Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt szuka nowych pracowników!

185 postów w tym temacie

Kurde hehe sory za 2 posty ale źle wyszło pierwsze zdanie:D Miało być, że "wydaje mi się, że tak":D Kurde no nie wiem jak wkradło się to "nie" :)

SORRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 17:59, pimpor napisał:

A odnośnie tematu to za rok ide na studia( planuje na 5-cio letnie na AGH w Krakowie) więc
jak za 6 lat stanowisko testera będzie wolne to się zgłosze:P

Szukają też ludzi na studiach, właśnie zaczynam, czyli już się kwalifikuję :D. Nie trzeba być z WaWy, to genialnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 17:21, tramer napisał:

nie trzeba być z wwy, mocne łącze (512kbps+ zalecane) wystarczy w zupełności


O to chodziło. Łącze mam razy dwa niż zalecane, wiec się kwalifikuję. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłane, chociaż k konkurencja jest ogromna że... ale kto wie, kto wie, może cenia sobie ludzi a nie ich papiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 17:59, pimpor napisał:

E wydaje mi się, że nie. No chyba, że byłbyś niewidomy i nie widziałbyś gry, bo chyba wszystko
inne da się jakoś załatwić. Zresztą to CDP musiało by odpowiedzieć. Ale ostantio się słyszy
ciągle reklamy o tym, że niepełnosprawni są "pełnosprawni w pracy" i na dodatek zatrudniający
dostaje ulgi. A praca w CDP raczej nie wymaga wiele:) W końcu najważniejsze to siąść przed
kompem i wykonać powierzone zadanie a do tego potrzebne są ręce(ewentualnie jedna:)) i oczy,
żeby widzieć:) Tzn. tak mi się wydaje:)

Dobrze to ująłeś ewentualnie jedna:), bo drugą mogę najwyżej jeden guzik (ten sam)wcisnąć, więc ja o fps mogę zapomnieć przynajmniej nie muszę się przejmować, że crysis mi nie pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 17:00, Nufiko napisał:

> Wow nie wiedziałem że do testowania gier potrzebne są studia ;D
No to nie woesz wielu rzeczy. Kiedyś słyszałem że na sprzątaczkę trzeba mieć wykształcenie
średnie (preferowane wyższe). A i znalazłem coś takiego jak na obrazku załączam

Świetne ogłoszenie - się uśmiałem - a kasa jaka :D
A jak obstawiacie ile się zarabia w CDP ? Skoro to W-wa to chyba nieźle ? 3-4 tys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Evil -> hmmm...ofcoz zarobki zaleza od stanowiska, ale zarabia się nieźle, tak, że nawet w wawie daje się godnie żyć. A co najważniejsze, jak się chce i potrafi to możliwości awansu są duże, bo firma wciąż się rozwija i jej struktura jest bardzo elastyczna. Natomiast wcale wykształcenie nie jest wymagane (odnosząc się do matmiego), tylko generalnie oliwa w głowie (nie musi być wyuczona, wręcz lepiej aby była wrodzona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Ciekawe niektóre oferty - szkoda, że do tylu brakuje mi raz tego a raz tamtego... W sumie kilka jest w sam raz, ale czy ja???
Zawsze można spróbować, albo poczekać na tą wymarzoną ofertę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się uśmiałem. Dawno już nie widziałem takiego zbiorczego ogłoszenia.
Co do kasy to jedno jest pewne - samochód służbowy i komórka często obniżają płacę brutto od kilkaset do 1k zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:43, Mike napisał:

Natomiast wcale
wykształcenie nie jest wymagane (odnosząc się do matmiego), tylko generalnie oliwa w głowie
(nie musi być wyuczona, wręcz lepiej aby była wrodzona;)

Wiadomość godna prawdziwego pracownika CDP. Jest tak dwuznaczna, że bardziej by już nie mogła :P Co to znaczy, wcale wykształecenie? Po szkole podstawowej też wystarczy? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały OT - wiesz kogo masz AVATAR??? Pamiętasz może Chitmana??? On na swoim spamerskim Forum (gdzie oczywiście był Adminem) miał identyczny jak Ty teraz :)

Ja właśnie wróciłem z urlopowego wyjazdu (gdzie ostatnie dni spędziłem w W-wce ;) )
I jeśli mowa o zarobkach, to z jednej pracy mam ledwo 1K/miesiąc a o czymkolwiek służbowym to mogę pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:00, RobeN napisał:

(gdzie oczywiście był Adminem) miał identyczny jak Ty teraz :)

Oczywiście. Ale jak sprawdziłem nikt takiego sobie nie wrzucił, a mam nadzieję, że za prawa autorskie mnie nie pogoni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować