Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugi epizod Batman - The Telltale Series ukaże się 20 września

13 postów w tym temacie

Jak sama nazwa wskazuje, zakup pierwszego epizodu daje Ci dostęp tylko do pierwszego epizodu. Jeżeli kupisz całość to dostaniesz dostęp do wszystkiego, lub kupuj po 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2016 o 20:07, Aqwet napisał:

Jak sama nazwa wskazuje, zakup pierwszego epizodu daje Ci dostęp tylko do pierwszego
epizodu. Jeżeli kupisz całość to dostaniesz dostęp do wszystkiego, lub kupuj po 1.


Cóż, tego nie wiedziałem ... Pierwszy epizod kosztował ponad 20 Euro, czyli teraz każdy tyle kosztował? Chyba nawet nie było opcji zakupu całości, na Steamie jest tylko: "Batman - The Telltale Series" i pisze, że mam już w bibliotece, więc liczę iż zakupiłem jednak całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy po zakupie pierwszego epizodu resztę ma się w cenie, czy trzeba ponownie kupić?

Zazwyczaj było tak, że kupujesz pierwszy odcinek, a do niego season passa. Jak wyjdzie całość to masz wydanie kompletne. To tylko zależy, czy wydajesz kasę przed powstaniem sezonu czy po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2016 o 21:46, Skelldon napisał:



Zazwyczaj było tak, że kupujesz pierwszy odcinek, a do niego season passa. Jak wyjdzie
całość to masz wydanie kompletne. To tylko zależy, czy wydajesz kasę przed powstaniem
sezonu czy po.


Jak pisałem wyżej, na Steam można było zakupić tylko to, co mam i nie ma w ofercie innej wersji, więc liczę na to (może to złudna nadzieja), że to pełna wersja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gry od telltale kupuję dopiero gdy ukazuje się ostatni epizod. Wcześniej jest to bez sensu szczególnie, że przejście całości zajmuje 2-3 wieczory. Najlepsze jest to, że zazwyczaj ich gry wraz z premierą ostatniego odcinka kosztują jakieś 40 zł na PS4. To uczciwa cena za 8-godzinny samograj.

Polecam Tales from the Borderlands. Zdecydowanie ich najlepszy tytuł z świetnym scenariuszem, postaciami i humorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak sama nazwa wskazuje, zakup pierwszego epizodu daje Ci dostęp tylko do pierwszego
>
> > epizodu. Jeżeli kupisz całość to dostaniesz dostęp do wszystkiego, lub kupuj po
> 1.
>
> Cóż, tego nie wiedziałem ... Pierwszy epizod kosztował ponad 20 Euro, czyli teraz każdy
> tyle kosztował? Chyba nawet nie było opcji zakupu całości, na Steamie jest tylko: "Batman
> - The Telltale Series" i pisze, że mam już w bibliotece, więc liczę iż zakupiłem jednak
> całość.
20 Euro to Season Pass, wiec masz calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polecam Tales from the Borderlands. Zdecydowanie ich najlepszy tytuł z świetnym scenariuszem,
> postaciami i humorem.

Też polecam , dawno się tak nie bawiłem na grze od TT jak na tej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować