Zaloguj się, aby obserwować  
Oriflamme

Gothic II - którą gildia gra sie najlepiej?

250 postów w tym temacie

Mi sie najlepiej przechodzi G2 (bez dodatku) Magiem i Rycerzem. A czemu ? Po mag nie musi nigdzie latac tylko pociągnie jednego czy drugiego z kuli ognia i tyle. A recerze są fajni i mają duże wpływy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 03:57, JoWooD napisał:

Mi sie najlepiej przechodzi G2 (bez dodatku) Magiem i Rycerzem. A czemu ? Po mag nie musi nigdzie
latac tylko pociągnie jednego czy drugiego z kuli ognia i tyle. A recerze są fajni i mają duże
wpływy.


Magiem mi sie najlepiej gralo. Nie tylko dlatego, ze szybko mogl sprowadzic na ziemie przeciwnika, ale rowniez kazdy mial do niego szacunek ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 14:47, Maciex94 napisał:

.Chcem zostać najemnikiem ale nieumiem zabic tych dwóch najemników obok tej chatki. magim głupio
sie gra.

Paladyn bez problemu pokona maga w zwarci, ALE musi najpierw dojść do maga, a zym już jest problem. Dlatego magowie są fajni według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię Łowcę Smoków. Szczególnie za to że możne nim robić potężną broń, ma wyrąbiste wyposarzenie, w tym najfajniejszą zbroję i jak się wpakuje dużo do broni dwuręcznej to kosi wszystko jednym ciosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wedłóg mnie najlepiej gra sie najemnikiem i kowalem ponieważ na farmie onara można wtedy wykówać tyle"własno wykótych mieczy,,ile popadnie i potem je sprzedawać haradowi za 100 sztuka a wdodatku za siedzenie na farmie dostaje sie kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2007 o 14:52, Gynvael napisał:

Paladyn bez problemu pokona maga w zwarci, ALE musi najpierw dojść do maga, a zym już jest
problem. Dlatego magowie są fajni według mnie.
Paladyn nie musiałby nawet podchodzić do maga.Mag dostałby z paladyńskiej runy i zanim by tą kulę ognią

wyczarował już by leżał w piachu.Jednak jeśli nie to szybko paladyn by dobiegł mieczem trzepnął maga w łeb i te jego czary na nic by się zdały.Paladyn by mu jeszcze te runy zabrał i wszyscy by byli szczęśliwi, może z wyjątkiem maga).W ten sposób paladyn to najlepsi wojownicy w tej gierce(magię mają dobra, fajne pancerze no i miecze też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:04, Matt Buckner napisał:

wyczarował już by leżał w piachu.Jednak jeśli nie to szybko paladyn by dobiegł mieczem trzepnął
maga w łeb i te jego czary na nic by się zdały.Paladyn by mu jeszcze te runy zabrał i wszyscy
by byli szczęśliwi, może z wyjątkiem maga).W ten sposób paladyn to najlepsi wojownicy w tej
gierce(magię mają dobra, fajne pancerze no i miecze też).


Słyszałeś kiedyś o soplu lodu? Tym sie powstrzymuje durnych iosiłków przed szarzowaniem, a potem wystarczy kula gonia. A jak jesteś na wyższym poziomie to armia ciemności, szkielet, albo golem. To da paladynowi krótkie zajęcie przed śmiercią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem strażnikiem w grze i proszę was o pomoc.Jak mam misje żeby kupić trochę ziela od tego kto je rozprowadza kto to jest i jak je od niego kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:12, Mroczny 2 napisał:

tego kto je rozprowadza kto to jest i jak je od niego kupić ?

Polecam przejść się do portu, najlepiej bez założonej zbroi strażnika. Porozmawiaj z ludźmi w karczmie a także pokręć się przy "Czerwonej Latarni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najlepiej grało magiem ponieważ mogłem walczyć mieczem strzelać z łuku bądż kuszy i też używać rożnorodnych czarów. Magiem najlepiej sie gra bo można przeciwnika zabić z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:14, Bajuj napisał:

Polecam przejść się do portu, najlepiej bez założonej zbroi strażnika. Porozmawiaj z ludźmi
w karczmie a także pokręć się przy "Czerwonej Latarni".

Própowałem. Przeszukałem nawet pokój właścićela czerwonej latarni przepytałem karczmarza i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować