Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Motral Kombat XL trafi na PC?

11 postów w tym temacie

Gwoli ścisłości z dużych liter wychodzi "MKXLPC", ale wiadomo o co chodzi także mocno się nie czepiam. :P

A co do samej treści newsa, mojego zaufania już nie odzyskają po swojej ostatniej zagrywce z MKX. Jeżeli coś wydają równocześnie na wszystkich platformach niech wspierają na wszystkich a nie wybierają lepszych i gorszych, także teraz te Mortal Kombat XL to niech sobie w rzyć wsadzą, bo gracze PC-towi ich łaski nie potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie , że będzie wydane , ale mnie bardziej interesuje co się stanie z tym drugim pakietem postaci . czy będzie tylko w XL czy jednak dadzą go do kupienia osobno , bo kupowac drugi raz tą samą grę jeno dla 4 ludków , to ja sobie odpuszczę , a w sumie tylko tego mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A czy z tą myślą idzie również naprawa tego gównianego portu ?
> Jeśli nie to mogą sobie darować... szkoda będzie ich "cennego czasu" :P

Myślę że nawet jak by był to szajs na którym ledwo idzie grac i tak znaleźli by sporą ilość ludzi co to kupi bez zastanowienia więc czasu i tak nie zmarnują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę powiadam Wam, Warner Bros nie zna granic dobroci, litości i miłosierdzia wobec komputerowej społeczności. A tak na serio - ten post Boona ("Maybe we should Karry eXtra Long People who Care? ") sprawia naprawdę takie wrażenie w stylu "a niech tam sobie mają". Brawo dla nich, że nawet nie są konsekwentni w swoich postanowieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować