Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt szuka nowych pracowników!

185 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2006 o 15:11, spider88 napisał:

> Jeśli Cię zaproszą na rozmowę to będziesz miał po pierwszym etapie odp. tak przyjdź na
drugi
> lub nie fajnie że przyszedłeś ale..
He he tylko że ja do Wa-wy mam trochę kilometrów , poza tym nie mam nastu lat i nie chciał
bym aby sobie ktoś ze mnie jaja robił, ale CDP to chyba powarzna firma i przy rekrutacji podchodzą
odpowiedzialnie do ludzi .


Jaj sobie nie robą jeśłi przejdziesz przez pierwszą weryfikację to zadzwoni do ciebie ktoś z CDP i zaproszą cię na rozmowę. Jeśli nikt nie zadzwoni to znaczy że nici. A jak cię zaproszą to potem tak jak pisałem nie zależnie od tego czy tak czy nie ostaniesz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:11, spider88 napisał:

> Jeśli Cię zaproszą na rozmowę to będziesz miał po pierwszym etapie odp. tak przyjdź na
drugi
> lub nie fajnie że przyszedłeś ale..
He he tylko że ja do Wa-wy mam trochę kilometrów , poza tym nie mam nastu lat i nie chciał
bym aby sobie ktoś ze mnie jaja robił, ale CDP to chyba powarzna firma i przy rekrutacji podchodzą
odpowiedzialnie do ludzi .


Mam nadzieję, że rozumiesz, że sam fakt zaproszenia na rozmowę nie gwarantuje pracy.. ;)

Nat - na forum? Na forach.. i tych innych takich. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:14, Soleila napisał:

Nat - na forum? Na forach.. i tych innych takich. :]


Ok Sol chyba wiem o co Ci chodzi. :) A to co piszesz to prawda zaproszenie na rozmowę to nie gwarancja otrzymania pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:11, spider88 napisał:

He he tylko że ja do Wa-wy mam trochę kilometrów

eh, a ja mieszkam w wawie, ale niestety jedna robote juz mam (9-17) :( szkoda ze to nie bylo dwa miesiace wczesniej - do cdp mam 2x blizej z domu niz tu, no i tam przyjemnosc z pracy byla by wieksza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:14, Soleila napisał:

Mam nadzieję, że rozumiesz, że sam fakt zaproszenia na rozmowę nie gwarantuje pracy.. ;)

Oczywiście tylko chodzi o to aby nie było powiedzmy 10 etapów i za każdym razem śmigać do stolicy ;D
Szkoda też że nie będzie chociaż maila że "niestety może w przyszłości" bo nie ma żadnego potwierdzenia że moje CV dotarło a wysyłałem nietypowo i boję się że gdzieś przepadło i nie doszło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:16, gmx napisał:

eh, a ja mieszkam w wawie, ale niestety jedna robote juz mam (9-17) :( szkoda ze to nie bylo
dwa miesiace wczesniej - do cdp mam 2x blizej z domu niz tu, no i tam przyjemnosc z pracy byla
by wieksza :)

No tak ale będąc testerm możesz to robić w domu po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:19, spider88 napisał:

No tak ale będąc testerm możesz to robić w domu po pracy ;)

Cicho, bo jeszcze wyśle i konkurencja będzie większa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:17, spider88 napisał:

> Mam nadzieję, że rozumiesz, że sam fakt zaproszenia na rozmowę nie gwarantuje pracy..
;)
Oczywiście tylko chodzi o to aby nie było powiedzmy 10 etapów i za każdym razem śmigać do stolicy
;D
Szkoda też że nie będzie chociaż maila że "niestety może w przyszłości" bo nie ma żadnego potwierdzenia
że moje CV dotarło a wysyłałem nietypowo i boję się że gdzieś przepadło i nie doszło ;(


A gdyby jednak było te 10 etapów? Po 8 rezygnujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:19, spider88 napisał:

No tak ale będąc testerm możesz to robić w domu po pracy ;)

niby tak (np jak dzisiaj wroce to bede testowal h5 :D ), tylko w ofercie pracy jest napisane "duzo wolnego czasu"... hmm, czyli ile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:20, Soleila napisał:

A gdyby jednak było te 10 etapów? Po 8 rezygnujesz? :)

Nie bo jestem wytrwały ale wkurzył bym się gdyby po 9 to CDP ze mnie zrezygnowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet mógł 20 etapów mieć i tak bym nie zrezygnował :) ale i tak mam 17 lat a nawet za rok nie wiem czy będę miał jakąś szansę z konkurencją :) zobaczymy, ale jakoś nie chciałbym w żadnej innej branży pracować :) tester to moje wymarzone stanowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:23, kepny napisał:

Ja bym nawet mógł 20 etapów mieć i tak bym nie zrezygnował :) ale i tak mam 17 lat a nawet
za rok nie wiem czy będę miał jakąś szansę z konkurencją :) zobaczymy, ale jakoś nie chciałbym
w żadnej innej branży pracować :) tester to moje wymarzone stanowisko :)


Poczekaj aż zaczniesz szukać pracy i jak to się mówi brzytwy chwyta się tonący. Ja obecnie pracuję w beznadziejnym miejscu ale jest to jakaś praca która daje pieniądze a za coś trzeba żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wielka Sol - czy " Tester w dziale lokalizacji " to stacjonarna praca w W-wie czy w domu - bo nie śledziłem tematu. Dziękuję z góry, boku i dołu za każde słowo przez Cię w tej sprawie mojej błachej napisane... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:29, Evil Khan napisał:

O wielka Sol - czy " Tester w dziale lokalizacji " to stacjonarna praca w W-wie czy w domu
- bo nie śledziłem tematu. Dziękuję z góry, boku i dołu za każde słowo przez Cię w tej sprawie
mojej błachej napisane... ;)


Wystarczy newsa przeczytać... Leniu :)

Stacjonarna. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:43, natanadler napisał:

Swoją drogą co może ci powiedzieć o pracowniku 20 minut rozmowy??

Podejrzewam, że dużo. :) Przynajmniej jak na początek.
Zdarza się, że w 20 minut można sobie zagwarantować pracę. Ba, nawet kilka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:31, Marrbacca napisał:

> Stacjonarna. ;]
Hej, hej - żądam wyjaśnień. Jak to stacjonarna?
P.S. I nie czepiaj się mojego drewna.


A to twoje drewno, a ja się zastanawiałem o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować