Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konami nie zamierza kontynuować prac nad Misją 51 w Metal Gear Solid V

7 postów w tym temacie

> A wszyscy fani MGSa chcą tylko zremasterowanego Snake Eatera na Fox Engine. Tylko tyle
> i aż tyle, nic poza tym.
Zostawcie tytanika! ;) Dla mnie MGS skończył się na genialnej czwartej części i wszystko co później powstało wypieram z pamięci. Niech lepiej zostawią MGS3 w spokoju.

Dlatego nie pozbyłem się mojej PS3 60GB (można na niej odpalać gry z PSX i PS2). Za jakiś czas pewnie znowu przejdę całą serię od jedynki do czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem jest taki, że np. ja kompletnie odpuściłem sobie PS3, więc do tych gier wrócić nie mogę. Tylko raz ograłem MGS4 przy wypożyczeniu konsoli od znajomego, a zrobienie MGS3 na nowym silniku graficznym wcale nie musi być złym ruchem. Ba - mógłby być doskonałym widząc zapowiedzi tych pachinko-bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie chciałbym zobaczyć Rising 2. Kojima im do tego niepotrzebny, wystarczy dogadać się z Platinum i do roboty. Wszystkich Snake''ów proszę mi już zostawić w spokoju, seria Solid mimo wszystko doczekała się dość godnego końca, za wszelkie remake''i od Konami po Silent Hill HD Colection też podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować