Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziennik deweloperów Toxikk - jak powstawała broń?

6 postów w tym temacie

Na screenie u góry jest napisane "mosz" po rosyjsku :) "Mosh" po angielsku oznacza ostrą zabawę pod sceną na koncercie metalowym. Machanie rękami i rozbijanie się w tłumie. Zapewne o to chodziło twórcom :) Z drugiej strony literka M ma niedociągnięty środek do dołu i równie dobrze można to przeczytać jako "tosz", a to już nie wiem co znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na screenie u góry jest napisane "mosz" po rosyjsku :) "Mosh" po angielsku oznacza ostrą
> zabawę pod sceną na koncercie metalowym. Machanie rękami i rozbijanie się w tłumie. Zapewne
> o to chodziło twórcom :) Z drugiej strony literka M ma niedociągnięty środek do dołu
> i równie dobrze można to przeczytać jako "tosz", a to już nie wiem co znaczy ;)

Masz niezłe oko, muszę przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na screenie u góry jest napisane "mosz" po rosyjsku :) "Mosh" po angielsku oznacza ostrą
> zabawę pod sceną na koncercie metalowym. Machanie rękami i rozbijanie się w tłumie. Zapewne
> o to chodziło twórcom :) Z drugiej strony literka M ma niedociągnięty środek do dołu
> i równie dobrze można to przeczytać jako "tosz", a to już nie wiem co znaczy ;)
Blisko, ale to nie jest sz tylko szczia czyli "moszcz''" co oznacza po prostu moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na screenie u góry jest napisane "mosz" po rosyjsku :) "Mosh" po angielsku oznacza ostrą
> zabawę pod sceną na koncercie metalowym. Machanie rękami i rozbijanie się w tłumie. Zapewne
> o to chodziło twórcom :) Z drugiej strony literka M ma niedociągnięty środek do dołu
> i równie dobrze można to przeczytać jako "tosz", a to już nie wiem co znaczy ;)
Blisko, ale to nie jest sz tylko szczia czyli "moszcz''" co oznacza po prostu moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2016 o 14:54, Ishara napisał:

Blisko, ale to nie jest sz tylko szczia czyli "moszcz''" co oznacza po prostu moc.


Masz rację. Dzięki za wyjaśnienie :) To już teraz wszyscy wiedzą o co chodzi :)

Uczyłem się rosyjskiego niecałe 2 lata, ale radość jaką mam z możliwości czytania napisów lub rozumienia całych zdań (szczególnie w grach) jest bezcenna :) Nie zawsze wyjdzie bezbłędnie, ale ogólnie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować