Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

7 sierpnia startuje Tydzień z Titan Quest!

31 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 16:26, gmx napisał:

to moze dajcie jeszcze jakis konkurs w ktorym mozna wygrac TQ? bo mi kasa splynela na h5 :)


Tak! Może jakiś artystyczny :) ?? Np. trzeba by było jakoś bogów greckich przedstawić :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:43, Dincooo napisał:

W sumie to jakađ promocja Diablo 2 się przydała. To jak CD-Projekt, jest na to jakaś szansa
;)?



ech szkoda że mój komp jest za słaby na tę gre i mam dla was wszystkich rade jeśli wasz komp akurat ma minimalne wymagania to nie kupujcie sobie TQ jak będzie walka z większąilością potworów to będzie sie wam strasznia gra cieła niestety bo ja mam pirata i mi sie tak tnie że jush nie gram a bardzo fajna gra dla tych co mają dobrego kompa naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 17:13, Magwisienka napisał:

A może jakiś konkurs na temat mitów greckich? Ale nie artystyczny tylko bardziej wiedzowy.
Nie wszyscy gracze to geniusze artystyczni. Zastanówcie sie nad tym!

Podoba mi się, szczerze popieram. Byłoby nawet nadczym popracować w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie to co kogo obchodzi jakiś kolejny klon Diablo? Lepiej byście dali SpellForce2 w terminie! - żałosne. O gustach się nie dyskutuje, ale kobiety zawsze się czepiają ;) /flame me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:05, Withnessik napisał:

A tak właściwie to co kogo obchodzi jakiś kolejny klon Diablo? Lepiej byście dali SpellForce2
w terminie! - żałosne. O gustach się nie dyskutuje, ale kobiety zawsze się czepiają ;) /flame
me

Sam jestes żałosny. Nie mogę wyrazić własnego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem za konkursem - oby dostac w swoje lapki TQ!

moze byc o mitach greckich, skandynawskich - nie ma problemu jeśli o to chodzi.

ale nie wynikow poprzedniego konkursu - wiec na razie nowego nie dadza :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panie panowie spokojnie!

mozna wyrazic wlasne zdanie ale nie atakujac innych. a jesli chodzi kogo obchodzi nowy klon diablo - to odpawiadam ze np. mnie !!!

a spellforce 2 tez jest ekstra na niego tez czekam (i ma niektore elementy - jak grajac w demko zauwazylem - podobne do diablo!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować