Zaloguj się, aby obserwować  
Oriflamme

Gothic II - którą gildia gra sie najlepiej?

250 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 20:20, kindziukxxx napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=885 Temat , w którym możecie się wypowiadać!!!!!
każda wypowiedź po podaniu linka JEST traktowana jako SPAM, czyli niektórzy zasłużyli na degrada.
Zgłaszam Temat do zamknięcia.



a ty co? od degradów to jest moderator a nie ty 100 osob wpisala sie na ten temat i co ? kindziukxxx dasz im degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 20:20, kindziukxxx napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=885 Temat , w którym możecie się wypowiadać!!!!!
każda wypowiedź po podaniu linka JEST traktowana jako SPAM, czyli niektórzy zasłużyli na degrada.
Zgłaszam Temat do zamknięcia.


Jakby moderator chciał zamknąć ten temat tu juz by to zrobił :P
Twoje zgłoszenie zostało zignorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2007 o 09:39, Gynvael napisał:


Słyszałeś kiedyś o soplu lodu? Tym sie powstrzymuje durnych iosiłków przed szarzowaniem, a
potem wystarczy kula gonia. A jak jesteś na wyższym poziomie to armia ciemności, szkielet,
albo golem. To da paladynowi krótkie zajęcie przed śmiercią ;P

Pewnie.Grałem w G2 wszystkimi postaciami.Wiem jednak że sopel lodu to nie jest zaklecie trwałe.Zresztą ja ich jakoś unikałem.Kula ognia jest beznadziejna już lepszy Deszcz Ognia.Wspomniane demony golemy czy szkilety paladyn także sobie może wyczarować.Ja zazwyczaj maga rąbalem mieczem zanim ten zdazyl ta kule ognia czy bryle lodu wyczarowac.Zreszta tak jak mówiłem zanim cherlak w zbyt obszernej szacie zdaży tą swoją armię
ciemnościi wyczarować to oberwie z runy obrażenia 150 i bedzie sobie mógł czarować w innym, lepszym świecie...
przy okazji wąchając kwiatki od strony podłoża:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Gothic dzieje sie w czasach odpowiednio wybranych przez tworców gry. Dobrze ze dzieja sie w czasach przdśredniowiecznych a nie czasach przyszłości a jak wy myslicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najfajniej grało się Magiem ognia. Potem dochodzą ciekawe misje poboczne. Jak grałem najemnikiem > łowcą smoków to było trudno zdobyć tyle siły, żeby użyć WIELKI MAGICZNY MIECZ NA SMOKI. Żeby dawać 20 PD za 5 siły?? A magiem to łatwo doszedłem do smoka - ożywieńca i go ubiłem. Paladyn jest tak jakby pomiędzy magiem a najemnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najleiej gralo sie magiem Ognia i zawsze jak nim gralem Miałem wszystkie techniki Magiczne wyuczone na 100%
Plus bylem super wojownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i strażnikami i najemnikami, ale jednak najlepiej gra się najemnikami bo starzy kumple są np.Lee albo wilk , a nie jakiś lord Hagen albo Andre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha sorki za 2 posty , ale zauważyłem posta dodanego przez El Comendante.Wcale nie trudno się tam dostać , nawet łatwiej bo po drodze można nabić level (za pomocą laresa).No i przy okazji mała podpowiedź.Wykonujcie wszystkie misje niezależnie do kogo chcecie dołączyć.Ja tak robię i się opłaca.Np. chce dołączyć do Lee to robię misje wżeby zostać lizo-dupem Hagena a potom u Najemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 16:28, Matt Buckner napisał:

Pewnie.Grałem w G2 wszystkimi postaciami.Wiem jednak że sopel lodu to nie jest zaklecie trwałe.Zresztą
ja ich jakoś unikałem.Kula ognia jest beznadziejna już lepszy Deszcz Ognia.Wspomniane demony
golemy czy szkilety paladyn także sobie może wyczarować.Ja zazwyczaj maga rąbalem mieczem zanim
ten zdazyl ta kule ognia czy bryle lodu wyczarowac.Zreszta tak jak mówiłem zanim cherlak w
zbyt obszernej szacie zdaży tą swoją armię
ciemnościi wyczarować to oberwie z runy obrażenia 150 i bedzie sobie mógł czarować w innym,
lepszym świecie...
przy okazji wąchając kwiatki od strony podłoża:P


W sumie racja. Paladyni też mogą używać czarów ze swoich run. Z resztą zależy kto co lubi. Ja najwięcej czarowałem grając łowcą smoków. Kasy wydałem ogrom na zwoje, ale było fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łowca smokw ma dobry pancerz ale najlepiej gra się magiem ognia.
Ma się wtedy potężna zaklęcia i nie trzeba się tyle męczyc żeby kogoś zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie każda gildia ma swoje wdy i zalety ale mówię wam lepiej gra się z dodatkiem bo można być magiem wody,a i magowie wcale nie są najlepsi ponieważ czary można rzucać tylko z daleka,a z bliska nie działają czyli marnujemy manę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście w żadnym Gothicu nie grałem magiem.W dwójce grałem najczęściej paladynem,ponieważ łatwo było się do nich dostać. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować