Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

7 sierpnia startuje Tydzień z Titan Quest!

31 postów w tym temacie

sciągnąłem demko sacred jakiś czas temu - i chyba 2 cześci tez mam - ale nie mialem czasu zainstalowac i pogierczyc - na razie mecze demko tQ po raz ktoryś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja śćongnołem demo i nie moge grać bo pisze cingle ''tag no found'' i nie wiem co z tym zrobic jak ktos wiem co zrobic to prosze napisac na ten numer gg 2714541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam także pytanie odnośnie tych drzewek umiejetnosci które sa przygotowywane przez CD Projekt. Będa one jako PDF(oby nie..), forma ksiażeczki czy też w jakas inna forma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:48, skopec2 napisał:

Mam także pytanie odnośnie tych drzewek umiejetnosci które sa przygotowywane przez CD Projekt.
Będa one jako PDF(oby nie..), forma ksiażeczki czy też w jakas inna forma? :)


Będą w formie drukowanej, rozkładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 09:04, Abi Dalzim napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko do CDP: czy zamierzacie otworzyć oficjalną polską stronę TQ? Taką
jaką ma D2 czy BG2?


Bardzo przydałaby się nam zapewne pomoc fanów przy jej tworzeniu :) Jeśli czujesz się na siłach, uderz do ekipy gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 09:30, Jay Z napisał:

Bardzo przydałaby się nam zapewne pomoc fanów przy jej tworzeniu :) Jeśli czujesz się na siłach,
uderz do ekipy gram.pl!

Niestety na HTML i PHP nie znam sie kompletnie i żadnego doświadczenia z robieniem stron nie posiadam, ale jeżeli chodzi o pisanie strategii czy porad to czemu nie :)
Moja funkcja mogłaby być tylko pomocnicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować