra, a teraz pytanie za 100 punktów.
> Co ma obsługa DX12 do jakości grafiki gry?
Poprawnie wykorzystane DX12 ma większe możliwości niż DX11? Wbrew pozorom, DX12 to nie
tylko "niskopoziomowe API stworzone w celu zmniejszenia narzutu na procesor".

Generalnie tak, ale póki gry będą w rozkroku, to wątpię, żeby jakikolwiek developer zastosował jakieś innowacje DX12. Teraz każdy się skupia, żeby optymalizować gry na DX12 i żeby dawało to oczekiwane efekty. Póki gry nie będą robione od początku do końca pod DX12, to będą w 99% wyglądać tak samo jak na DX11, tyle że w zależności od konfiguracji będzie drobna różnica w FPS-ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają PC ( pudełkową wersję gry ) i nie mogą uzyskać Kodu Steam. Jakby nie możnabyło go nadrukować na okładce jak na zachodnim wydaniu.

Prosimy o skorzystanie z poniższego tymczasowego rozwiązania, umożliwiającego aktywację gry (uzyskanie klucza Steam). W tym celu proszę wykonać kroki:
- włożyć płytę Disc 1 z grą do napędu DVD
- wyświetlić pliki znajdujące się na płycie wchodząc w Komputer, klikając prawym przyciskiem myszy na ikonce napędu DVD i wybierając Otwórz
- skopiować z płyty na dysk do dowolnego pustego folderu pliki: game.bmp, gui.bmp, redeem.exe. redeem.ini
- kliknąć prawym przyciskiem myszy na pliku redeem.exe i wybrać Utwórz skrót
- kliknąć prawym przyciskiem myszy na utworzonym przed chwilą skrócie i wybrać Właściwości
- w zakładce Skrót, w polu Rozpocznij w: wprowadzić literę napędu DVD oraz znak : (literę napędu można sprawdzić wchodząc w Komputer), czyli np. dla napędu z przypisaną literą D, należy w polu Rozpocznij w: wprowadzić D:
- zatwierdzić klikając OK
- dwa razy kliknąć na utworzony i zmodyfikowany w powyższy sposób skrót. Aplikacja uruchomi się prawidłowo, proszę wprowadzić klucz z pudełka aby zakończyć aktywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla tych co mają PC ( pudełkową wersję gry ) i nie mogą uzyskać Kodu Steam.

Dziękuję, pomogło. Tylko utrudniają życie człowiekowi, a ceny gier rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O co chodzi z tym brakiem kodu? Mam pudełkową wersję PC i kod jest na wewnętrznej stronie
> pudełka, obok płyt.
W polskiej wersji w pudełku jest kartka z kodem, który trzeba wklepać w aplikacji z płyty i dopiero wtedy dostajesz kod Steam. To pewnie jakieś zabezpieczenie przed wyciąganiem kluczy z pudełek i robieniem skanów, co często jest źródłem kodów na aukcjach. Ja dostałem już Deus Eksa w sobotę i wtedy nie było żadnych problemów z tym kluczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2016 o 14:42, MajesticTwelve napisał:

W polskiej wersji w pudełku jest kartka z kodem, który trzeba wklepać w aplikacji z płyty
i dopiero wtedy dostajesz kod Steam. To pewnie jakieś zabezpieczenie przed wyciąganiem
kluczy z pudełek i robieniem skanów, co często jest źródłem kodów na aukcjach. Ja dostałem
już Deus Eksa w sobotę i wtedy nie było żadnych problemów z tym kluczem.


Ja nie mam kartki, a klucz Steam jest nadrukowany na wewnętrznej stronie okładki. Nadal obawiam się, że ta specjalna edycja z Saturna i MM może nie być polska, a bez polskich napisów sobie nie pogram ... Jeszcze ponad trzy godziny i się przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > W polskiej wersji w pudełku jest kartka z kodem, który trzeba wklepać w aplikacji
> z płyty
> > i dopiero wtedy dostajesz kod Steam. To pewnie jakieś zabezpieczenie przed wyciąganiem
>
> > kluczy z pudełek i robieniem skanów, co często jest źródłem kodów na aukcjach. Ja
> dostałem
> > już Deus Eksa w sobotę i wtedy nie było żadnych problemów z tym kluczem.
>
> Ja nie mam kartki, a klucz Steam jest nadrukowany na wewnętrznej stronie okładki. Nadal
> obawiam się, że ta specjalna edycja z Saturna i MM może nie być polska, a bez polskich
> napisów sobie nie pogram ... Jeszcze ponad trzy godziny i się przekonam.

chyba nie za czesto kupujesz gry w wersjach Steam? :-) wszystkie wersje pudelkowe Deusa maja klucz Steam, wiec polskie napisy beda na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2016 o 16:16, Deyala napisał:

chyba nie za czesto kupujesz gry w wersjach Steam? :-) wszystkie wersje pudelkowe Deusa
maja klucz Steam, wiec polskie napisy beda na pewno.


Najwięcej gier mam właśnie na Steama, przypomina mi się tylko sytuacja z "Deus Ex: Bunt Ludzkości Director''s Cut", która była tylko i wyłącznie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2016 o 12:20, Janus2801 napisał:

Dla tych co mają PC ( pudełkową wersję gry ) i nie mogą uzyskać Kodu Steam. Jakby nie
możnabyło go nadrukować na okładce jak na zachodnim wydaniu.


Dzięki wielkie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja z empik/saturn/MM jest jakas na wpół polska. Kod Steam trzeba wygenerować tym powyższym myczkiem i gra domyślnie uruchamia się w języku angielskim. Okładka jest po polsku. Lekka wtopa, no ale to jednorazowa akcja, przecież każdy kto dopisze do konta i tak będzie zasysał od tej pory grę na łączu.

Gra jest milutka, stare dobre uczucie gdy pojawia się Praga - masywny hub ze sporą ilością drzwi, niektóre zablokowane na najwyższym poziomie. Graficznie nie urywa dupy ale ma swoje momenty i widoki, optymalizacja jest jakaś dziwna - na ultra przy GTX 1060, i5 4460, 8 GB RAM skacze między 30-pare klatek a 60. Zejście z ultra do bardzo wysokich, bez AA pomaga i gra trzyma stałe 50-60 klatek.

Nie wiedzieć czemu nie dostałem punktów Praxis z Deus Ex Go, tak samo nie wiem gdzie będą te wszystkie bonusy bo mam je na profilu zainstalowane.

Troche boli też przeskok między skompresowanymi cutscenkami zrobionymi w formie wrzuconego filmu (30 klatek) vs 60 prawdziwego. Nowe generacje się pojawiają a PC jak zawsze dostaje w kość przez pójście na łatwiznę. Tak się zastanawiam czy to rzeczywiście tak trudne by te gry generowały wszystkie cutscenki na silniku a nie pre-renderowane? Jakoś Order 1886 na PS4 albo nawet leciwy Mass Effect generował prawie 100% scen na silniku w czasie rzeczywistym. A tutaj w DE:MD jest tego od groma, mało która cutscenka z prawdziwego zdarzenia generowana jest przez grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować