Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe plotki o remasterze Red Dead Redemption - ponoć zadebiutuje także na PC

8 postów w tym temacie

Mimo, że kocham tę grę, to pal licho remaster... Niech się wezmą za trzeciego Red Deada! Zresztą wydaje mi się, że jeśli Rockstar myślałby o remasterze to nie daliby wstecznej kompatybilności, bo potencjalny zysk mógłby spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja, mimo iż mam i "przeżyłem" tę grę na xboxie, chętnie przytuliłbym remastera na PC. ta gra jest tak świetna, że to aż nieludzkie że nie ma jej na pc - tylko trzeba się kisić z padem w łapach, zamiast po ludzku, z myszką.
no i jest szansa, że miałaby niewygórowane wymagania - nie wszyscy jeszcze się przesiedli na i5 i gpu z >1gbramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2016 o 20:26, jeremyarch napisał:

a ja, mimo iż mam i "przeżyłem" tę grę na xboxie, chętnie przytuliłbym remastera na PC.
ta gra jest tak świetna, że to aż nieludzkie że nie ma jej na pc - tylko trzeba się kisić
z padem w łapach, zamiast po ludzku, z myszką.
no i jest szansa, że miałaby niewygórowane wymagania - nie wszyscy jeszcze się przesiedli
na i5 i gpu z >1gbramu.

Ahh, te sterowanie koniem za pomocą myszki, przyjemność aż normalnie wypływa z monitora :P Już sobie to wyobrażam. Ale fakt faktem, również chętnie przyjmę RDR na blaszaka, nawet bez znaczących zmian w grafice. Red Dead ma świetną historię i bardzo wyraziste postacie. Mam nadzieję, że remaster, jeśli będzie, to obejmie również i Undead Nightmare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ahh, te sterowanie koniem za pomocą myszki, przyjemność aż normalnie wypływa z monitora

Nie lubisz sterować koniem za pomocą myszki? Dziwny jesteś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ahh, te sterowanie koniem za pomocą myszki, przyjemność aż normalnie wypływa z monitora
>
>
> Nie lubisz sterować koniem za pomocą myszki? Dziwny jesteś ;D

Tak szczerze to mi też lepiej się steruje koniem myszką (jakby to dziwnie nie brzmiało), Wieśka przeszedłem na myszce i klawiaturze. Próbowałem na padzie od X360, ale nie umiałem : P. Aktualnie gram na padzie w nowe Wormsy i gra się niesamowicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2016 o 13:11, MisioKGB napisał:


Tak szczerze to mi też lepiej się steruje koniem myszką (jakby to dziwnie nie brzmiało),
Wieśka przeszedłem na myszce i klawiaturze. Próbowałem na padzie od X360, ale nie umiałem
: P. Aktualnie gram na padzie w nowe Wormsy i gra się niesamowicie :D


Ja w Wieśka gram tylko na padzie od X360/ONE, choć na początku było trochę dziwnie, ale to kwestia ustawień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować