Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moore: - wybieranie EA najgorszą firmą w USA było absurdalne, ale...

32 postów w tym temacie

> EA jest najgorszą firmą w USA, bo Ubisoft jest z Europy, a Konami z Azji. :P

Ubisoft najgorsza firma ?!?! AC Unity , AC Syndicate , R6 Siege , Far Cry Primal , The Divison ? Czy ci sie podoba czy nie to same co najmniej dobre tytuly , gdzie w moim zestawieniu kazda zaluguje na ponad 8. A , ze pc''towcy dostaja gowniane porty to juz nie moja wina , albo chociaz ograj kazdy z tych tytulow nie oceniajac gier po komentarzach ludzi co powtarzaja w kolko mantre typu Ubi odgrzewa kotlety nie majac kompletnie stycznosci z ich grami. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry primal - cos nowego (chyba bo jeszcze nie gralem) po trzech takich samych grach, tylko ze zmieniona otoczka.
AC - wszystko to samo, zmieniona historia, otoczenie itp ale mechanika gry caly czas, do bólu taka sama.
Ze o licznych downgradach graficznych nie wspomne, to ze na konsoli wszystko wyglada slabo to moze tego nie wychwyciles, ale praktycznie kazda wieksza premiera od ubi w ostatnich latach to byl downgrade graficzny. Co innego pokazywane na targach i w zapowiedziach, co innego na premiere.
Osobiscie juz od wielu lat od nich gier nie kupuje, wiec tak naprawde ani mnie to ziebi, ani grzeje. Jakby znikneli z rynku to pewnie jeszcze dlugo bym tego nie zauwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A , ze pc''towcy dostaja gowniane porty to juz nie moja wina

No nie twoja. Ich. :P I właśnie o to chodzi. :P

>albo chociaz ograj kazdy z tych tytulow nie oceniajac gier po komentarzach ludzi co powtarzaja w kolko mantre typu Ubi odgrzewa kotlety nie majac kompletnie stycznosci z ich grami.

Ograłem. Potwierdzam. Assassins creed już od kilku części taki sam. W Far cry to nawet mapy nie zmienili xD To nie ejst zła firma, ale jej polityka czasami aż przytłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupią mantra to jest powtarzanie, że wszelkie negatywne opinie to narzekania PCtowców, po złych portach.
The Division jest płytkie, zabugowane na wszystkich platformach, wiele obiecany rzeczy nie znalazło się w pełnej wersji, a cała gra jest nudna.
AC Unity i te jego niesławne microtranzakcje... poza tym sama gra (jak i Sidicate) może i miała całkiem fajną fabułę i mechanikę w niektórych partiach, ale to wciąż to samo. Zmian, o które prosili gracze od paru odsłon dalej nie wprowadzili.
Far Cry Primal miał fajny pomysł, ale wykonanie fatalne. Te same głupie mechaniki co w poprzednich dwóch częściach, tylko że z dzidą. Nie czuć w tej grze, aby ktokolwiek się starał np. jeśli zabijesz przeciwnika "po cichu" to jego kolega, który stoi obok to się nawet nie przejmie.
A o R6 to już w ogóle żal mi wspominać, bo sam miałem wielkie nadzieje, a dostałem połowę tego co obiecywano.
W mojej ocenie to te gry to 5, ACS tak z 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ubisoft najgorsza firma ?!?! AC Unity , AC Syndicate , R6 Siege , Far Cry Primal , The
> Divison ? Czy ci sie podoba czy nie to same co najmniej dobre tytuly , gdzie w moim zestawieniu
> kazda zaluguje na ponad 8. A , ze pc''towcy dostaja gowniane porty to juz nie moja wina
> , albo chociaz ograj kazdy z tych tytulow nie oceniajac gier po komentarzach ludzi co
> powtarzaja w kolko mantre typu Ubi odgrzewa kotlety nie majac kompletnie stycznosci z
> ich grami. Pzdr
Ależ oczywiście, olewanie portów PC-towych nie powinno w ogóle wpływać na ocenę danej firmy... (silny sarkazm)

Dla mnie Ubisoft to jest kompletny i totalny chłam. Tak, wypuścili parę dobrych tytułów ale to nie zmienia faktu że doprowadzili do ruiny jedną z największych marek w świecie gier (Might & Magic w co wlicza się stare dobre "hirołsy"), ich Tetris na PS3 był tak zabugowany że ledwo chodził (mam na myśli grubo poniżej 30FPS) a stronę PC dalej dość dosadnie olewają, choć co raz mniej.

Czy się poprawili przez ostatni rok? Tak. Czy to znaczy że nie jest najgorszą firmą? Nie. Jest to dalej koszmarna firma i parę przyzwoitych gier które przykrywają ich wpadki nie zmieni tej opinii szybko.
Do tego jeszcze ta cała sytuacja z Vivendi, gdzie Ubisoft nie chce przejęcia ponieważ "wpłynie to negatywnie na jakość ich gier". Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie aby dało się gorzej, a nawet jeśli już... róznicy by to nie zmieniło. I tak jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos dziwnie nikt nie placze , ze Dark Souls to to samo do kwadratu , uncharted czy god of war tak samo . Po komentarzach odrazu widac , ze 3/4 z was nawet nie grala przez minute tylko beczy jak te owce powtarzajac w kolko to samo nie majac swojego wyrobionego zdania na doswiadczeniu z grami tylko recenzjami innych co widzieli gry na filmikach. A te mikrotranzakcje sa dla tych ktorzy nie lubia sie trudzic , bo i bez nich mozna spokojnie wszystko odblokowac za walute uzbierana w grze i to bez zadnych problemow tak jak to sie dzialo wczesniej. Nie bronie Ubi bo i ja w nich zwatpilem po ac3 i paru innych , ale prawda jest taka , ze bez nich ten rok jak i poprzedni by byl zajebiscie slaby , jesli chodzi o ten rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2016 o 22:06, Stack_Black napisał:

Jakos dziwnie nikt nie placze , ze Dark Souls to to samo do kwadratu , uncharted czy
god of war tak samo . Po komentarzach odrazu widac , ze 3/4 z was nawet nie grala przez
minute tylko beczy jak te owce powtarzajac w kolko to samo nie majac swojego wyrobionego
zdania na doswiadczeniu z grami tylko recenzjami innych co widzieli gry na filmikach.


Kurcze masz nas! Chlopaki zawijamy żagle z tego tematu. Stack_Black nas rozgryzł.
Mówiłem chlopakom wyzej - wezmy kupmy chociaz jedna gre, bo sie zczai ze nie gralismy - ale oni woleli ogladac gameplaye. Ja wiedzialem ze tak bedzie!

INNA WERSJA

Dnia 01.09.2016 o 22:06, Stack_Black napisał:

Jakos dziwnie nikt nie placze , ze Dark Souls to to samo do kwadratu , uncharted czy
god of war tak samo . Po komentarzach odrazu widac , ze 3/4 z was nawet nie grala przez
minute


Masz racje, nie gralismy przez minute, gralismy duzo dluzej, sadzac po Twoich wypowiedziach, nawet dluzej niz Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >A , ze pc''towcy dostaja gowniane porty to juz nie moja wina
>
> No nie twoja. Ich. :P I właśnie o to chodzi. :P
>
> >albo chociaz ograj kazdy z tych tytulow nie oceniajac gier po komentarzach ludzi
> co powtarzaja w kolko mantre typu Ubi odgrzewa kotlety nie majac kompletnie stycznosci
> z ich grami.
>
> Ograłem. Potwierdzam. Assassins creed już od kilku części taki sam. W Far cry to nawet
> mapy nie zmienili xD To nie ejst zła firma, ale jej polityka czasami aż przytłacza.

To jest ten najlepszy argument z FC Primal - nawet mapy nie zmienili . Zastanowiles sie nad tym , ze jakby ci tego ktos nie pokazal to bys w zyciu sie nie domyslil ze to ta sama mapa , jesli chodzi o kontury samej mapy bo swiat wyglada zupelnie inaczej . Nie chce mi sie kompletnie z wami juz klocic bo to nie ma sensu . Jak pogracie to mozemy podyskutowac . Dziekuje dowidzenia dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Stack_Black, ciężko się Ciebie czyta, za szybko się nakręcasz :/

Ranking "Worst Company in America" przygotowywany przez Consumerist to nie jest jakieś wyjątkowo rzetelne badanie, tylko wynik analizy zebranych w nie-do-końca sprecyzowany sposób OPINII KONSUMENTÓW. W takim wypadku ważna jest grupa badawcza, ktoś najwidoczniej postanowił zainwestować w młodych żeby ożywić rynek albo odwrócić uwagę. https://en.wikipedia.org/wiki/Consumerist

Ewentualnie można to uznać za wskaźnik obranego kierunku intelektualnego amerykańskiego społeczeństwa, jeśli sieć od kablówki, firma od wycieku czy ubezpieczenia z dodatkowymi opłatami uznają za swoje największe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Stack_Black, ciężko się Ciebie czyta, za szybko się nakręcasz :/
>
> Ranking "Worst Company in America" przygotowywany przez Consumerist to nie jest jakieś
> wyjątkowo rzetelne badanie, tylko wynik analizy zebranych w nie-do-końca sprecyzowany
> sposób OPINII KONSUMENTÓW. W takim wypadku ważna jest grupa badawcza, ktoś najwidoczniej
> postanowił zainwestować w młodych żeby ożywić rynek albo odwrócić uwagę. https://en.wikipedia.org/wiki/Consumerist
>
> Ewentualnie można to uznać za wskaźnik obranego kierunku intelektualnego amerykańskiego
> społeczeństwa, jeśli sieć od kablówki, firma od wycieku czy ubezpieczenia z dodatkowymi
> opłatami uznają za swoje największe problemy.

Ta analiza dotyczy EA , a ja sie unosze bo ktos tam zarzuca ten sam wynik Ubi w moim mniemaniu zupelnie bez podstaw z naprawde slabymi argumentami , ktore mozemy znalezc w kazdej z produkcji innych firm , ktore robia jedna gre na 5 lat i tego jakos nie potrafia zauwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2016 o 22:59, Stack_Black napisał:

Ta analiza dotyczy EA , a ja sie unosze bo ktos tam zarzuca ten sam wynik Ubi w moim
mniemaniu zupelnie bez podstaw z naprawde slabymi argumentami , ktore mozemy znalezc
w kazdej z produkcji innych firm , ktore robia jedna gre na 5 lat i tego jakos nie potrafia
zauwazyc.


Primo, ta analiza jest "rzetelna inaczej" i nie powinno się do niej przykładać zbyt wiele uwagi.
Secundo, starszym graczom Ubi popełniło niebagatelną krzywdę - i może chociaż w potencjalnym TEGOROCZNYM zestawieniu nie ma powodu plasować go na pierwszym miejscu, to już jednak np. w podsumowaniu dziesięciolecia winno zająć wysoką lokatę. To, że w tym roku fajnie Ci się pocinało w tytuły w większości od Ubi, pewnie nie jest marginalną sytuacją - ale na ocenę "jednego z gorszych wydawców" (nie chcę używać miana najgorszego) zarabia się nie tylko jakością (pfff) flagowych tytułów, ale również jakością oferowanych usług, szacunkiem do klienta (lub jego brakiem), tendencją do współistnienia z innymi podmiotami celem ułatwienia klientom dokonywania zakupów i czerpania satysfakcji. Czynników jest znacznie więcej, a późna już godzina.
Na przyszłość, oszczędź sobie i innym czasu i nie kręć g*burzy w odpowiedzi na żart. No chyba że Cię to jara, ale gram to chyba niewłaściwe temu miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ja dalej bym chciał pograć w Unity i Syndicate chociaż na średnich, bo na mojej GPU już nie chodzą te gry :P Oj chłopaki no Ubi jest be, ale gry mają fajne. To EA jest be, ich czar już imo dawno przeminął, sam wspominam już tylko stare tytuły - Dead Space, Medal of Honor, Crysis, stare Need for Speedy i takie tam. Teraz już fajnych gier nie robią imo :P Te wszystkie wasze wielkie litery i wykrzykniki oj chłopaki no chyba tylko Wy się tak przejmujecie wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym wy się ludzie przejmujecie. Ktoś wie co to w ogóle za EA ? Jakaś firma produkcyjna czy co ? Szkoda prądu na takie nerwy. Lepiej poczekać na Cyberpunka 2077 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2016 o 00:14, Stack_Black napisał:

Bierzesz udzial w kreceniu tej gxwno burzy , wiec troche chybna uwaga elokwencjo

Częściowo słuszna uwaga, niech inni czytający to też się uczą :)

@MKGB, kim jesteś i jak zdobyłeś passy do tego konta? Myślałeś że się nie wyda, ale ja Cię po tym jednym komentarzu przejrzałem i już wiem kim (nie) jesteś! xD

@Khalid, no ja właśnie nie wiem: jakieś mało znaczące spiny pod mało znaczącym artem na temat mało znaczącej firemki w jakimś mało znaczącym zestawieniu... Jakieś to wszystko... Mało znaczące.

W porównaniu do Cyberpunka 2077, oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EA jest najgorszą firmą w USA, bo Ubisoft jest z Europy, a Konami z Azji. :P
+1 ;)
Ale co do Azji, to po tym, co Crapcom nawymyślał z RE 7 (w sensie, że wygląda bardziej jak Outlast/Slender niż jakikolwiek RE), to uważam, że Konami ma silną konkurencję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bierzesz udzial w kreceniu tej gxwno burzy , wiec troche chybna uwaga elokwencjo
>
> Częściowo słuszna uwaga, niech inni czytający to też się uczą :)
>
> @MKGB, kim jesteś i jak zdobyłeś passy do tego konta? Myślałeś że się nie wyda, ale ja
> Cię po tym jednym komentarzu przejrzałem i już wiem kim (nie) jesteś! xD
>
> @Khalid, no ja właśnie nie wiem: jakieś mało znaczące spiny pod mało znaczącym artem
> na temat mało znaczącej firemki w jakimś mało znaczącym zestawieniu... Jakieś to wszystko...
> Mało znaczące.
>
> W porównaniu do Cyberpunka 2077, oczywiście ;)

Hej jak to ja mam ten nick od początku Gramu, nie rozumiem w czym rzecz ? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować