Zaloguj się, aby obserwować  
Oriflamme

Gothic II - którą gildia gra sie najlepiej?

250 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 19:38, Darth Master napisał:

i jedyne co jest beznadziejne w magu to to ze w calej grze jest ok 10 run a czarow duzo duzo
wiecej i niemozna miec wiekszosci


ja naliczyłem 8 z czego 1 musiałem jako nowy zrobic w ognista strzałę poza tym chyba z 3 leza sobie w różnych miejscach ;] trzeba tylko dokładnie szukać polecam ognika ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:42, ŁukiPluta napisał:

> i jedyne co jest beznadziejne w magu to to ze w calej grze jest ok 10 run a czarow duzo
duzo
> wiecej i niemozna miec wiekszosci

ja naliczyłem 8 z czego 1 musiałem jako nowy zrobic w ognista strzałę poza tym chyba z 3 leza
sobie w różnych miejscach ;] trzeba tylko dokładnie szukać polecam ognika ;]

dlatego niemozna zrobic wiekszosci czarow, ja umialem zrobic prawie wszystkie, ale cniemialem run :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:45, Darth Master napisał:

dlatego niemozna zrobic wiekszosci czarow, ja umialem zrobic prawie wszystkie, ale niemialem
run :-(


jak grasz z kodami to możesz sobie robić dodatkowe puste ;] tylko że wtedy gra staje się dosyć monotonna i nudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:50, ŁukiPluta napisał:

> dlatego niemozna zrobic wiekszosci czarow, ja umialem zrobic prawie wszystkie, ale niemialem

> run :-(

jak grasz z kodami to możesz sobie robić dodatkowe puste ;] tylko że wtedy gra staje się dosyć
monotonna i nudna :(

ja NIGDY NIEGRAM Z KODAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:41, Darth Master napisał:

lowca smokow byl slaby, ja oszedlem nim do 3 rozdzialu i niechcialo mi sie dalej grac


No, to że Tobie się nie chciało nim grać nie znaczy że jest słaby :P Ja nim przeszedłem całą grę i świetnie się bawiłem, chociaż jednokrotne jej skończenie mi wystarczyło i pozostałych klas nie przetestowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:59, PREDATOR X napisał:

Ja też NIEGRAM z kodami ale niektórzy lubią :) W dodatku kody do G2 dają mnóstwo frajdy

moze niektorzy lubia.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 20:02, PREDATOR X napisał:

zapewniam cie ze tak. Zreszta kody do G3 uzalezniają :D Latenie, kill, przemiana

zaczyna sie robic dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 20:06, PREDATOR X napisał:

że co? Nie rozumiem :P Wytłumacz mi jeśli możesz:P

przeszlismy do tematu uzaleznien a ty zaczales wymieniac kody tak ja ty bys byl od nich uzalezniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 20:02, PREDATOR X napisał:

zapewniam cie ze tak. Zreszta kody do G3 uzalezniają :D Latenie, kill, przemiana


Ja kumam, ja kumam! To, co napisałeś powyżej miało być pewnie swego rodzaju hiperbolą, niestety Darth Master jej nie zrozumiał, i uważa, że Ty rzeczywiście jesteś "uzależniony" od gry z kodami :) Popraw mnie, jeśli się mylę (co nie jest wykluczone^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować