Gram.pl

Pierwszy dzień betatestów Battlefield 1 zakłócony przez problemy z serwerami

8 postów w tym temacie

Pobrałem tą bete klikam graj i nic się nie dzieje. Każdy tak ma przez te problemy z serverami?? Czy może ja coś źle zrobiłem. Mam tak od wczoraj od około 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pobrałem tą bete klikam graj i nic się nie dzieje. Każdy tak ma przez te problemy z serverami??
> Czy może ja coś źle zrobiłem. Mam tak od wczoraj od około 21


Nie tylko Ty, ja od wczoraj nie tylko nie mogę zagrać w BF1 ale również BF4, SW Battlefront czy UFC 2 - wszystkie gry mam offline ;/ i nie da rady się w ogóle połączyć. Myślałem, że może coś u mnie z netem jest nie tak ale R6: Siege działa bez problemu wiec wszelkie serwery od EA poszły się chyba jeb...ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko częściowo tłumaczy mój problem. :( I to nie tylko z Betą B1.
Od jakiegoś tygodnia, półtora, nie mogę się zalogować po przez klienta na Steam. Cały czas jestem Offline. GOG działa normalnie. Uplay też. Origin działa W ZASADZIE też, tyle tylko, że ... W OGÓLE nie mogę pograć nic po przez sieć!!
Internet mam po przez FunBox 2.0. i Wi-Fi USB Sagem XG-762N. Beta B1 poprała się żadnych problemów w nieco ponad godzinę. Łatka do Wiedźmina, 1.30, też mniej więcej tyle szła ...
Poczta, YT, Facebook czy allegro działają normalnie, tylko beta B1 i Steam daje ciała. :(
Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakieś porady?
>
Sprawdź ustawienia zapory w antywirusie. W dodatku jeśli to Avast... radziłbym zmienić na coś innego. Osobiście proponuję Norton''a Security (nie mylić z 360 czy NIS), jako że od paru lat jest naprawdę niesamowity (przed 2010, tak, kupa łajna i nic więcej). Jeśli ktoś dalej nie może sie przemóc, to Kaspersky.

Jeśli nie zamierzasz zmieniać antywirusa, zalecam pobranie Malwarebytes i pełne przeskanowanie systemu. Jeśli wybierzesz Norton''a, to jest on lepszy w tym.

Naturalnie restart router''a może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryu_Makkuro -> Mam antywirusa. ;p Jest to Kaspersky Anti-Virus, ver. 2016.
Wyłączyłem zaporę systemową oraz antywirusa, Kaspersky 2016, nie pomogło.
Przepiąłem Wi-Fi do innego USB, to samo.
Zmieniałem hasło w FunBoxie, usuwałem i tworzyłem nowe połączenie, sprawdzałem po przez stronę 192.168.1.1
PC jest na piętrze, router na dole, lekko po skosie jakieś 5 metrów. Oddziela je ściana kartonowo-gipsowa i sufit/strop betonowy.
Restart, siłą rzeczy, już robiłem ...
Malwarebytes już pobrałem i właśnie skanuje nim PC''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się