Zaloguj się, aby obserwować  
Oriflamme

Gothic II - którą gildia gra sie najlepiej?

250 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 17:17, Mroczny 2 napisał:

> Polecam przejść się do portu, najlepiej bez założonej zbroi strażnika. Porozmawiaj z ludźmi

> w karczmie a także pokręć się przy "Czerwonej Latarni".
Própowałem. Przeszukałem nawet pokój właścićela czerwonej latarni przepytałem karczmarza i
nic.



Ohh, zdejmij zbroie strażnika.Pujdź do czerwonej latarni i zabaw sie , jak ta kobieta (z którą masz się zabawić) wejdzie do pokoju na górze (musi wejść do pokoju!!!) pogadaj z nią i siędowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:17, Mroczny 2 napisał:

Própowałem. Przeszukałem nawet pokój właścićela czerwonej latarni przepytałem karczmarza i
nic.

Nie pamiętam już dobrze tego questa, spróbuj pogadać jeszcze z Nagurem tym w knajpie. Poza tym nie idź do portu w zbroi strażnika, nie wiem czy to faktycznie coś daje jednak Andre o tym wspomina - coś w stylu " w zbroi strażnika tam nic nie wskórasz". Zaczep także stojącego przed latarnią Borka (chyba tak się nazywał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:24, Mroczny 2 napisał:

Dzięki.


Ok , tą gre z 1000 razy pzreszłęm i wszystko pamiętam (prawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są Magowie Ognia, wtedy wszyscy cię szanują. Fajnie było ti jak do strażnika bramy mówiło się "Sprzeciwiasz się woli wybrańca Innosa?" I wtedy od razu działało. Jednak dość ciężko jest przejść próbę ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2007 o 17:27, Pediator napisał:

lol temat to gothic2:....

lol nie skumałem :P widocznie byłem naćpany :) (żart, ja nie ćpam :D:D:D: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:43, PREDATOR X napisał:


> lol temat to gothic2:....
lol nie skumałem :P widocznie byłem naćpany :) (żart, ja nie ćpam :D:D:D: )


Następnym razem zachowaj ciut więcej powagi, bo to nie było śmieszne.
Żeby nie było offtop: Ja zawsze grałem paladynem- jeszcze nigdy nie ukończyłem gry grając inną profesją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:45, mroczny mrok napisał:

>
> > lol temat to gothic2:....
> lol nie skumałem :P widocznie byłem naćpany :) (żart, ja nie ćpam :D:D:D: )

Następnym razem zachowaj ciut więcej powagi, bo to nie było śmieszne.
Żeby nie było offtop: Ja zawsze grałem paladynem- jeszcze nigdy nie ukończyłem gry grając inną
profesją.

ja tak samo ale np. magiem doszedłem do końca 5rozdziału i dalej nie chciało mi się grać bo wiadomo konie taki sam .
jak ktoś chce mam sav''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze grałem Magiem Ognia. Uczyłem się wszystkiego po kolei i byłem wyspecjalizowany we wszystkim. Tylko strasznie długo to trwało....Ale dawało satysfakcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem grę paladynem, później zainstalowałem dodatek noc kruka i spróbowałem najemnikiem. Magiem nie próbowałem. Chyba lepiej od paladyna zostać najemnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej i dosyć szybko według mnie można zostać poladynem (ah ta piękna i majestatyczna zbroja, szpan na Khorinis),nim też grałem w wersji podstawowej, a w NK byłem magiem ognia, czary sprawiają naprawdę dużo radości. Ale się zdenerwowałem kiedy to owieczka spadła mi przed klasztorem do wody i sie utopiła! K***a! Musiałem biec taki kawał drogi z nową, po ty mnie przyjeli do magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować